iCredit позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 30 000 грн.
card-option Термін позики:
до 252 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.43 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

iCredit — фінансова компанія, що почала діяльність на території України в далекому 2008 році. Організація не банківська, основним видом кредитування на сьогодні є мікрокредити онлайн. Сучасні тренди підштовхнули до зміни основного профілю. Бренд iCredit належить болгарській юридичній особі ТОВ «Ізі КРЕДИТ», має материнську компанію АТ "Ізі АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ". Офіси організації розташовані по всій східній Європі в Україні, Румунії, Болгарії, Чехії. Штат працівників станом на 2015 рік становить понад 6000 працівників.

Великий досвід і ефективна бізнес модель з професійним персоналом дозволяють створювати один з кращих сервісів кредитування в Україні.

Процентна ставка і кредитні продукти

Намагаєтеся терміново вирішити фінансові труднощі? Вам підходить кредит від iCredit. Можна легко оформити суму від 2000 до 30000 грн. Протягом 24 годин з моменту звернення Ви отримуєте необхідні гроші. Середніми позиками вважаються боргові зобов'язання оформлені на суму 5000 грн, тут клієнт сам вибирає коли і скільки потрібно повернути грошей. Середній відсоток за користування позикою становить 2, але може змінюватися в меншу сторону індивідуально в залежності від терміну кредиту і від обраного Вами кредитного продукту.

На сьогодні компанія має три кредитні продукти.
 • BiMonth. Продукт створений для людей, що мають можливість і бажання вносити платежі 2 рази в місяць. Причому дати обираєте Ви самі. Більшість обирає дату зарплати і авансу. Таким чином ваші боргові зобов'язання нікого не обтяжують і Ви легко зможете планувати свій бюджет. Сума доступна для позики від 2000 грн до 30000 грн. Кількість доступних внесків від 6 до 28. Платіж потрібно робити кожні два тижні рівними частинами.
 • iCredit. Даний кредитний продукт призначений для ФОП і фізичних осіб. Доступна сума тут також от 2000 грн до 30000 грн. правда взяти гроші можна на термін від 15 до 36 тижнів.
 • iMonth. Даний продукт дозволяє брати позику 2000 грн до 30000 грн терміном від 3 до 14 місяців.

Для перших клієнтів незалежно від кредитного продукту перша позика буде в розмірі не більше 7500 грн. Заявку на оформлення позики можна представити як онлайн так і по телефону. Для оформлення досить паспорта і ідентифікаційного коду.


Умови отримання кредиту

Вимоги до позичальників мінімальні, для того щоб розраховувати на виплату, Вам необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код. Потрібно бути повнолітнім громадянином України, тобто мати повних 18 років. У компанії відсутні приховані платежі і додаткові комісії, тут ви отримаєте кредит без додаткових переплат, адже одним з гасел компанії є чесні відносини з клієнтом.

Як отримати кредит

Процедура оформлення кредиту проста. Необхідно відвідати сайт і ознайомитися з кредитними продуктами компанії. Вони вас влаштовують? Подайте заявку натиснувши на відповідну кнопку. Вносьте коректні дані, щоб не відмовили через банальну помилки. Після подачі кредитної заявки консультант зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію. Оформляйте кредитний договір, після, можете розраховувати на кредитні кошти.


Як погасити позику

Повернути гроші можна скориставшись найбільш доступним способом.

 • Оплатити заборгованість готівкою в касі будь-якого банку України. Повідомте реквізити (дивіться на офіційному сайті) касиру і внесіть відповідну суму. Майте на увазі, гроші можуть надходити на рахунок до 3-х днів. Завчасно здійснюйте такі операції.
 • Легкий спосіб — це оплата готівкою в будь-якому платіжному терміналі міста. Проводячи оплату врахуйте комісію таких апаратів, вона може бути різною в залежності від фірми що встановила термінал.

Контакти

Офіційний сайт icredit.ua
Email office@icredit.ua
Телефон
Юридична адреса 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна 15, корпус 4

Порівняння iCredit з іншими мікрокредитами


УкрПозика

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 300 - 23000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

ForzaCredit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 4000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про iCredit
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 30 000 грн
 • Як отримати кредит iCredit

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит iCredit

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 2

Валик

Брал кредит у себя в г. Кривой Рог (ул. Ватутина), приехал в офис уже смотрели как на бомжа или какого то барыгу, неприветливо начали брать мои документы создавать заявку, по итогу нужно дать всю контактную книгу свою потом через 30-40 мин заполнение недозаявки, сказали ехать или пойти погулять, по итогу через 3 часа позвонили и одобрили, приехали на дом начала говорить это так нужно, но до этого я говорю сам подьеду! мне начали "погодите щас узнаю, крч сами захотели так и сделали! хамы, неадекваты, ужасные люди там работают, рекомендую взять на максимальную сумму и ничего не отдавать удачи!)

валентин

пів дня просидів дав половину номерів села.треба ще бабусі номер яка нечує. Абсурд...працівники некваліфіковані зовсім.витратив гроші на дорогу просто щоб пів дня посидіти в вашій організації.це ум.Чернівці. Ужассс а не організація.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії