Кредитный Супермаркет позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 200 000 грн.
card-option Термін позики:
до 365 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Кредитний Супермаркет — кредитний брокер, працює на території України. За допомогою даного посередника можна оформити кредит на суму до 30000 гривень без довідки про доходи, без застави, до 300000 гривень з довідкою про доходи, без застави, і необмежену сума під заставу автомобіля або нерухомості.

Перевага даного сервісу полягає в тому, що Ви подаєте заявку, а компанія підбирає найкращі пропозиції на ринку України. Послуги брокера платні і дорівнюють певному відсотку від суми виданого кредиту. Конкретний відсоток індивідуальний для кожного клієнта, фіксується в договорі.


Умови отримання кредиту

Компанія Кредитний Супермаркет допомагає з вибором найкращої пропозиції від банків і інших фінансових організацій за кредитними продуктами: кредит готівкою, авто ломбард, кредит під заставу нерухомості, кредит підприємцям.

Кредит готівкою

Кредит готівкою можна отримати в розмірі до 300000 гривень. Можливий термін кредиту знаходиться в межах від 6-ти до 36-ти місяців. Відсоткова ставка від 18-ти відсотків річних. Щоб компанія підібрала позику, яка буде схвалена кредитором, потрібно відповідати певним вимогам.

  • Вік — від 21 року до 70 років.
  • Бути громадянином України.
  • Бути працевлаштованим (мінімальний стаж 3 місяці на поточній роботі), бути пенсіонером або підприємцем.
  • Хочете взяти суму понад 30000 гривень? Надайте довідку про доходи.

При кредиті готівкою можна вибрати зручний спосіб погашення аннуїтетний або диференційований. Надайте оригінал паспорта та ідентифікаційного коду (для пенсіонерів також пенсійне посвідчення і довідку з пенсійного фонду).

Автоломбард

Кредитний супермаркет з радістю підбере вигідну пропозицію по кредитуванню під заставу автомобіля. Ви можете отримати на руки суму в розмірі від 25000 гривень до 3000000 гривень. Кредит може бути виданий в гривні, доларах або євро. Відсоткова ставка дорівнює 3% в місяць з правом керування автомобілем або 2% в місяць, якщо авто знаходиться на стоянці.

До застави допускаються автомобілі всіх марок і років випуску, головне, щоб їхня ринкова вартість перевищувала 2000 доларів. У заставу беруться такі транспортні засоби: легкові авто, вантажні автомобілі, автобуси, спецтехніка, авто з іноземною реєстрацією (тільки на стоянку).

Кредит можна отримати на термін від 3-х до 12-ти місяців. Також можна продовжити термін кредиту на 12 місяців у разі відсутності заборгованості. Відсотки виплачуються щомісяця, а тіло кредиту на Ваш розсуд, головне щоб воно було виплачено до моменту закінчення договору.

Для оформлення кредиту під заставу авто необхідні наступні документи: оригінали паспорта та ІПН, а також технічний паспорт на Ваш автомобіль.

Кредит під заставу нерухомості

Під заставу нерухомості можна отримати суму в розмірі від 25000 до 50000000 гривень, причому без довідки про доходи. Процентна ставка становить 1,5% в день, а гроші як в гривні, так і в доларах. Заставою по кредиту може бути будь-яка нерухомість: квартира, будинок, промисловий об'єкт, гараж, склад та інші.

Гроші видаються на термін від 3-х до 6-ти місяців з правом продовження на термін до 6-ти місяців тільки в разі відсутності прострочення за відсотками. Відсотки сплачуються щомісяця, а тіло кредиту на Ваш розсуд, але має бути виплачені на момент закінчення кредитного договору.

Для прийняття рішення про видачу кредиту необхідні правовстановлюючі документи, технічний паспорт, а також паспорт і ІПН всіх власників нерухомості і їх подружжя.

Запорукою виступає будинок? Потрібен державний акт на земельну ділянку, а також договір оренди земельної ділянки.

У момент підписання потрібна довідка з ЖЕКу «Форма 3» про прописаних осіб в нерухомості.

Кредит підприємцям

Кредит для підприємців аналогічний за умовами з кредитом готівкою. Єдина відмінність це надані документи для отримання позики. Для підприємців крім паспорта та ІПН потрібно надати свідоцтво про реєстрацію ФОП або виписку з ЄДРПОУ.


Контакти

Офіційний сайт kkks.com.ua
Email info@kkks.com.ua
Телефон
Юридична адреса м.Київ, Бізнес-центр Форум, вул.Пимоненко, 13, оф.27Б

Порівняння Кредитный Супермаркет з іншими мікрокредитами


KF UA

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 50000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

MaxiCredit

Термін позики до 2400 дн.
Ставка від 5.9%
Сума позики 10000 - 200000 грн.
Вік 22 - 55 років
Подати заявку

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії

Кредитный Супермаркет