Грошик позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 14 900 грн.
card-option Термін позики:
до 10 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
1.7 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Грошик — нова фінансова альтернатива банківським кредитам. Послуга доступна мільйонам українців. Досить зайти на сайт, не виходячи з дому. Грошик — гравець на ринку онлайн кредитів, з якісним сервісом, копія паспорта та ідентифікаційного і кредит Ваш.

Права на торгову марку Грошик належать ТОВ «ФК Горизонт». Ліцензію, що дозволяє видавати онлайн кредити надала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядженням від 16.05.2017 р .. № 1718 (безстрокова).

Діяльність компанії лежить в легальному, офіційному полі, регулюється законами України. Беручи в борг гроші, можете бути впевнені в прозорості процедур та надійності партнера Groshik.

Відсотки

Відсоткова ставка на онлайн кредит від Грошик становить 1,7 відсотка в день або 620,5 відсотків в рік. Вирішили взяти кредит на суму 1000 грн, на термін 65 днів? Доведеться повернути 1105 грн.

Діє програма лояльності і постійна акція «приведи друга», дозволяє значно економити на мікро позиках.

«Приведи друга» — партнерська програма, створена для залучення нових клієнтів. За умовами програми ви повинні бути клієнтом компанії Грошик, за допомогою смс порекомендувати одному послуги організації. Якщо один бере кредит на 1000 грн ви можете отримати 125 грн бонуса. Скористатися засобами можна для оплати відсотків по кредиту.

Чому Грошик

У висококонкурентному середовищі онлайн кредитів важко виділитися, але компанія Грошик намагається це робити. Досягнувши певних успіхів в цьому, готова запропонувати хороший сервіс і умови для позичальників.

 1. Отримати гроші просто. Зареєструйтеся на сайті. Подайте заявку. Дочекайтеся дзвінка. І вже через 15 хв, гроші Ваші.
 2. Програма лояльності. Постійні клієнти мають право на знижку до 50 відсотків на вартість користування кредитом
 3. Прозорі умови. Ніяких прихованих платежів. Всі умови вказані в договорі який є публічним і знаходиться у вільному доступі на сайті компанії
 4. Особистий кабінет. Дозволяє управляти етапами кредитування
 5. Постійні акції та програма «приведи друга». В сумі, отримані бонуси дозволяють платити менше за користування кредитом

Умови отримання кредиту

Що стосується вимог до людини яка отримує позику, вони мінімальні. Як говорилося вище, досить мати паспорт, код, і активну банківську карту. Потреба в подібних послугах актуальна як ніколи. Попит зростає, а з ним і конкуренція, що дозволяє створювати для людей максимально вигідні умови.

Як взяти кредит в Грошик

Для отримання позики онлайн в компанії Грошик потрібно зайти на офіційний сайт groshik. На головній сторінці розміщено калькулятор кредиту, як і в більшості МФО, він зручний і функціональний. Вказавши суму, тисніть «отримати кредит». Є промокод? Тисніть «застосувати промокод».

Процес оформлення:

 1. Оформіть заявку. Крім персональних даних у вигляді паспорта коду необхідно ввести соціальні дані. Процедура оформлення заявки одночасно є реєстрацією на сайті і відповідно особистому кабінеті.
 2. Автоматизована система приймає рішення про видачу онлайн кредиту в середньому за 10 хв. Після підтвердження, слідує процедура верифікації карти, а фактично підтвердження того що карта дійсно Ваша, перевіряється її платоспроможність (стягується невелика сума, потім повертається). Картка повинна бути діюча, будь-якого банку України.
 3. В особистому кабінеті, потрібно підтвердити те, що ви ознайомилися з договором. Радимо дійсно його прочитати, він має юридичну силу, і всі подальші дії будуть врегульовані чинним законодавством України. Банально, деякі пункти можуть вас не влаштувати.
 4. Після підписання онлайн договору, приємний етап. Гроші надходять 10 — 15 хв, на зазначену банківську карту.

Як погасити позику

Як і в багатьох МФО, в Грошик передбачено багато варіантів повернення боргу. Розглянемо різні способи окремо:

 1. З банківської карти, зазначеної при реєстрації. Вона вже відома системі і в особистому кабінеті досить натиснути «Сплатити кредит» і ввести необхідну суму. Даний спосіб найбільш зручний і швидкий. Але є й інші.
 2. У додатку приват 24, в розділі «мої платежі» введіть компанію ЄДРПОУ — 39013897. Цей спосіб теж не займе багато часу і зробити дану маніпуляцію можна не виходячи з дому.
 3. Наступний спосіб вимагає певних фізичних навантажень, а саме пошуку найближчих терміналів IBox або ПриватБанку.
 4. Можна скористатися касою будь-якого банку України та на реквізити компанії перевести необхідну суму.
Важливо! Зверніть увагу, при всіх видах транзакцій Ваш банк може стягувати комісію. Такий момент теж треба враховувати, для того щоб щодо компанії Грошик зайшла вся сума, і кредит був повністю погашений. Стан позик завжди можете дізнатися в особистому кабінеті.

Пролонгація

Зробивши вхід в особистий кабінет Grishik, можете скористатися послугою пролонгація позики, звичайно при необхідності. Що таке пролонгація? Можливість прострочити кредит, уникнувши штрафних відсотків від компанії що дала гроші в борг.

У МФО Грошик скористатися даною послугою можуть всі клієнти на термін до 185 днів. Кількість разів не обмежена. Термін однієї становить 30 днів.

Пролонгацію слід використовувати у випадках, коли Ви впевнені, що не зможете вчасно віддати гроші. Про це варто турбуватися заздалегідь. Така можливість реалізована як в особистому кабінеті так і по телефону 0800330525.

Основною умовою пролонгації є сплачені відсотки по користуванню кредитом. В цілому послуга безкоштовна. Відсотки можна подивитися в особистому кабінеті або запросити по телефону гарячої лінії.

Окремий випадок вартості пролонгації. Взяли кредит онлайн по промокоду (під акції 0,01 відсотка)? Після пролонгації вартість користування кредитом складе звичайні 1.7 відсотка.


Особистий кабінет

Вхід в особистий кабінет Грошик доступний тільки після реєстрації. Загалом кабінет дає можливість користуватися всіма сервісами Грошик. Про деякі ми вже згадували, але далі більш детально.

Програма лояльності.

Дана опція дозволяє абсолютно всім клієнтам накопичувати бонуси і міняти їх на знижку при користуванні кредитом. Більша кількість зароблених балів, відповідно велика знижка. Знижки діють на подальші позики, крім них Ви можете заробляти кредитний рейтинг. Кращий рейтинг дозволяє отримувати великі суми в борг на великі терміни. Також для постійних клієнтів доступна опція рішення індивідуальних нестандартних питань. Якщо вчасно повертаєте кредит, а терміни користування були великими ви отримаєте більше балів, високий рівень, відповідно кращу знижку на майбутнє.

Про свій рівень можна дізнатися в особистому кабінеті, розділ програма лояльності. Для зростання рівня потрібно вчасно платити кредит у разі прострочень рівень буде знижуватися.

Партнерська програма «приведи друга».

Програма дає можливість отримати 125 грн. Як це зробити? Дуже легко. Досить бути клієнтом «Грошик», і порекомендувати компанію своєму товаришеві, а він, по вашій рекомендації, повинен здійснити позику на суму не менше 1000 грн в термін більше трьох днів. Бонусними 125 гривнями можна гасити відсотки за користування кредитом. Сам борг, тобто тіло кредиту, оплачувати ними не можна. Також ці акційні 125 грн не підпадають під дію інших акцій.

Прострочення позики.

Дізнатися про стан Вашого боргу теж можна в особистому кабінеті. Але краще не затягувати з оплатою, так як відсоток за користування кредитом становитиме вже 3 відсотки від суми заборгованості. Компанія дає так званий грейс-період це ще 3 дні після кінцевого терміну сплати боргу. І тільки на четвертий день прострочення починають нараховуватися збільшені відсотки. Наслідки несплати кредиту Грошик, стандартні, як і для інших МФО та врегульовані чинним законодавством. Як мінімум це погана кредитна історія, а як максимум судова справа, а суд може позбавити особистого майна за великі борги. Тому краще віддавати вчасно, і з самого початку правильно розраховувати свої сили, якщо це кредит до зарплати то віддавати його відразу після отримання грошей на роботі.

Що таке грейс період в «грошику».

Компанія Groshik надає пільговий період, що складається з 3-х днів своїм клієнтам які заборгували гроші. За цей час не накладаються штрафні санкції, але борг перераховується без урахування акційних пропозицій які були задіяні. Це не продовження користування кредитом, а можливість у важкій фінансовій ситуації знайти ресурси для погашення. Варто відзначити, що при несплаті боргу на 4-й день попередні три «пільгові» дні будуть вважатися як звичайні і плата за кредитом складе 3 відсотки кожен, тобто на 4-й день вам потрібно буде оплатити 12 відсотків від тіла позики.

Контакти

Офіційний сайт groshik.com
Email info@groshik.com
Телефон
Юридична адреса 01033 м. Київ, вул. Шота Руставелі, буд. 44, офіс 104

Порівняння Грошик з іншими мікрокредитами


MoneyVeo

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 50 - 22000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Традиція

Термін позики до 45 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 8000 - 50000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про Грошик
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Грошик
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 14 900 грн
 • Як отримати кредит Грошик

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит Грошик

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: CreditKasa, Швидко Гроші, УкрПозика.

Відгуки : 4

Мария

не заполняйте никаких заявок на этом сайте, он не работает кредиты никому не дают, есть подозрение что они тупо собирают базу данных. очень странная контора

Андрей

не имейте дел с этой компанией...наглые хамы

Сергей
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Спасибо с Вами приятно работать

Андрей

ужасная компания и это не только я говорю написано у них выдают деньги через 15 мин неправда это моя заявка без ответа сутки висит не кому не рекомендую поберегите свои нервы а ещё самое смешное их операторы предлагают услуги по трудоустройству за границей как это понимать


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії