Cashpoint позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 7 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

CashPoint (КешПоінт) — сервіс мікрокредитування на території України, видає гроші у відділеннях. Дана кредитна установа знаходиться, як правило, біля ломбардів Благо і є партнером даного ломбарду. По суті, ломбард відкрив напрямок без заставних кредитів під іншим брендом. Відділення представлені в 118 містах України. З огляду на те, що в Україні трохи більше 400 міст, кредитна організація покриває майже всі міста, серед великих міст компанія представлена ​​в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі та ін.

У компанії КешПоінт доступно на стандартних умовах від 200 до 5000 гривень. Відсоткова ставка дорівнює 1,9%. Доступний термін кредитування 7 або 15 днів. Доступний кредитний продукт для постійних клієнтів і пенсіонерів. Детальніше про ці продукти читайте нижче.

Головною перевагою компанії є широка мережа відділень по Україні, вона працює не досить давно. Не вимагає довідку про доходи з роботи і інші документи.

Умови отримання кредиту

Відсоткова ставка різна для 3-х кредитних продуктів. Умови накладаються на ці продукти.

Стандартна

У кредитному продукті діє стандартна процентна ставка в розмірі 1,9% в день і діє для клієнтів, як нових так і постійних (за винятком двох інших кредитних пропозицій). Тут доступні гроші в розмірі від 200 до 5000 гривень готівкою в одному з відділень. Термін кредиту становить 7 або 15 днів. Відсотки гасяться в кінці терміну разом з тілом кредиту єдиним платежем.

Для пенсіонерів

У кредитному продукті для пенсіонерів процентна ставка дорівнює 1,71. Сума і термін кредиту збігається з стандартним продуктом. Щоб Ви змогли скористатися даною пропозицією, Ви повинні бути постійним клієнтом (тобто хоча б 1 раз взяти і вчасно повернути кредит на стандартних умовах), а також бути пенсіонером з пенсійним посвідченням і віком понад 55-ти років для жінок і 60-ти років для чоловіків.

Постійним клієнтам

Відсоткова ставка в даному продукті становить 1,52% в день. Термін кредитування 7 або 15 днів. Доступна сума для кредиту від 5000 до 20000 гривень — вона підвищена в порівнянні з іншими кредитними продуктами.

Скористатися даною кредитною пропозицією може будь-яка людина, яка взяв і погасила в компанії 6 і більше позик. Компанія видає даний кредит перевіреним людям.

Хочете отримати кредит? Потрібно відповідати певним вимогам. Обов'язкові вимоги:

 • оригінал паспорта та ІПН;
 • бути громадянином України і постійно проживати на її території;
 • бути старше 18-ти років включно. Ця вимога обумовлена ​​законодавством України. Вона забороняє видавати кредити неповнолітнім громадянам.

Кредит в компанії CashPoint можна отримати виключно готівкою у відділенні. Заявку можна подати як онлайн так і в відділенні. Подали заявку онлайн і її схвалили? Приходьте в відділення, гроші точно дадуть.

Оформлення заявки на сайті

 1. На сайті компанії виберете в кредитному калькуляторі суму і термін кредиту. Якщо Ви вже користувалися послугами даної компанії, то поставте галочку у відповідному полі.
 2. Зареєструйтеся на сайті. Потрібно ввести електронну пошту та підтвердити її. Придумати пароль (придумайте надійний пароль).
 3. Заповніть заявку на отримання позики. Потрібно заповнити коротку анкету. Хочете вводити неправдиву інформацію? У видачі кредиту відмовлять, компанія перевіряє дані в УБКІ.
 4. Виберіть відділення на карті в якому хочете отримати гроші.

Рішення позитивне? При відвідуванні відділення видача грошей відбудеться протягом 5-ти хвилин. Вам потрібно підписати кредитний договір.

Отримання грошей у відділенні

Щоб отримати кредит готівкою в відділенні потрібно в нього прийти з оригіналом паспорта та ІПН. Далі, заповніть анкету у кредитного консультанта і дочекайтеся рішення компанії про видачу грошей. Вся процедура займе приблизно 20-ть хвилин. Хочете витратити менше часу? Заповнюйте заявку на сайті компанії.

Як погасити позику

Погасити взятий раніше кредит можна одним із способів:

 1. Через онлайн сервіс Fondy. Потрібно знати номер договору.
 2. Оплата мобільними грошима Lifecell.
 3. Через термінали самообслуговування EasyPay, iBox або City24.

Пролонгація

У компанії доступна послуга пролонгації на термін 3, 7 або 15 днів. Щоб скористатися даною послугою потрібно оплатити поточні відсотки і комісії. Послугу можна оформити виключно в відділенні. Можливо оплатити частину тіла, а на іншу частину оформити пролонгацію. За дні пролонгації буде діяти процентна ставка, що і при первинній позиці.

Особистий кабінет

«Благо» — бренд однойменної компанії, що об'єднує послуги кредитування під заставу і видачу грошей під відсотки, без застави. Для того щоб скористатися послугами пролонгації, погасити борг або оформити нову позику Cashpoint, скористайтеся особистим кабінетом Blago.

Контакти

Юридична назва ТОВ "БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС"
ЄДРПОУ 37615055
Ліцензія №385 від 11.02.2016
Офіційний сайт cashpoint.ua
Email office@cashpoint.ua
Телефон
Юридична адреса 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, 6 поверх, офіс 601

Порівняння Cashpoint з іншими мікрокредитами


MyCredit

Термін позики до 64 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 100 - 18000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

E-groshi

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.1%
Сума позики 100 - 30000 грн.
Вік 21 - 75 років
Подати заявку

Популярні запитання про Cashpoint
 • Як погасити кредит Cashpoint

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як отримати кредит Cashpoint

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Cashpoint

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії