БыстроЗайм позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.1 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

БистроЗайм — сервіс мікрокредитування, працює на території України і видає населенню так звані позики до зарплати. Бистрозайм — торгова марка, належить юридичній особі ТОВ «Прості Позики». Компанія має позитивні відгуки клієнтів, можете прочитати (або написати свій відгук) в низу даної сторінки.

Процентна ставка

У компанії BistroZaim стандартна переплата становить 2% в день. Для нових клієнтів, ставка рівна 0% на перші 16 днів позики, Ви не переплачуєте ні копійки. Плата 2% нараховується починаючи з 17-го дня користування грошима.

Слід зазначити, при повторній позці мінімальний термін користування кредитом становить 7 днів. Хочете достроково його погасити? Потрібно оплатити відсотки за фактичні дні користування, не менше семи днів.

Переваги

Щоб прийняти рішення про користуванні послугами Бистро Займа необхідно розуміти його переваги в порівнянні з аналогічними компаніями на ринку України.

 1. В компанії можна отримати позику як онлайн, так і в відділенні кредитної організації. Це зручно, не всі люди довіряють інтернету і вміють користуватися такими пристроями як смартфон. Аналогічно, можна отримати позику якщо проживаєте в місті, де не представлені відділення — це можна зробити онлайн.
 2. Для повторних клієнтів компанія збільшує максимальну суму позики і вона становить до 10000 гривень.
 3. Для отримання грошей не потрібні поручителі як в банку, застава як в ломбарді і довідка про доходи. Гроші видаються виключно за паспортом і ідентифікаційним кодом. Компанія приймає рішення про видачу на підставі кредитного скорингу.
 4. Дуже зручні способи для погашення боргу. Повернути гроші можна в банку, у відділенні МФО, в терміналі або на сайті компанії в особистому кабінеті з використанням банківської картки.
 5. При відсутності грошей для погашення кредиту, співробітники компанії йдуть на поступки і пропонують пролонгувати позику до 2-х тижнів.

Умови отримання кредиту

Взяти гроші в МФО може будь-який громадянин України, але є деякі вимоги:

 1. На момент звернення в організацію Вам повинно бути не менше 18-ти років і не більше 75 років. Нижній поріг цієї вимоги обумовлений законом України, він не дозволяє видавати кредити неповнолітнім громадянам. Верхній поріг віку обумовлений кредитним скорингом компанії.
 2. Повинні бути громадянином України і постійно проживати на її території. Чинний паспорт (або id карта), а також ідентифікаційний код. Документи необхідні для ідентифікації особи і для перевірки в бюро кредитних історій.
 3. Дійсний мобільний номер телефону. Ця вимога стосується як при взятті боргу онлайн, так і в відділенні. Номер телефону потрібен, щоб інформувати про необхідність оплати кредиту. При взятті кредиту онлайн, номер також потрібен для підтвердження взяття кредиту, причому цей номер повинен бути той же, до якого прив'язана банківська карта.
 4. Наявність електронної пошти, для оформлення позики онлайн на карту. Електронна скринька необхідний для доставки кредитного договору. При оформленні позики в відділенні наявність електронної пошти не потрібно, так як договір підписується в паперовому вигляді.
 5. Банківська картка українського банку, для оформлення позики онлайн на карту. На карту переводяться кредитні гроші протягом 10 хвилин після позитивного рішення про видачу грошей.

Як взяти кредит в БистроЗайм

Хочете отримати гроші у відділенні організації? Потрібно прийти до відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом. Повідомити менеджеру необхідну суму і термін позики. Менеджер роздрукує Договір, Ви з ним ознайомитеся, підпишіть і отримаєте готівку. Процедура досить проста, так як менеджер все підкаже, детально цей спосіб описувати не будемо.

Хочете отримати гроші на банківську карту? Знадобиться в сумі близько 20 хвилин часу. Необхідно здійснити такі дії:

 1. Зайти на сайт компанії і вибрати необхідну суму і термін позики і натиснути кнопку оформити позику, після чого необхідно пройти реєстрацію.
 2. У вікні, реєстрації, необхідно ввести своє прізвище, номер телефону, дату і рік народження, стать, електронну скриньку і пароль для подальшого входу в особистий кабінет. Обов'язково потрібно активувати галочку про свою згоду на обробку персональних даних та їх передачі в бюро кредитних історій — без цієї галочки реєстрація неможлива, так як МФО оцінює ризик неповернення позики з даних УБКІ.
 3. Відкриється форма в якій потрібно ввести дані паспорта (або ID карти якщо паспорта немає) та ІПН.
 4. Далі необхідно ввести дані про місце проживання та інші соціальні дані, на підставі яких компанія буде приймати рішення про надання позики. Серед цих даних може бути: інформація про освіту, сімейний стан, наявність дітей і т.д.
 5. Далі, якщо всі дані введені вірно, автоматична система переводить Вас на поле внесення даних про кредитну картку і її верифікації. Важливо, для підтвердження карти, організація заблокує маленьку суму — її потрібно ввести (цю суму можна дізнатися в інтернет банкінгу Вашого банку або у служби підтримки банку). Ця заблокована сума повернеться на рахунок протягом дня.
 6. Останній крок — підтвердження введених даних. Слід пам'ятати, що вносити неправдиву інформацію не варто, це може бути причиною відмови. Якщо інформація з УБКІ не відповідатиме введеним даним, то Вам відмовлять у видачі кредиту.

Як погасити позику

Оплатити позику в БистроЗайм можна чотирма способами. Кожен з них має свої переваги і недоліки.

Оплата через термінал

Термінали розташовані практично на кожному розі в різних містах України. Гроші на рахунок компанії надходять протягом дня і Вам можуть нарахувати день прострочення, тому бажано оплачувати борг в терміналі заздалегідь.

Потрібно подивитися на сайті компанії в особистому кабінеті точну суму до оплати і номер кредитного договору.

У термінал номер договору потрібно вводити без тире. Приклад: 193715119374

Мережі терміналів 24NonStop і EasyPay

24NonStop

У терміналі 24NonStop потрібно зробити такі дії:

 1. Перейти в розділ банківський послуги.
 2. Знайти логотип компанії Швидко Позика в даному меню
 3. Введіть номер кредитного договору або ПІБ. Краще вводити номер договору, він унікальний для кожної людини.
 4. Введіть номер мобільного телефону. Якщо платіж з технічних причин не пройде щоб представники компанії могли з Вами зв'язатися для проведення правильного платежу.
 5. Введіть суму яку хочете оплатити і внесіть її в термінал.
 6. Заберіть чек. Зберігайте його, до моменту, поки не упевнитися в тому, що платіж пройшов і гроші надійшли на рахунок компанії. Це можна зробити в особистому кабінеті на сайті компанії BistroZaim.
EasyPay
 1. Перейдіть в розділ банки і страхування
 2. У даному розділі знайдіть іконку компанії БистроЗайм і натисніть на неї
 3. В меню введіть номер телефону, який був зазначений при оформленні кредитного договору
 4. У меню введіть номер кредитного договору або ІПН
 5. Введіть суму до погашення, внесіть гроші і заберіть чек
 6. Перевірте чи пройшла оплата в особистому кабінеті на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок

На розрахунок рахунок компанії оплату можна провести 2-ма способами, через приват 24 і банківським переказом. Даний спосіб поганий тим, що платіж може йти до 3-х банківських днів і у Вашого кредиту може виникнути прострочення (в більшій мірі стосується оплати банківським переказом; через Приват24 оплата відбувається, як правило, день в день — якщо оплата зроблена в робочий час) .

Погасити через Приват24
 1. Увійдіть до свого Приват 24 і виберіть «Всі послуги — По Україні»
 2. В поле «номер рахунку отримувача» введіть номер рахунку компанії БистроЗайм — 26508055700902 і поставте галочку «Рахунок відкрито в ПриватБанк». Після підтягнуться автоматично деякі поля.
 3. В поле призначення платежу потрібно написати: Оплата за кредитним договором No ... (замість крапок потрібно ввести номер Вашого договору, який вказаний в особистому кабінеті на сайті компанії).
 4. Потрібно вказати з якої карти будете проводити платіж, якщо їх декілька.
 5. Натискаємо оплатити, перевіряємо реквізити і підтверджуємо платіж через смс верифікацію
Погасити банківським переказом

Даний спосіб оплати не дуже зручний. Справа в тому, що платіж може йти до 3-х банківських днів, а відсотки будуть нараховуватися за ці 3 дні. Варто оплачувати кредит даним методом за 3 дні до настання терміну платежу.

Оплату можна провести в будь-якому банку України, вказавши повні реквізити.

Сплатити у відділенні Банку

Оплата у відділенні банку схожа на оплату банківським переказом, але як правило платіж йде в день оплати або на наступний день.

Щоб платіж пройшов в той же день, його потрібно зробити до 13 00.


Пролонгація

Пролонгація — це продовження кредиту на певних умовах. Щоб скористатися цією послугою, потрібно оплатити фактично нараховані відсотки. Пролонгувати позику можна на такий же термін, на який був оформлений первинний кредит. При користуванні даною послугою, Вам не нараховуються додаткові штрафи і не передаються дані в бюро кредитних історій.

Контакти

Офіційний сайт bistrozaim.ua
Email bistrozaim@bistrozaim.ua
Телефон
Юридична адреса 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.39-А, оф.25

Порівняння БыстроЗайм з іншими мікрокредитами


Cat Credit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.91%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 90 років
Подати заявку

Качай Гроші

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про БыстроЗайм
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: CreditKasa, Швидко Гроші, УкрПозика.

 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит БыстроЗайм

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті БыстроЗайм
 • Як погасити кредит БыстроЗайм

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 3

Вадім

Брав кредит в цій компанії,потім його погасив,після того як погасив вирішив глянути у свому банківському додатку яку суму у мене списало з карти,виявилось що суму мого кредиту вони зняли з моєї банківської карти два рази тобто другий раз вони зняли кошти вже не кредитні а мої особисті трактуючи це збоєм їхньої системи,передзвонивши до них почали мені розказувати щоб я звертався до банку свого і вирішував це питання,розмова операторів хамська,сказали чекати до вечора для вирішення питання,але не розумію чому, вони ж бачили що зняли у мене мої кошти,якби я не глянув і не пам'ятав яку суму мав на карті то так би і не дізнався куди ділися мої 510 гривнів,саме головне те що кошти так НІХТО і НЕПОВЕРНУВ😡❗️ Додаток постійно глюче,за рахунок чого вони і трактують такі випадки тобто ця компанія знімає у людей кошти з карток без попередження😡❗️ З телефоном у мене теж все добре це 11 pro Max (не Китай)! В якому всі програми і все добре працює,тобто проблема не в гаджеті і не в Інтернеті ,а конкретно в їхньому додатку і компанії яка краде у людей кошти з рахунків😡❗️

Маша
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Беру не первый год, всем советую. Если вовремя все платить то и проблем не будет. Понравилась акция приведи друга, так заработала на пустом месте 900 грн и друзьям помогла советом .

Tоня

Оформила вчера на отделении что по улице Озерная в Николаеве, перед тем как брать очень сомневалась так как начиталась и боюсь брать такие кредиты. Оформили быстро, была очень удивлена что уже через 10 минут мне выдали 3000 гривен.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії

БыстроЗайм