SafeZaim позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 15 000 грн.
card-option Термін позики:
до 365 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

СейфЗайм (SafeZaim) — сервіс надання кращих пропозицій кредитних компаній, ним володіє ТОВ «Телепорт Медія». Не видає кредити. Тільки надає пропозиції партнерських мікро фінансових організацій.

Важливо! Сервіс платний, його вартість дорівнює 129 гривень. На офіційному сайті не вказується єдино разова це плата чи  щомісячна. Якщо відштовхуватися від аналогічних компаній, то швидше за все оплата становить 129 гривень на місяць. Сервіс працює за передплатою і буде знімати з карти цю суму щомісяця. Всю інформацію, яку надає СейфЗайм, можна подивитися безкоштовно і вибрати самому підходящу пропозицію.

Умови отримання кредиту

Сервіс дозволяє взяти кредит на умовах:

  • Можлива сума позики становить від 500 до 15000 гривень. При першому зверненні максимальна сума становить до 12000 гривень.
  • Термін кредиту може становити від 1-го дня до 1-го року.
  • Відсоткова ставка залежить від кредитора і становить в середньому від 1,5% до 2% в день при повторних зверненнях в одне і теж МФО. При першому зверненні у більшості компаній процентна ставка становить 0,01%.

Щоб Вам схвалили кредитори кредит з документів повинен бути оригінал паспорта та ІПН. Для пенсіонерів кредитор може вимагати пенсійне посвідчення. Не потрібно надавати довідку про доходи.

Головні вимоги до позичальника — наявність українського громадянства, постійне проживання на території України. Повинні бути старше 18-ти років включно, це вимога законодавства України.

Для реєстрації на сайті кредитора знадобиться мобільний номер телефону українського оператора, електронна пошта, банківська картка українського банку для зарахування грошей.

За що SafeZaim знімає гроші

Сервіс знімає гроші за надання інформації за кредитними пропозиціями. На сайті цієї компанії написано внизу сайту.


Як погасити позику

Сервіс не повертає гроші, Ви погодилися на використання даного кредитного брокера і це написано в призначеній для користувача угоді. Значить, за своєю ініціативою сервіс гроші не поверне.

Повернути гроші все ж можливо, це можна зробити за допомогою банку. Для цього потрібно написати заяву. Теоретично банк може зажадати повернення коштів, але рішення буде приймати сам банк.

Другий спосіб це звернутися в правоохоронні органи із заявою про шахрайство.

Як відписатися або заблокувати сервіс

Кредитний сервіс вилучає гроші щомісяця? Від нього можна відмовитися від передплати та не отримувати пропозиції кредиторів, відповідно не платити щомісяця суму в розмірі 129 гривень.

Щоб відписати потрібно зателефонувати за номером телефону 0950508072 або написати на електронну пошту support@safezaim.com.ua.


Контакти

Офіційний сайт safezaim.com.ua
Email support@safezaim.com.ua

Порівняння SafeZaim з іншими мікрокредитами


Neocredit

Термін позики до 14 дн.
Ставка від 0.9%
Сума позики 500 - 10000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

MoneyVeo

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 50 - 22000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Відгуки : 2

Александр

Последние деньги сняли с карточки,скоты.

Анна

Не вздумайте!!! Разводят на деньги,мелким шрифтом пишут что их услуги 129 гр,а снимают с карты сколько им вздумается!!!!


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії