Credit-Pro позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.8 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Кредит Про (Credit-pro) — сервіс мікро кредитування, відкрився в 2018 році і веде діяльність на території України. Компанія зареєстрована офіційно, платить податки в бюджет України. Зарекомендувала себе досить надійним партнером у важких ситуаціях і схвалює близько 90% заявок на кредит до зарплати.

У компанії можна взяти позику на суму від 400 до 3000 гривень при першому зверненні і до 10000 гривень при повторних зверненнях. Можливий термін кредиту становить від 1-го до 30-ти днів.

Процентна ставка

Стандартна відсоткова ставка становить 0,8% в день. Є можливість зменшити процентну ставку до 0,4% в день. Потрібно зробити такі дії:

 • Завантажити в сервіс скан копію паспорта або вказати контактні дані знайомої Вам людини.
 • Щоб зменшити процентну ставку до 0.4% в день, потрібно зробити обидві перерахованих дії в пункті 1.
Щоб порахувати зменшену процентну ставку потрібно поставити галочку одну або 2 в кредитному калькуляторі і калькулятор сам рахуватиме розмір знижки.

Переваги

У компанії є недоліки при першому кредиті, вони повністю компенсуються умовами кредитування при повторних кредитах:

 • Розгляд заявки проходить в автоматичному режимі і займає до 1-ї хвилини. В інших компаніях, час може досягати декількох годин.
 • Не потрібно обов'язково завантажувати скан копії документів. Тільки за бажанням, щоб отримати знижку.
 • Не потрібно вказувати номери телефонів знайомих, родичів. Тільки якщо хочете отримати знижку.
 • Для повторних кредитів процентна ставка становить від 0,4% до 0,8%. Порівняно мало, в інших МФО беруть аж до 2% в день.

Недоліки

Ідеальних компаній не існує і у Всіх є недоліки. У даного сервісу недоліків 2, вони пов'язані з отриманням першого кредиту.

 • При першому кредиту максимальна сума всього 3000 гривень. У аналогічних сервісів можна позичити до 20000 гривень звертаючись перший раз.
 • Для першого кредиту відсоткова ставка знаходиться в діапазоні від 0,4% до 0,8% відсотка. У конкурентів, дана ставка дорівнює 0,01% при першому позику.

Умови отримання кредиту

Щоб отримати позику в Кредит Про потрібно відповідати наступним вимогам. Деякі обов'язкові, а деякі — ні, але підвищують ймовірність схвалення кредиту.

 1. Ви повинні бути громадянином України, постійно проживати на території України, мати реєстрацію на території України. Ця вимога обов'язкова. Винятком тут є Крим, а також окуповані території Донецької та Луганської областей — жителям цих територію кредит не видадуть.
 2. Повинен бути діючий паспорт громадянина України (або id-карта), ідентифікаційний номер платника податків. За допомогою ІПН сервіс перевіряє кредитну історію.
 3. Банківська картка українського банку, номер мобільного телефону, причому цей номер повинен бути підв'язаний в банку до карти. Картка потрібна безпосередньо для переказу на неї грошей, а за допомогою номера телефону компанія перевіряє введені дані. Не вийде взяти кредит на іншу людину і інша людина не зможе взяти кредит на Вас.
 4. Вихід в інтернет. Вимога пояснюється технічно, Ви фізично не зможете взяти кредит без інтернету. Вони видаються виключно за допомогою сайту компанії.
 5. Позитивна кредитна історія. Вимога не є обов'язковою, так як кредит можна отримати навіть з поганою кредитною історією — цим сервіс і виграє конкуренцію у банків. Єдине, точно не дадуть кредит, якщо є відкритий кредит в сервісі creditpro. Відкритий кредит в іншій компанії? Вам можуть схвалити заявку на отримання грошей.

Як взяти кредит в Кредит Про

Оформити кредит в сервісі Credit Pro дуже просто, потрібно зайти на сайт і слідувати простим інструкціям, які відрізняються для першого і повторних кредитів.

Для першого кредиту:

 1. На кредитному калькуляторі виберете суму і термін кредиту. Хочете скористатися зниженою процентною ставкою? Поставте галочку навпроти поля: завантаження паспорта і / або контакт знайомого. При першому зверненні доступна сума позики від 400 гривень до 3000 гривень. Процентна ставка при цьому буде 0,8%, 0,6% або 0,4% в залежності від того які дані Ви захочете ввести.
 2. Заповніть заявку. Потрібно вказати персональні дані. Не потрібно обов'язково завантажувати паспорт або вказувати контактних осіб, якщо не бажаєте скористатися знижкою.
 3. Чекайте 1 хвилину і отримаєте гроші на карту. Система в автоматичному режимі приймає рішення про видачу кредиту і зараховує гроші, в разі позитивного рішення.
Для повторної позики:
 1. Як і при першому кредиті, потрібно вибрати суму і термін позики. Причому, якщо Ви в перший раз погасили кредит без прострочення, то Вам вже доступна сума в розмірі 10000 гривень.
 2. Потрібно дочекатися схвалення системою Вашої заявки
 3. У разі позитивного рішення — отримаєте гроші на карту

Як погасити позику

Повернути взяті в борг гроші можна 3-ма способами:

 • Онлайн в особистому кабінеті. Оплата проводиться з Вашої банківської карти, яка вже підв`язана до сервісу, тому оплата відбувається в 1 клік. У даному випадку комісія не стягується
 • Через термінал мережі партнерів iBox і EasyPay. Додаткова комісія не стягується. Мінусом даного способу є те, що потрібно виходити з дому і йти до терміналу
 • У відділенні будь-якого банку, за реквізитами компанії. Потрібно йти в банк і стояти в черзі, так ще й банк стягує комісію. Платіж може йти до 3-х днів
З огляду на те, що при оплаті через банк платіж може йти до 3-х банківських днів, сервіс ввів хорошу умову для Вас і не стягує ніяких штрафів і не нараховує відсотків на перші 3 дні прострочення.

Пролонгація

Немає грошей оплатити повністю борг? Скористайтеся послугою пролонгації кредиту. Це безкоштовна послуга, яка дозволяє продовжити борг, потрібно лише оплатити поточні відсотки. Даною послугою можна скористатися в будь-який момент до настання прострочення по кредиту. Активація послуги доступна в особистому кабінеті.

Особистий кабінет

Зареєструвалися в сервісі? У Вас з'являється особистий кабінет — сторінка на сайті, доступна тільки Вам. Щоб увійти в кабінет, потрібно ввести логін і пароль. Там Ви зможете бачити і робити наступне:

 1. Дивитися актуальну інформацію з відкритого кредиту. Ви будете бачити коли його відкрили, до якого числа, які нараховані відсотки, скільки потрібно сплатити сьогодні, щоб його повністю погасити.
 2. Погасити кредит за допомогою банківської картки онлайн — це найзручніший спосіб погашення
 3. У кабінеті можна активувати пролонгацію та сплатити проценти для її активації
 4. Тут можуть відображатися персональні промокодом на знижку. 
 5. Немає грошей на карті? З особистого кабінету можна роздрукувати квитанцію для оплати в банківському відділенні
 6. Оформляти повторні кредити, якщо немає відкритих поточних позик в сервісі
 7. Редагувати персональну інформацію

Контакти

Офіційний сайт credit-pro.com.ua
Email support@credit-pro.com.ua
Телефон
Юридична адреса 03057, м. Київ, вул. Гетьмана Вадима, буд. 1, прим. 1028/3

Порівняння Credit-Pro з іншими мікрокредитами


Гроші Всім

Термін позики до 29 дн.
Ставка від 1.9%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Качай Гроші

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про Credit-Pro
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Credit-Pro

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Credit-Pro

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Credit-Pro

Відгуки : 7

Елена

Это самый брехливый банк,выдуривают у людей деньги,не верьте им,я уже обожглась.

Слава

Ето гнилая компания .... Одним словом мошенники ребята не вздумайте тут что брать тем более регистрироваться и оставлять свои данные. .. на берут кредитов устанешьбегать по судам

Johny

Убогая компания, кто-то взял кредит на меня, а мне об этом сообщили только спустя 2 месяц, на требование предоставить мне копии документов и т.д. отказываются, подал заявление в полицию, ещё подам в суд, как можно было вообще выдать кредит на другую карту я ума не приложу.... худшие

Виталий

Такого ещё не видел... Расчитываешь на деньги, вовремя всё оплачиваешь. Потом тебе уже одобрили кредит, но код не присылают, а потом присылают код, но система резко выдает тебе отказ. Позиционировать себя, как "надійний сервіс" точно не стоит. Можете забанить, но этот отзыв будет везде о Вашей компании

Наталья

это просто кошмар какой то, моему мужу с лета звонят как поручителю за женщину, о которой мы никогда не слышали! Сегодня с помощью определителя номера узнала что это за банк такой, о котором я, не говоря о моем муже, никогда не слышала даже! Задолбали своими звонками и угрозами, одни матюки так и прут, как можно давать кредиты кому попало, а потом тревожить людей вообще постороних! Мой муж еще и объясняет, что не знает такую, я сегодня не выдержала и выражалась без стеснения! Проверяйте, прежде чем давать денежки!!!!

Ірина

Це просто жахливе МФО якщо надумаєте брати то будьте готові до того, що пісяля того як Ви оплати позмку закриєте то ща два тижні будуть звонити вам вашим контактним та ще знайдуть кучу людей ваших знакомих і будуть угрожати Вам і рідним, а те що Ви закрили кредит їх не хвилює бо в них база оновлюється раз в місяць. Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДУЖЕ ЖАХЛИВЕ МФО

Angey

А вы проверяете, реально поручитель знает человека или его данные украдены и с целью дальнейшего террора внесены в вашу базу данных? Пора поручителями выставлять самих сотрудников Про... Чтоб сами это гуано похлебали.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії