Mo Cash позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 500 000 грн.
card-option Термін позики:
до 540 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Mo Cash (Мо Кеш) — один з перших сервісів P2P кредитування в Україні. Особливість полягає в тому, що кредити видають людям інвестора. Кредит можна отримати до 500000 гривень на розвиток бізнесу. Середня процентна ставка дорівнює від 25% до 35% як для інвесторів так і позичальників. Через таку процентну ставку сервіс дуже популярний як для інвесторів так і для позичальників.

Для позичальників процентна ставка вигідна, такі умови не може запропонувати жодна кредитна установа в Україні. Для інвесторів ставка в районі 25-35% вигідна тим, що вона приблизно в 2 рази вища ніж банківський депозит.

Сервіс заробляє гроші з позичальника і вилучає 4% від зібраної суми.

Переваги Mo Cash

Головною перевагою даного сервісу є процентна ставка, яка для інвестора велика щодо депозитів, і маленька для позичальників, так як в банках і інших кредитних організаціях вона на порядок більша.


Умови отримання кредиту

У сервісі кредитування від фізичної особи до фізичної особи можна отримати суму в розмірі до 500000 гривень на розвиток бізнесу. Процентна ставка буде дорівнювати від 25% до 35% річних в залежності від кредитного рейтингу, що присвоїть платформа. Процедура отримання позики становить від 14 до 20 днів. Заявку розглядатимуть кілька інвесторів і гроші Ви отримаєте не від однієї людини.

Процедура роботи з сервісом для позичальника

 1. Подати заявку на необхідну суму. У заявці потрібно надати інформації про себе і про бізнес. Чим більше інформації надасте — тим Вище буде кредитний рейтинг. Потрібно обгрунтувати для чого потрібні гроші, рішення про видачу будуть приймати не тільки фахівці платформи, але і реальні люди.
 2. Аналіз проекту. Подали заявку? Фахівці платформи Мо Кеш аналізують проект і прораховують ризики. Вони також звертаються до УБКІ та перевіряють кредитну історію. На підставі аналізу заявки — Вашому проекту виставляється кредитний рейтинг.
 3. Заявка публікується на сайті для пошуку інвесторів. Вони бачать всі проекти, допущені фахівцями платформи (мають допустимий рейтинг позичальника) і приймають рішення про фінансування.
 4. Відбувається збір коштів до необхідної суми, але не більше 30-ти днів. Якщо повна сума не на збиралася, можете позичити суму трохи меншу.
 5. Видача коштів. Після підтвердження від інвесторів про готовність профінансувати проект, заключають онлайн договори на обумовлених умовах із застосуванням ЕЦП. Видача грошей відбувається виключно в безготівковій формі.
 6. Погашення боргу відбувається шляхом щомісячного перерахування грошей інвесторам безпосередньо.

Вимоги для отримання грошей в борг

Вимоги для отримання кредиту досить лояльні. Ви повинні відповідати вимогам:

 • Бути фізичною особою власником бізнесу (приватний підприємець, фермер, власник юридичної особи).
 • Вік від 18-ти до 65-ти років.
 • Бути резидентом України.
 • Ваш бізнес повинен працювати більше 1-го року
 • Не повинно бути прострочення по кредитах більше 6-ти місяців
 • Не повинно бути відкритих судових справ за участю Вас або Вашого бізнесу

Інвестувати

Хочете стати інвестором? Це можна зробити маючи навіть 1000 гривень — мінімальний поріг входу. Максимальна сума не обмежена, до 500000 гривень в один проект. Термін інвестування становить від 6-ти до 18-ти місяців. Відсоткова ставка яку Ви будете отримувати доходу дорівнює 25%.

Щоб стати інвестором, потрібно пройти процедуру:

 • Реєстрація на платформі. Після реєстрації на платформі і ознайомлення з її правилами, стануть доступні проекти, які просять гроші на розвиток бізнесу.
 • Після вивчення проектів вказуєте суму, яку хочете інвестувати. Зазначення ​​суми допоможуть платформі зібрати заявки на необхідну суму для позичальника, а тільки потім укладати договори.
 • Як тільки необхідна сума зібрана, в особистий кабінет відправляється договір позики підписаний позичальником за допомогою ЕПЦ. Ви повинні підписати договір і перерахувати на картку позичальника гроші протягом 2-х днів. Не перерахуєте гроші за цей час? Договір анулюється.
 • Далі відбувається повернення грошей. Позичальник щомісяця переказує гроші і погашає частину позики, платить відсотки за користування грошима.

Контакти

Офіційний сайт mo.cash
Email cash@mo.cash
Телефон
Юридична адреса 03127, Голосіївський проспект 132, Київ

Порівняння Mo Cash з іншими мікрокредитами


ПростоГроші

Термін позики до 28 дн.
Ставка від 2%
Сума позики 600 - 20000 грн.
Вік 18 - 60 років
Подати заявку

Money4You

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії