Качай Гроші позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 15 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
15 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Качай Гроші — мікрофінансова організація, що надає кредити онлайн на українському ринку. Тут можна отримати від 500 до 10000 грн кредиту, швидко і без мороки якщо звертаєшся в перший раз. При повторному зверненні максимальна сума позики зростає до 15 000 грн. Компанія Качай Гроші працює кожен день, святкові дні не перешкоджають кредитуванню. Графік роботи уточнюйте на сайті. Компанія заявляє, що готова йти назустріч кожному клієнту, проблемна кредитна історія не є причиною для відмови. Загалом, для всіх клієнтів мінімальні вимоги, а автоматична система обробки заявок виключає людський фактор, який може призвести до помилки.

Компанія має необхідні ліцензії та дозволи. Свідоцтво No 13103732 ФК No 999, видано Нацкомфінпослуг від 15.03.2018 року є свідченням законної діяльності, регулюється чинним українським законодавством.

Процентна ставка і розрахунок виплат

Для зручності підрахунків, використовуйте кредитний калькулятор на головній сторінці сайту «Качай Гроші». До оформлення кредитного договору Ви зможете реально оцінити свої сили. Терміново потрібні гроші? Тут їх видають під 0,01 відсоток першим клієнтам і під 2 відсотки постійним користувачам. Мінімальний термін користування грошима 5 днів, а максимальний 30 днів.

З першого разу оформили в борг 10000 грн на 15 днів? За умовами постійної акції «кредит під 0,01» переплата складе всього 15 грн. Повернути доведеться 10 015 грн.

Переваги і недоліки

Качай Гроші надійний фінансовий помічник. З ним ви можете бути спокійні і розраховувати на допомогу в потрібний момент. До переваг сервісу можна віднести наступне.

 • Захист персональних даних. Компанія не порушує чинне законодавство. Без підтвердження інформація не буде передана третім особам.
 • Фінансові дії захищені новітніми технологіями.
 • Відсутність прихованих платежів і прозорість угоди. На будь-якому етапі Ви можете спостерігати за станом позики через особистий кабінет.
 • Можливість продовжити користування кредитом. Якщо немає можливості оплатити борг вчасно, у Вас є можливість скористатися послугою пролонгації і не потрапляти під штрафні санкції.
 • Проста процедура. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту «Качай Гроші» дозволить оформити кредит навіть початківцю, для цього не потрібно застосовувати спеціальних навичок.
 • Можете погасити кредит достроково і в такий спосіб не платити за дні, в які не будете користуватися грошима.

«Качай Гроші» має багато переваг у порівнянні з банківськими кредитами. Але є великий недолік такого виду кредитування — високі відсотки. Потрібно зважувати всі за і проти, і реально оцінювати свої можливості перед оформленням боргового зобов'язання.


Умови отримання кредиту

Досить прості вимоги роблять ймовірність видачі кредиту дуже високою. Підходите простими критеріями? На 100 відсотків гроші у Вас. Система обробки заявки автоматизована і протягом декількох хвилин прийме рішення. Для того щоб отримати гроші, потрібно мати:

 • Паспорт громадянина України, підтвердить Ваш вік. Тільки повнолітні люди мають право оформляти позики.
 • Постійний дохід, не обов'язково офіційний.
 • Відсутність прострочених кредитів в інших організаціях.
 • Доступ до мережі інтернет. Вся процедура онлайн, її можна здійснювати з будь-якої точки України.
 • Електронна адреса та мобільний номер.
 • Банківська картка. Підійде карта будь-якого банку.

Незалежно від соціального статусу Ви можете розраховувати на фінансову підтримку від «Качай Гроші». Тут можуть залишати заявки студенти, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи та безробітні.

Як отримати кредит

Проста процедура виглядає наступним чином.

 1. Спочатку зайдіть на головний сайт компанії, і, скориставшись кредитним калькулятором, виберіть необхідну суму і термін кредиту. Після цього натисніть «оформити кредит».
 2. Наступний етап — це оформлення заявки. Вказуйте тільки достовірну інформацію і перевіряйте чи правильно заповнені дані. Адже заявки обробляються в автоматичному режимі. Якщо ви вже користувалися сервісом раніше система пропустить цей етап і прийме рішення автоматично, про що Вас проінформують смс повідомленням, електронним листом в особистому кабінеті Качай Гроші.
 3. Верифікація карти. Компанія повинна переконатися в тому, що саме Ви є власником банківської карти і що за допомогою неї можна здійснювати якісь операції. Для цього у Вас на рахунку буде заблоковано суму до 1 грн, наприклад 0,86 грн. Яка саме сума заблокована можна дізнатися через службу підтримки банку або за допомогою інтернет-банкінгу. Найчастіше приходить смс повідомлення. Вказану суму введіть у відповідне поле на сайті. Після підтвердження гроші будуть розблоковані.
 4. По завершенню попередніх процедур система автоматично прийме рішення по кредиту. На вказаний номер телефону Вам прийде смс, а на пошту лист. Рішення приймається протягом декількох хвилин.
 5. Останнім кроком є ​​підписання договору. Це можна зробити в особистому кабінеті. До Вашого підпису прирівнюється смс — код, який надходить на Ваш номер. Пропонуємо Вам ознайомитися з умовами договору, щоб уникнути непорозумінь що можуть виникнути в майбутньому.
 6. Надходження грошей, найприємніший етап. Вони зазвичай зараховуються автоматично за кілька хвилин. Але бувають випадки, коли потрібно чекати до 3-х робочих днів, це обумовлено специфікою банківської системи. Якщо виникнуть труднощі на цьому етапі, звертайтеся в службу підтримки.

Як погасити позику

За умовами укладеного кредитного договору Ви можете здійснити оплату в кінці дії угоди, або оформити пролонгацію. Оплату можна здійснити одним із таких способів:

 1. Банківський переказ за реквізитами компанії (уточнюйте на сайті «Качай Гроші»).
 2. Через платіжні термінали самообслуговування (є в кожному місті).
 3. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти.

Пролонгація

Оформити пролонгацію позики можна в день закінчення дії договору. Кількість разів обмежена, максимальна становить 10. Пролонгація починає діяти на умовах попередньо укладеного договору.

Контакти

Юридична назва ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
ЄДРПОУ 41697872
Ліцензія № В000120 від 28.12.2020
Офіційний сайт kachay.com.ua
Email info@kachay.com.ua
Телефон
Юридична адреса 03150, м.Київ, вул. Федорова Івана, 64/16 оф.311

Порівняння Качай Гроші з іншими мікрокредитами


Гроші Всім

Термін позики до 29 дн.
Ставка від 1.9%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Ваша Готівочка

Термін позики до 16 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 200 - 9000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про Качай Гроші
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Качай Гроші
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 15 000 грн
 • Як отримати кредит Качай Гроші

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит Качай Гроші

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: CreditKasa, Швидко Гроші, УкрПозика.

Відгуки : 1

imxo

Мне на калькуляторе показывает что я беру 6000 и отдаю 6068. Но в итоге мне приходит 7200 + проценты и того в первый день я должен положить 7440 а в конце срока 11500. Я написал в поддержку и они мне сказали что какойто там алгоритм сам решает какой вам процент поставить или не поставить. Я как вижу здесь что не кто еще не получал тот процент который пишет их калькулятор. Мне не тяжело оставить отзывы + проверить ваш сервис на стресс устойчивость)) Завтра проверим. Одним словом сервис кидает вас дорогие друзья + прикрываются своими как бы договорами. У меня деньги есть заплатить кредит но у некоторых это могут быть последние деньги, дак что не советую вам использовать данный сервис. Сервис м*даков


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії

Качай Гроші