Cashyou позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

Cashyou — сучасна мікрофінансова організація (далі МФО), що спеціалізується на видачі швидких кредитів онлайн. Незважаючи на свій молодий вік, працює компанія з 2017 року, встигла завоювати армію прихильників. Зараз в мережі можна знайти багато різних відгуків про діяльність цієї МФО, як хороших так і не дуже, а значить компанія активно розвивається.

Подача заявки максимально проста, залишити її Ви можете цілодобово 24/7. Обробка отриманої інформація почнеться в робочий час, з 9:00 до 20:00, включаючи свята і вихідні дні. Знадобилися гроші? У будь-який день, Ви можете легко оформити кредит в Cashyou. Мінімальна сума становить 100 грн, максимальна — 15 000 грн, для постійних клієнтів з хорошим кредитним рейтингом. Для першого позичальника сума складе максимум 2000 грн. Термін користування грошима від 2 до 30 днів з можливістю активувати послугу пролонгації позики. Відсотки першого позичальника складають 0,01, для повторних кредитів 1.8.

Процентна ставка і розрахунок виплат

Відсотки по кредиту в Cashyou різні, в залежності від того яку позику ви берете. Для перших клієнтів діє акційна пропозиція всі кредити під 0,01 відсоток. В перший раз, Ви не можете розраховувати на велику суму грошей, доведеться обмежитися сумою до 2000 грн. Сподобався сервіс, вирішили взяти велику суму повторно? Вас попросять сплатити відсотки в розмірі 1.5 в день. Хочете зробити замах на максимальну суму 15 000 грн? Доведеться переплатити 1.8 в день. Найбільшу позику в розмірі 15 000 грн можуть отримати тільки постійні клієнти з хорошим кредитним рейтингом.

Розрахунок кредиту на 1000 грн терміном на 10 днів покаже, що (за умови, що це перша позика) переплатити доведеться лише 10 грн. Отже разом до оплати буде 1010 грн.

Повторний позику цієї ж тисячі буде надано під збільшений відсоток 1.5 і переплата за 10 днів користування складе 150 грн. Отже, повернути доведеться вже 1150 грн.

Для зручності підрахунків рекомендуємо використовувати кредитний калькулятор і уважно читати кредитний договір. МФО схильні часто змінювати умови кредитування.

Гроші можна отримати на карту будь-якого банку України, що дуже зручно, адже трапляються організації що співпрацюють тільки з одним певним банком.


Умови отримання кредиту

Досить високий відсоток схвалення позик обумовлений мінімальними вимогами до позичальників, це призводить до небувалого зростання кредитів онлайн. У кожної організації існують певні вимоги до клієнтів. Обумовлено це чинним законодавством України, а також певним бажанням МФО мінімізувати ризики при видачі грошей.

 • Взяти гроші в борг може тільки повнолітній, потрібно мати повних 18 років.
 • Потрібно мати паспорт і пред'явити його при оформленні позики. Так Ви підтверджуєте що ви повнолітня особа, і той факт, що у Вас є українське громадянство.
 • Індивідуальний податковий номер. Не менш важливий документ, розповідає про Ваше фінансове становище. Саме по ньому визначають кредитну історію.
 • Мобільний номер і електронна адреса. Необхідні для підтвердження реєстрації а також в подальшому для доступу в особистий кабінет. На пошту буде надіслано повідомлення про схвалення позики. У разі схвалення надсилають кредитний договір.
 • Карта будь-якого банку. На неї будуть нараховані кредитні кошти. Для підтвердження буде пройдена процедура верифікації.

Як отримати кредит в Cashyou

При оформленні позики потрібно додавати скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду. Можна, не обов'язково, додати довідку про доходи та поручителів, тим самим Ви значно збільшите свої шанси на видачу грошей.

Процедура оформлення кредиту онлайн досить проста. Не дарма вони за популярністю давно обійшли банківські позики. Для того щоб оформити в борг Вам потрібно пройти наступну процедуру.

 1. Зайдіть на офіційний сайт компанії. Ознайомтеся з умовами кредитування. На кредитному калькуляторі за допомогою повзунків встановіть потрібну суму і термін позики. Система автоматично розрахує суму яку потрібно повернути. Якщо умови влаштовують, продовжити можна, натиснувши кнопку «заповнити анкету».
 2. В анкету внесіть власні персональні дані. Паспорт, код і банківську картку. Через кілька хвилин Ви отримаєте рішення по кредиту.
 3. Додатковим етапом обумовленим системою безпеки є дзвінок менеджера компанії. Вам поставлять кілька запитань перш ніж прийняти рішення про видачу.
 4. Після проходження верифікації карти на пошту прийде договір який потрібно прочитати і погодитися з його умовами. Верифікація карти — це процедура при якій з рахунку буде тимчасово заморожено кілька гривень. Компанії проводять такі операції щоб підтвердити ідентичність картки, і той факт, що ви можете здійснювати платежі.
 5. Через кілька хвилин після узгодження договору гроші надійдуть на вказану картку. У деяких випадках кілька хвилин можуть затягнутися, кожен банк має свій регламент, як правило процедура швидка.

Як погасити позику

Повернення коштів можна здійснити кількома способами. Який вибрати вирішувати Вам.

 • Особистий кабінет. Зайшовши в особистий кабінет введіть потрібну суму до оплати і натисніть «оплатити». З карти вказаній при реєстрації буде списана зазначена сум за умови її наявності.
 • Хочете оплатити борг іншою карткою? Потрібно вибрати пункт «Моя інформація» і вказати іншу банківську картку. Уже з неї проводити оплату.
 • Зрозумілий інтерфейс і можливість легко проводити оплати готівкою створила неймовірний попит на платіжні термінали в кожному місті. За допомогою такого терміналу Ви легко проведете оплату кредиту Cashyou.
 • Самий традиційний і напевно самий незручний спосіб оплата через касу банку за реквізитами компанії. Вибираючи цей спосіб пам'ятайте що банківський платіж може проходити до 3-х днів. Зберігайте квитанцію щоб не опинитися в боржниках, сплативши борг.
 • Також в компанії Cashyou передбачена можливість оплати бонусами які Ви можете заробити користуючись послугами компанії. Інформацію про бонуси дивіться в особистому кабінеті.

Пролонгація

Прийшов час сплати боргу? Немає можливості сплатити вчасно? Скористайтеся послугою пролонгації позики. Це легальний спосіб продовжити користування кредитом без нарахування штрафних відсотків. Відсотки будуть нараховуватися в розмірі 1.8 в день. Оформляти можна кілька разів на максимальний термін до 30 днів.

Контакти

Порівняння Cashyou з іншими мікрокредитами


Ultracash

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 10000 грн.
Вік 20 - 65 років
Подати заявку

Cool Credit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.95%
Сума позики 500 - 20000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Популярні запитання про Cashyou
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Cashyou

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 12 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Cashyou

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Cashyou

Відгуки : 1

Ірина

Від імені Вашої компанії надсилають СМС про підтвердження позики в 10000 грн, хоча цене так! Які дії з моєї сторони? Зателефонувати Вам - не можливо (вказані номери телефонів не обслуговуються).


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії