Sloncredit позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 100 000 грн.
card-option Термін позики:
до 365 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.74 %
card-option Рішення:
20 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Слон Кредит (Slon Credit) — фінансова установа, що надає послуги в сфері мікро кредитів онлайн. На ринку України відрізняється хорошими умовами, не входить в топ 10 МФО, але заслуговує на увагу і веде гідну боротьбу за клієнта. Детально розглянемо умови на яких можна отримати гроші онлайн в Слон Кредит.

Єдина організація, що надає перший кредит в розмірі до 20 000 грн. В епоху фінансової нестабільності потреба в грошах часто стає критичною і мікропозика до зарплати в розмірі декількох тисяч не змінить ситуацію кардинально. В такому випадку слід звернутися до Слон Кредит (Slon Credit). Під хороші відсотки можна отримати допомогу істотно більше ніж де-небудь. Слон Кредит використовує новітні технології і в змозі надати хороший онлайн сервіс. Не потрібно ходити по вулиці в пошуках необхідного закладу, перейшовши на офіційний сайт легко отримати бажану суму.

Чому «Слон Кредит»

У компанії багато вагомих переваг.

 1. Вражаюча швидкість обробки заявки. Не «встигнеш моргнути» як гроші будуть на картці.
 2. Індивідуальний підхід. Компанія не є лідером ринку і тому дуже важлива для багатьох людей риса властива цій організації. До кожного клієнта застосовується свій підхід.
 3. Сервіс доступний 24/7. Оформити кредит можна цілодобово. Невідомо в коли знадобляться гроші, Слон Кредит не обмежує в часі. Протягом доби скориставшись сервісом отримаєте гроші на карту.
 4. Безпека угоди зумовлена ​​неможливістю розголошення інформації третім особам. Можете ознайомитися з деталями договору в даний момент укладання угоди. Будь-яка дія компанії регулюється нормами українського законодавства.
 5. Графік платежів можна розрахувати до моменту подачі заявки. Тим самим адекватно оцінити можливості.
 6. Відсутність додаткових комісій і зборів. На будь-якому етапі угоди дії компанії абсолютно прозорі.

Умови отримання кредиту

Слон Кредит офіційно зареєстрована організація під назвою ТОВ "СЛОН КРЕДИТ" (ЄДРПОУ 42350798) складається повністю з іноземного капіталу. Це дозволяє вести стабільну діяльність і бути впевненим у завтрашньому дні, а значить і надавати хороші умови клієнтам. Тут можна оформити кредит в розмірі від 1000 грн до 20000 грн, що є безсумнівно хорошою пропозицією. Річна ставка становить 198%. Відсотки можуть варіюватися в рамках проведення різних акцій, при застосуванні промокоду та інших розіграшів які МФО проводить регулярно. Термін користування кредитом може складати від 3 до 12 місяців. Гроші можна отримати онлайн на карту.

Кредитування в банківських організаціях досить проблематичне. Їх моделі оцінки платоспроможності налаштовані таким чином, що позику взяти може тільки заможний громадянин зі стабільним високим доходом. А незахищені верстви населення змушені шукати допомоги в інших місцях. «Слон Кредит» видає позики якщо ти:

 • Студент — не маєш постійної роботи, але в змозі обслуговувати позику за рахунок тимчасових робіт для студентів.
 • Пенсіонер — єдиним твоїм доходом є не велика пенсія.
 • Людина без офіційної роботи. Тримати на роботі людей не оформлених згідно із законом для бізнесу дешевше і тому сьогодні така практика не нова.

Для оформлення позики онлайн в Слон Кредит потрібно мати повних 18 років і бути молодше 65 років. З документів знадобиться паспорт, код. А також телефон, електронна пошта і доступ в інтернет. Отримати гроші в цій організації дуже просто, для більшості громадянин України.

Як взяти кредит в «Слон Кредит»

Для оформлення позики в «Слон Кредит» потрібно зробити кілька простих маніпуляцій. З поставленим завданням впорається середньостатистичний користувач комп'ютера.

 1. Потрібно зайти на офіційний сайт і за допомогою кредитного калькулятора вибрати необхідну суму і термін користування позикою. Натиснути на кнопку «отримати кредит».
 2. Заповніть форму для подачі заявки. Це процедура реєстрації в системі Слон Кредит. Важливо, на цьому етапі ознайомитися з договором угоди. Умови влаштовують? Залиште необхідні дані і пройдіть процедуру підтвердження банківської карти.
 3. За допомогою СМС Вас проінформують про рішення. Воно позитивне? Гроші будуть на карті.

Варто зазначити, що процедура оформлення є простою на відміну від багатьох конкурентів. А в разі виникнення питань, менеджер гарячої лінії Вам допоможе.

Зареєструвавшись в системі, Ви автоматично отримуєте можливість користуватися особистим кабінетом. А разом з тим деякі можливості, що полегшують користування сервісом.

Оформлення повторних позик займе не більше 10 хв. Так як система вже має інформацію про Вас.

Ви можете відстежувати поточний стан кредиту, контролювати виплати і заборгованості.

Історія про попередні кредити зберігається і з особистого кабінету Ви можете її переглядати.


Як погасити позику

Повернути позику можна декількома способами.

 1. Найзручніший з них — це через мережу терміналів ПриватБанк. У будь-якому місті України можна знайти такий термінал. Користуватися ним просто і зручно.
 2. Через Приват24. В цьому випадку йти нікуди не потрібно. За допомогою свого смартфона і додатки від приват банку можна погасити заборгованість.
 3. Старий перевірений спосіб — за реквізитами в відділенні будь-якого банку. Але цей спосіб має недоліки. Потрібно вистояти в черзі, хоча комусь може й приємна така процедура і сам платіж може йти кілька банківських днів. Треба бути уважним щоб не отримати штрафних санкцій за несвоєчасно погашений борг.

Контакти

Юридична назва ТОВ «СЛОН КРЕДИТ»
ЄДРПОУ 42350798
Ліцензія №1762 от 03.10.2018
Офіційний сайт sloncredit.com.ua
Email info@sloncredit.com.ua
Телефон
Юридична адреса 03062, м. Київ, проспект Перемоги, 90-А

Порівняння Sloncredit з іншими мікрокредитами


Grivni

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 100 - 15000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Євро Гроші

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 10000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про Sloncredit
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Sloncredit

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 20 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: Ccloan, Credit7, Miloan.

 • Як погасити кредит Sloncredit

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 24

Светлана

Микрокредиты хорошо выручают когда срочно нужны деньги. Оформить можно онлайн, быстро и комфортно. Проценты конечно кусаются, но в Слоне кстати ниже, чем в других МФО. Единственное жаль, что нельзя взять всего на 1 месяц, а только на 3 и выше.

Вадим

Сервис крутой, удобный сайт, спокойно оставляю заявку, деньги падают на карту стабильно) уже не раз прибегал к их помощи, все прозрачно и на адекватных условиях у них.По времени не очень долго. Могу рекомендовать.

Валерий

Данная компания меня порадовала быстрым одобрением кредита по хорошей процентной ставке относительно других компаний, так что мой выбор однозначно за этими ребятами, рекомендую!

Алексей

Периодически приходится брать микрозаймы до зарплаты. Проценты везде достаточно большие, но именно в Слоне они адекватные. Процесс оформления займа тут очень быстрый.

Надежда

Когда срочно нужны деньги, то микрокредиты очень выручают, потому что быстро, онлайн, т.е. комфортно. Проценты везде кусаются, но в Слоне ниже, чем в других МФО. Жаль, что нельзя взять на 1 месяц, а только на 3 и больше.

Юля

В Слон обращаюсь уже второй раз, микрокредиты реально выручают. Процент лучший на рынке, оформление очень быстрое. Единственный минус - минимальный срок три месяца, жаль не оформляют на месяц

Анна

В Слоне реально выручили когда срочно понадобились деньги на непредвиденные расходы. Нужную сумму одобрили очень быстро, онлайн кредит лучшая альтернатива займа у своих друзей

Кристина

Отличный и грамотный сайт. Выдали кредит когда возникла такая необходимость в деньгах. Отправила заявку, её рассматривал около 15 минут, потом пришло подтверждение. Спасибо за помощь

Оксана

Лично меня микрокредиты иногда выручают, когда срочно нужна небольшая сумма. оформить можно онлайн и решение принимается быстро, в целом очень комфортно. В Слоне кстати проценты не так кусаются, как в некоторых других МФО. Единственное, что нельзя брать деньги на месяц, а только на 3 и больше.

Владимир

Два раза оформлял здесь займы по 20 тысяч на срок от 3 до 6 месяцев(можно гасить досрочно, если есть возможность). По сравнению с МФО, то здесь процентная ставка в разы меньше, а срок пользования кредитом больше. Главное, не выходить с графика платежей. Кстати, хоть и представлял номера контактных лиц, но им никто так и не звонил при рассмотрении моих заявок на кредит


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії