Credisimo позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

Credisimo — сервіс підбору онлайн кредитів, виступає посередником між організацією яка має право, з юридичної точки зору, видавати позику, і безпосередньо людиною який хоче отримати гроші. Права на діяльність сервісу належать ТОВ «РОКСОР». Товариство з обмеженою діяльністю діє з підтримкою фінансових партнерів.

Переваги та недоліки Credisimo

Основною перевагою є те, що сервіс працює цілодобово, без вихідних. З його допомогою вже через 10 хв можна отримати гроші на картку.

До недоліків можна віднести відсутність особистого кабінету, досить зручна штука якщо брати в приклад більшість кредитних організацій. Крім відсотків по кредиту потрібно і Credisimo платити, мало радує.


Умови отримання кредиту

В епоху тотальної бідності простого народу, потреба у фінансовій підтримці стає просто необхідністю. Онлайн позика часто приходить на допомогу. Хочете скористатися сервісом Кредісімо? Вам необхідно:

Бути громадянином України, мати документ, який це підтверджує

  • Мати повних 21 рік
  • Чинну банківську карту, будь-якого банку України

З Credisimo гроші отримати просто

Як отримати гроші

Перед тим як залишити заявку в Кредісімо, Big Orange рекомендує ознайомитися з умовами надання послуг відповідними сервісами. Щоб в майбутньому у не виникало питань. Потрібно відзначити, що Ви будете платити свого роду комісію за використання ресурсу.

Вирішили брати кредит? Ваші дії:

Натисніть кнопку «хочу». І залиште контактні дані. Ці дії є підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних. Після чого з Вами зв'яжеться менеджер і запропонує відповідний варіант позики.

Залишити заявку

Для оформлення мікропозик потрібно занести дані в анкету, яка складається з декількох пунктів. Крім даних по типу паспорт, код просять вказати місце проживання. Заповнювати анкету слід уважно, без помилок. Будь-які неточності можуть послужити приводом для відмови у видачі коштів. Гроші можна отримати як на банківську карту, так і у відділеннях партнерів.

Обробка заявки

Система працює в автоматичному режимі і відразу після заповнення анкети, заявка обробляється та формується список релевантний Вашим даним. Заявка розсилається партнерським МФО. Як стверджує компанія Credisimo, ймовірність отримання очікуваного результату становить 90%.

Отримання грошей

Після розсилки анкети партнерам, чекайте дзвінків з пропозиціями отримати кредит. Далі залишається вибрати кращу пропозицію. У разі банківських позик, слід пам'ятати, що більшість з них просять особистої присутності в своїх відділеннях.

Альтернативою таким маніпуляціям легкий зручний кредит онлайн, в BigOrange зібрали кращі рішення для Вас.


Особистий кабінет

Вище згадувався факт про те, що особистий кабінет в Credisimo відсутній. Будь-яку інформацію про користування сайтом або послугами компанії можна отримати по телефону.

Контакти

Офіційний сайт credisimo.net

Порівняння Credisimo з іншими мікрокредитами


Loany

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 25000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Sos Credit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії