УкрПозика позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 23 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

УкрПозика (UkrPozyka) — онлайн-сервіс кредитування, де може позичити невелику суму до 15000 гривень, будь-який українець, звертаючись вперше за грошима. Звернувшись повторно розраховуйте на суму до 17000 гривень, але перший кредит повинен бути погашений. Процентна ставка становить 1,4% в день, що досить добре, враховуючи що позики видають на 7, 14 або 30 днів — до зарплати або будь-якого запланованого доходу. УкрПозика має позитивні відгуки клієнтів, можете прочитати їх. Написати свій можна на цій сторінці порталу Big Orange.

Відсоткова ставка

Відсоткова ставка при оформленні кредиту в УкрПозика становить 0% в день для нових клієнтів і 1.4 відсотка для клієнтів, що звернулися не в перший раз в дану компанію. Видача позики проходить повністю онлайн на банківську карту. Тривалість позики може становити 7, 14, 30 днів. При простроченнях платежу нараховуються штрафні санкції в розмірі 1,5% в день. Наведемо приклади розрахунку кредиту.

Розрахунок кредиту на суму 2000 гривень терміном на 7 днів, кредит береться вперше

Вирішили взяти в борг 2000 грн? Укрпозика, при першому зверненні, не нарахує відсотків. Після семи днів, до повернення буде все та ж сума.

Прострочили платіж? За кожний наступний день прийдеться платити 1,5% від 2000 гривень, плюс 1,4% стандартної ставки за користування грошима в дні прострочення. Якщо повернення коштів буде на 10-й день, то переплата складе 174 грн (2000 * 0,014 = 28 гривень, плюс 2000 * 0,015 = 30 гривень — переплата в день, 58 * 3 = 174 грн).

Не хочете платити штрафи, не виходить повернути вчасно? Замовте послугу пролонгації позики. 1,5% нараховуватися не будуть. Повернути потрібно на 84 грн більше.

Причини взяти гроші в Укрпозика

У важкій економічній ситуації, в якій опинилася наша країна багато громадян відчувають потребу в грошах. Кредит онлайн може бути, хоч і тимчасовим, але рішенням тієї чи іншої проблеми. З огляду на хороші умови для тих, хто вперше бере позику, відсоток за користування кредитом становить 0, до УкрПозике за допомогою звертається багато українських громадян.

Основні причини звернення:

 1. Гроші до зарплати. З самого початку появи ринку мікро позик, дана ніша розвивалася як фінансова підтримка громадян до зарплати. Порожній гаманець, до получки кілька днів? УкрПозика Вам допоможе.
 2. На ремонт авто. Автомобіль не тільки засіб пересування, а можливість заробити гроші. Особливо це стосується таксистів. Що робити якщо автомобіль зламався, а грошей на ремонт не вистачає? Кредит онлайн від УкрПозика може стати ідеальним рішенням.
 3. На покупку електроніки.Багато банківських установ перестали кредитувати населення. У гонитві за прибутком видавати гроші на покупки простому населенню стало нецікаво. Цю нішу стали займати мікро кредити, маючи паспорт, код, Ви отримаєте можливість придбати бажаний телефон або ноутбук.
 4. На оренду житла. Корінним жителям міста Києва, Харкова, Одеси, Дніпра пощастило мати можливість будувати майбутнє в мегаполісі без обтяжливої думки «де взяти гроші на оренду житла». Багато простих українців, в пошуках можливості заробити, часто виїжджають з сіл і селищ до великих міст. А тут не маючи власного будинку змушені орендувати. Щомісяця, щоб мати дах над головою, треба платити не маленькі гроші. Відчуваєте складну фінансову ситуацію? Мікропозика може значно полегшити її.
 5. На оплату комунальних послуг. ВВисокою вартістю комунальних платежів нікого не здивуєш. А ось відсутністю субсидії і грошей можна пояснити дефіцит тепла в будинку. Виникла необхідність в грошах на комуналку? Подайте заявку на позику.

Беручи кредит онлайн, розраховуйте реальні можливості. Важливо не переоцінити себе, що б уникнути проблем в майбутньому. Хоча і просте рішення взяти в борг, є тимчасовим.

Умови отримання кредиту

Для отримання кредиту в УкрПозиці потрібно відповідати певним вимогам.

 • Треба бути громадянином України і проживати на території України.
 • Бути повнолітнім. Вимога обумовлена законодавством України у фінансовій сфері.
 • Потрібно паспорт громадянина України (аналог id карта), ідентифікаційний номер платника податків. Документи необхідні для ідентифікації особи.
 • Необхідно мати банківську карту будь-якого банку України. На неї будуть перераховані гроші.
 • Номер мобільного телефону до якого прив'язана банківська карта.
 • Не повинно бути діючих прострочень в компанії УкрПозика.

Чому Укрпозика

УкрПозика — досить зручний сервіс. Взяти гроші можна повністю онлайн, з мінімальним пакетом документів, основні переваги сервісу в порівнянні з аналогічними сервісами, такі:

 • Висока швидкість обробки заявки. Як правило, заявки обробляються до 20-ти хвилин для нових клієнтів, до п'яти хвилин для повторних.
 • Для нових клієнтів існує акція, гроші без відсотків при сумі позики до 10000 гривень.
 • Сервіс працює цілодобово. Більшість заявок обробляються в автоматичному режимі
 • Приховані платежі відсутні. Компанія ще до оформлення договору повністю надає графік платежів, процентні ставки, сама розраховує суму яку потрібно повернути.
 • Присутня послуга пролонгації позики, безкоштовна, можна використовувати необмежену кількість.

Як взяти кредит в УкрПозика

Щоб взяти кредит в УкрПозика, потрібно мати паспорт, ІПН, доступ в особистий кабінет (або пройти реєстрацію). Для отримання грошей потрібно зробити наступні дії:

 1. На кредитному калькуляторі вибрати суму і термін бажаного кредиту, відзначте галочкою поле 1-й раз берете кредит чи повторний.
 2. Натисніть на кнопку «Подати заявку».
 3. Заповніть анкету і пройдіть реєстрацію на сайті. Для заповнення анкети потрібно вказати такі дані: ПІБ, ІПН, номер телефону, електронну скриньку і дату народження.
 4. На телефон прийде смс з кодом який потрібно ввести у вікні. Смс авторизація необхідна для підтвердження номеру телефона.
 5. Потім необхідно підв'язати банківську карту, пройшовши процедуру верифікації.
 6. Почекати рішення УкрПозики про видачу кредиту. Повідомлення прийде на е-мейл або телефон. Якщо рішення позитивне, то гроші будуть зараховані протягом десяти хвилин на банківську картку.

Як погасити позику

Уже взяли кредит? Потрібно ставитися до цього відповідально. За несвоєчасну оплату нараховуються відсотки, а кредитна історія вже зіпсована.

Погасити позику можна 3-ма способами:

 1. На рахунок через банк. Самий незручний спосіб. Потрібно йти до відділення банку, стояти в черзі, платіж може йти до 3-х банківських днів, може виникнути прострочення. Рекомендуємо оплачувати цим способом за 3 дні до терміну оплати позики.
 2. Через термінали самообслуговування. Даний метод більш зручний, платіж іде протягом дня. Все одно потрібно виходити з дому, шукати термінал. Оплату можна провести в сервісах: Paymarket, 24NonStop, 2Click, EasyPay, iBox.
 3. Через особистий кабінет на сайті компанії. Даний вид погашення найбільш зручний. Платіж надходить до організації практично миттєво. Оплата здійснюється з банківської картки яка підв`язана до сервісу.

Пролонгація

Послуга пролонгації — це послуга при якій оплачуються поточні відсотки за користування кредитом, продовжується кредитний договір. Нараховуватися штрафні санкції, не будуть, а кредитна історія залишиться без змін.

Послугу пролонгації можна оформити як при безпроцентній позиці так і при повторній. При безвідсотковому кредиті процентна ставка стане стандартною — 1,4%.

Пролонгація оформляється на термін 7, 14, 30 днів, причому продовжувати можна необмежену кількість разів. Рекомендуємо користуватися даною послугою коли немає можливості погасити кредит.

Особистий кабінет

Для зручного користування послугами компанії був розроблений функціонал кабінету. Зайшовши в нього ви можете:

 • Оформити кредит. Подача заявки здійснюється максимально просто. Особливо якщо система вже має інформацію про позичальника. При повторному зверненні це всього декілька кліків.
 • Пролонгація позики. Якщо переслідує брак коштів, немає чим платити борг. Можна замовити відтермінування позики. Процедура доступна безліч разів, оплативши відсотки за користування грошима, котрі нараховуються на момент пролонгації.
 • Слідкувати за станом заборгованості. А саме моніторити суму що потрібно віддати, та нараховані відсотки.
 • Найпростішим способом оплати боргу є особистий кабінет. Гроші перераховуються миттєво, на відміну від банківського переказу, де платіж може йти до 3-х днів.
 • Верифікація банківської картки. На неї будуть нараховуватись гроші. При оплаті боргу з неї будуть списуватись кошти.

Контакти

Юридична назва ТОВ "ІНСТАФІНАНС"
ЄДРПОУ 43449827
Ліцензія №1396 від 30.04.2020
Офіційний сайт ukrpozyka.com.ua
Email info@ukrpozyka.com.ua
Телефон
Юридична адреса 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ

Порівняння УкрПозика з іншими мікрокредитами


Topcredit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.9%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Microcash

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.7%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про УкрПозика
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Які вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 23 000 грн
 • Як отримати кредит Укрпозики

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Укрпозики

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Укрпозики

Відгуки : 1

Игорь

Не вздумайте больше брать у них сначала заманивают а потом обдирают. Укрпозыка, динеро, истафинансы одна шайка во главе Весе**й ***я Александрович. Дают очень быстро не прочитав и не подписав придуманый договор я попал на крючок заработав за один день просрочки 50% штрафа и плюс 1,5% за каждый день и в итоге дали 4100 а содрали 10000. Да и в наглую сняли с моей карты банка 815 грв .1.5 года назойливых, угрожающих звонков в день ,ночь выходные, праздники возникла фин проблема обратитесь в приват банк только не МФО.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії

УкрПозика