CreditLife позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 85 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

CreditLife (Кредитлайф) — це фінансова компанія, видає мікрокредити на території України використовуючи сучасні інформаційні та фінансові технології. Заснована і розпочала роботу в 2018 році. Незважаючи на молодий вік, за відгуками клієнтів, має хорошу репутацію і клієнт орієнтована.

В даному сервісі йдуть на зустріч всім категоріям громадян, навіть тим які примудрилися прострочити платіж по кредиту. Сервіс по видачі позик видає гроші на термін від 1-го до 27-ми днів. Тут можна позичити від 500 до 10000 гривень, погодьтеся це хороші засоби, для вирішення побутових фінансових проблем.

Процентна ставка становить 2% в день від суми заборгованості. При простроченні кредиту в Creditlife штрафні санкції не нараховуються, а нараховується процентна ставка в розмірі 2% на суму заборгованості.


Умови отримання кредиту

Щоб отримати кредит в фінансовій компанії Creditlife потрібно відповідати певним вимогам. Одні вимоги необхідні для проходження кредитного скорингу, інші для ідентифікації Вас, треті для технічної можливості отримання кредиту онлайн.

 • Наявність паспорта громадянина України або id карти (замінює паспорт).
 • Проживання та реєстрація на території України, так як компанія має фінансову ліцензію проводити свою діяльність тільки на території України.
 • Наявність ідентифікаційного коду — необхідний для перевірки кредитної історії в УБКІ.
 • Наявність доступу до інтернету і мобільного номера. Компанія видає кредити тільки онлайн, тому потрібен інтернет. Номер телефону необхідний для підтвердження дій.
 • У Вас повинна бути банківська карта для зарахування на неї кредитних коштів, компанія видає позику онлайн.
 • Вік повинен бути в діапазоні від 18 до 65 років, для проходження кредитного скорингу та законності видачі коштів (до 18 років в Україні кредити брати не дозволено).

У кожної компанії своя система ризиків, вона оцінює ймовірність неповернення грошей, Кредитлайф не виняток. Дана система працює за принципом статистичного аналізу. Наприклад, жінки від 18 до 19 років не повертають кредит, то Вам можуть відмовити у видачі на основі цих даних. При зверненні в УКБІ компанія дивиться на наявність діючих прострочень і прострочених кредитів. Є кредит і немає прострочень? Довго не платили по кредиту? Утворилася прострочення? Але потім все погасили? Швидше за все позику схвалять.

Отримати кредит в компанії досить просто і ця процедура займе близько 15-ти хвилин. Головне підготуйте свій мобільний телефон, сфотографуйте паспорт та ІПН, а також зробіть своє фото з паспортом в розгорнутому вигляді або ID-картою.

 1. Зайдіть на сайт компанії Кредитлайф.
 2. На головній сторінці сайту виберіть термін, наприклад 10 днів і суму кредиту, наприклад 2500 гривень, і натисніть кнопку «Отримати позику».
 3. З'явиться форма реєстрації, її потрібно заповнити вказавши прізвище, ім'я та по батькові, натиснути кнопку далі.
 4. Прийде смс з кодом підтвердження, його необхідно ввести в полі, що з'явилося, щоб закріпити номер телефону за акаунтом.
 5. Далі необхідно ввести інформацію для оцінки Вас як позичальника. Ці питання пов'язані з адресою, роботою і сімейним станом. Необхідно ввести контактні дані 2-х людей, які зможуть підтвердити введену інформацію (їм можуть зателефонувати в разі якщо в УБКІ є інша адреса)
 6. На наступному кроці необхідно завантажити документи, попередньо сфотографувавши їх
 7. Далі, верифікація банківської карти, щоб зарахувати потім кредит. Для цього необхідно вказати номер карти, термін дії та CVV код (3 цифри на звороті). З рахунку заблокується маленька сума до 1 гривні. Необхідно дізнатися цю суму у оператора колл центру банку або подивитися в інтернет банкінгу. У вікні потрібно ввести цю цифру. Дана сума повернеться на рахунок
 8. Протягом 15-ти хвилин до Вас зателефонує представник компанії і уточнить питання пов'язані з анкетою (перевірити в усній формі чи правильно Ви ввели дані) і прийме рішення щодо видачі кредиту
 9. Після рішення про видачу кредиту, прийде повідомлення про позитивне або негативне рішення
 10. У разі позитивного рішення, гроші будуть зараховані практично миттєво
 11. Уже заповнювали анкету? Для повторного звернення потрібно ввести тільки логін і пароль з смс, а дані вводити повторно не потрібно

Як погасити позику

Повернути кредит досить просто і існує кілька способів, щоб заплатити кредит і не псувати собі кредитну історію, але ці способи мають свої плюси і мінуси. Найпростіший спосіб — це зайти на сайт компанії, зайти в особистий кабінет (попередньо авторизувавшись з допомогу мобільного телефону) і перейти в розділ погашення кредиту. У цьому розділі можна погасити кредит за допомогою банківської карти використовуючи сервіси visa, mastercard або liqpay. Кошти при такому методі погашення будуть зараховані відразу компанії на рахунок і тут виключено виникнення прострочення з технічних моментів.

Менш вигідний спосіб оплати боргу — це погашення в будь-якому банку України за реквізитами, вказаними в договорі. Мінус даного способу в тому, що платіж може йти до 3-х днів і може виникнути прострочення не з Вашої вини. Погасити кредит можна і через термінал ПриватБанку — спосіб аналогічний попередньому, за винятком, що операція буде відбуватися без взаємодії з касиром банку.


Пролонгація

Пролонгацію кредиту можна заключити до моменту закінчення договору. З точки зору фінансових умов, пролонгація ні чим не відрізняється від прострочення. Але з точки зору кредитної історії, вона відмінний шанс не потрапляти до злісних неплатників в бюро кредитних історій. При пролонгації компанія не буде застосовувати до Вас санкцій, а саме не буде телефонувати кожен день, не турбуватиме знайомих.

Контакти

Офіційний сайт creditlife.com.ua
Email info@creditlife.com.ua
Телефон
Юридична адреса 04071, м.Київ, вул. Верхній вал, 4А

Порівняння CreditLife з іншими мікрокредитами


E-groshi

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.1%
Сума позики 100 - 30000 грн.
Вік 21 - 75 років
Подати заявку

Cat Credit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.91%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 90 років
Подати заявку

Популярні запитання про CreditLife
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит CreditLife

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит CreditLife

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті CreditLife

Відгуки : 1

Валентина

СМС пишут культурные...а звонят из своих личных телефонов..так как с рабочих должна вестись запись...и такое говорят в трубку...нецензурно выражаясь...не смотря ни на возраст человека...ни на его статус...Кошмар!!!... Не советую!...однозначно...


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії