KF UA позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 50 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
15 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Компаньйон Фінанс (KF UA) — фінансова компанія, спеціалізується на небанківському кредитування, як онлайн, так і відділеннях. Станом на 2020 рік у компанії є понад 150 відділень по всій Україні, в більш ніж 20-ти великих містах. Компанія представлена ​​в містах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Черкаси, Чернігів, Маріуполь, Кривий Ріг та ін. великих містах. Юридично зареєстрована під назвою ТОВ «КФ.ЮА» в місті Київ за адресою вулиця Вадима Гетьмана будинок 6А, офіс 602.

Процентна ставка

У сервісі мікро кредитування процентна ставка різна серед кредитних продуктів і дорівнює від 0,01% до 1,99% в день. Розглянемо їх особливості.

Стандартний

Стандартний кредит можна отримати як онлайн на сайті, так і у відділеннях компанії. Процентна ставка становить 1,99% в день, але при першому зверненні вона дорівнює 0,01% на перші 21 день. Мінімальна сума кредиту 1000 гривень, а максимальна — 15000 гривень. Термін кредитування становить від 1-го до 180-ти за умови пролонгації кредиту. Без пролонгації максимальний термін кредиту дорівнює 30 днів. Оформляєте кредит у відділенні? За оформлення стягується разова комісія в розмірі 99 гривень.

Оптимальний

Оптимальний кредит відрізняється підвищеною сумою, становить від 15001 до 50000 гривень. Процентна ставка становить 0,5% в день. Можливий термін кредитування становить від 90 до 360 днів. Оформляється виключно у відділеннях з наданням довідки про доходи, гроші видаються готівкою або перераховуються на банківську картку. Присутня разова комісія в розмірі 500 гривень за оформлення кредиту. Погашення кредиту відбувається рівними частинами раз місяць.

Пенсійний

Даний кредит оформляється виключно для пенсіонерів у відділеннях Компаньйон Фінанс при наявності пенсійного посвідчення. Можлива сума кредиту від 5000 до 7000 гривень. Термін кредитування становить від 1-го до 30-ти днів без пролонгації і до 180-ти днів з урахуванням можливої ​​пролонгації кредиту. Процентна ставка становить 1% в день. Оплата кредиту відбувається одним платежем в кінці терміну кредитування. Разова комісія за оформлення позики становить 50 гривень.

Зручний

Дана кредитна пропозиція аналогічна стандартній пропозиції, але на найбільш вигідних для Вас умовах. Так процентна ставка дорівнює 1% в день. Сума позики становить від 1000 до 15000 гривень на термін від 1-го до 180-ти днів з урахуванням пролонгації. Разова комісія за оформлення становить 300 гривень. Кредитна пропозиція є для людей, які вже брали не менше 4-х позик в даній організації і успішно їх повернули.


Умови отримання кредиту

Хочете отримати гроші? Потрібно відповідати певним вимогам.

 • Вік повинен бути більше 18-ти років включно.
 • Оригінал паспорта та ІПН.
 • Не повинно бути великих прострочень в інших організаціях.

Хочете взяти кредитний продукт «Пенсійний»? У Вас повинно бути пенсійне посвідчення.

Як взяти кредит в KF UA

Хочете взяти кредит в компанії Компаньйон Фінанс онлайн? На сайті потрібно, в кредитному калькуляторі вибрати суму і термін позики. Необхідно заповнити коротку інформацію про себе, на підставі якої буде прийматися рішення про видачу грошей. Підв'яжіть до сервісу кредитну картку, на яку хочете отримати гроші. Після позитивного рішення про видачу, гроші будуть перераховані на рахунок протягом 5-ти хвилин.

Щоб отримати гроші у відділенні потрібно прийти зі своїм паспортом і ІПН в будь-яке відділення компанії і звернутися до менеджера.


Контакти

Юридична назва ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФОРЗА"
ЄДРПОУ 41762679
Ліцензія №В0000198 від 23.03.2021
Офіційний сайт kf.ua
Email info@kf.ua
Телефон
Юридична адреса 03057, г. Киев, ул. Вадима Гетьмана, д. 6А, офіс 602

Порівняння KF UA з іншими мікрокредитами


Ocean

Термін позики до 720 дн.
Ставка від 1.99%
Сума позики 1000 - 100000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Kumo

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.99%
Сума позики 500 - 10000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про KF UA
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 15 000 грн
 • Як отримати кредит KF UA

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит KF UA

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 3

Роман

Не раджу брати кредит!!!!! Оператори -вата! І все тупо.

Демы

Контора которая терроризирует невинных людей, звонят по поводу какого-то левого человека, знать не знаю кого, шлют постоянно сообщения, номер не убирают из-баззы. Я так понимаю кредит дают непонятно кому, даже не проверяя номера, которые непонятно кто оставляет

Наталя

Прийшла СМС з провозицією дуже вигідного кредиту під 0,01 % від KF.UA при уточненні чи їх телефон, консультант написала, що така інформація не відображається. Тому хто і де вам дасть кредит незрозуміло. На питання де взяли номер телефону не відповідають, пропонують писати листи на їхню офіційну адресу в м. Києві.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії