KreditRadar позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

KreditRadar — сервіс підбору оптимальних рішень. Шукає, де взяти гроші до зарплати? На основі особистих даних компанія проводить власну аналітику, за допомогою спеціальних алгоритмів підбирає мікро кредитні організації, які з високою часткою ймовірності дадуть позику. Істотною перевагою перед банківською позикою є швидкість. За 10 хв гроші вже на рахунку.

Переваги та недоліки сервісу

Погана кредитна історія? Немає стабільних доходів? Дохід в конверті, що є частою практикою сьогодні? При оформленні позики не маєте можливості вказати поручителя? Це основні аргументи при відмові в мікро кредиті.

Тут може стати в нагоді KreditRadar. Вказавши дані Ви не будете займатися пошуком МФО. Тепер вибирайте кращу компанію.

  • Отримуйте гроші з будь-якої точки України, онлайн
  • Економте, вибираючи кредити з мінімальними відсотками
  • Економте час. Вся процедура займає не більше 15 хвилин

Головним недоліком сервісу, звичайно, є абонентська плата. Постійно, раз в 15 днів, знімається з Вашого рахунку.

При оформленні позики, уважно вивчайте доступну інформацію, перед тим як передавати особисті дані, прочитайте договір про співпрацю з KreditRadar. В майбутньому це заощадить Вам час і гроші.


Умови отримання кредиту

Отримання грошей в борг сьогодні стало доступною і легкою процедурою майже для кожного українця. Без відсотків, до зарплати, студенту чи пенсіонеру можна оформляти кредит онлайн. Для всіх бажаючих стане в нагоді кредитний сервіс KreditRadar. Зручний і доступний алгоритм роботи якого дозволяє брати позики швидко на наступних умовах:

  • Сервіс платний. Послуги складають 133 грн.
  • Kredit Radar не питає для чого Вам гроші, а просто видає необхідну суму в діапазоні від 500грн до 50 000грн.
  • Не важливо коли Вам знадобилися гроші, отримати їх можна в будь-який час доби. Сервіс працює цілодобово і видає гроші онлайн на карту.
  • Вік, дохід, і набір документів повинен відповідати вимогам мікро фінансових організацій.

Для багатьох кредиторів досить мати паспортні дані і переконатися в достовірності залишеної інформації. При заповненні анкети вказуйте правдиву інформацію максимально точно. Більше залишеної інформації, надасть більше шансів на отримання позитивного результату.

Як отримати гроші

Комісія за надані послуги — 133 грн за 15 днів користування сервісом. Натомість Ви отримаєте можливість взяти кредит на максимально вигідних умовах. Щоб скористатися послугами компанії, необхідно заповнити анкету, на її основі будуть підібрані кращі позики на ринку.

Повна процедура:

  • Подача анкети. Залишайте повну інформацію про себе, а головне правдиву. Якщо в номері карти буде допущена помилка, шанси на отримання кредиту будуть мінімальні. Номер телефону повинен бути особистий діючий.
  • Далі проходить актуалізація даних. Компанія самостійно перевіряє достовірність даних. Після чого йде підбір МФО готових видати гроші.
  • Після розсилки в кращі МФО, Вам зателефонують представники компаній. Тут вже Ви будете вибирати кращі умови, на основі власних суджень приймати рішеня.

Контакти

Офіційний сайт kreditradar.com.ua

Порівняння KreditRadar з іншими мікрокредитами


Ewa Cash

Термін позики до 21 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Kumo

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.99%
Сума позики 500 - 10000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 6

Сергей

Козлы сраные регулярно списывают деньги с карты где взяли данные непонятно - воры

Валентина

У меня тоже каждую неделю снимают по 200грн, хочу отписаться, пишут автоматическая отписка невозможна.

Ольга

Не до конца зарегистрировалась.увидела что посредники. но регулярно пытаются своровать деньги с карты. начнем с того: вы предоставляли мне услуги? почему хотите своровать 202 гр? ни страна а пиз,,,?

Дмитрий

При регистрации на сервисе подтвердил списание с карты 2.56 рублей. Через пол часа с карты списалось 200 гривен без подтверждений и уведомлений, и пришёл на почту чек - "Уважаемый покупатель! Вами получен электронный кассовый чек, подтверждающий совершённую оплату. "

Ольга

Мошенники, снимающие постоянно по 200 гривен с вашей карты. Ни в коем случае не давайте данные через эту мошенническую фирму

Анатолий

После обращения начали по тихому воровать деньги с карты в российских рублях немного по 100 гривен


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії