CheckMoney позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 4 000 грн.
card-option Термін позики:
до 180 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Check Money — компанія працює в сфері мікро фінансів. Сервіс зареєстрований в 2018 році і здійснює діяльність не тільки на території України, а й Росії, Казахстані. «ПРОЛІДС» — компанія, товариство з обмеженою відповідальністю, якому належать права на Чек Мані. Суть діяльності полягає в підборі кращих пропозицій на базі Вашої анкети. Заповнюєте інформацію через офіційний сайт CheckMoney, і просто чекаєте дзвінка від МФО підібраних відповідно Вашим критеріям і можливостям. Кредитування набрало скажених обертів, дана послуга теж має право на існування. Діяльність організації є цілком законною і легальною. Варто бути готовим до того що з вас знімуть певну суму за послугу по підбору МФО.

Переваги та недоліки Check Money

До переваг можна віднести той факт, що сервіс доступний і працює цілодобово без перерви. Вирішили ним скористатися? Збільште ймовірність отримання грошей в кілька разів.

Основним недоліком, є той факт, що сервіс бере оплату за свої послуги. Плата не є фіксованою. Відсутній особистий кабінет, що робить роботу зі службою не привабливою.


Умови отримання кредиту

Користуючись сервісом Check Money Ви можете розраховувати на кредит сумою від 1000 грн до 20000 грн, все залежить від потреб і можливостей. Терміни, в залежності від отриманої суми, складають від місяця до трьох. Сума позики становить менше 10 000 грн? Гроші видаються до 30 днів. Більше 10 000 грн? Термін збільшується і становить 2-3 місяці.

Потрібно мати:

  • Паспорт
  • Код
  • Бажання отримати гроші
Кредит без поручителів, без довідки про доходи, не потрібно мати заставного майна.

Як отримати гроші

На сайті компанії натисніть велику зелену кнопку «отримати гроші». З'явиться калькулятор (два повзунки) з можливістю вибрати термін і суму позики.

Доступна опція вибору самого кредиту: онлайн, банківська позика або кредит готівкою. Після, натискаєте "далі", і залишаєте контактні дані (телефон, пошта), чекаєте дзвінка менеджера.

Вирішили скористатися сервісом Чек Мані? Слід пам'ятати, Ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте факт досягнення 18-річного віку.

Досить цікавою і гідною уваги, є наступна інформація. На останньому кроці реєстрації залишаєте реквізити банківської картки. Після активації сервісу Чек Мані, з рахунку списується від 40 до 130 грн. Сервіс повідомляє, кошти які зняті не повертаються, а головне не дають гарантії на отримання кредиту, тільки збільшують шанси.


Контакти

Офіційний сайт checkmoney.com.ua
Email client@checkmoney.com.ua
Телефон
Юридична адреса 656056, Росія, м Барнаул, вул. Інтернаціональна 48Б, 2 поверх

Порівняння CheckMoney з іншими мікрокредитами


ZeCredit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.5%
Сума позики 500 - 7000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Credit1

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.95%
Сума позики 500 - 25000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 3

Иван

Самая конченная фирма.Которая дурит людей

маша

не кредит.предоставляют услуги информационные.снримают деньги с карты без вашего ведома.при чем постоянно.мошеники.уже подали на них в прокуртуру.

Татьяна

Почему ЧЕК МАНИ не указывает правильных телефонов и реквизитов? Почему при регистрации карты пишут что снимается 1 гр. А снимают сразу помимо 1гр. ещё 130гр. за какие-то юридические услуги. Зачем дурить людей????????????


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії