Krediten позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 7 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Krediten — компанія здійснює діяльність в сфері мікро позик, але не є мікро фінансовою організацією (МФО). Krediten — це інформаційна платформа, що надає дані про кредитування на сайтах партнерів. Для тих хто хоче терміново вирішити свої фінансові труднощі, послуги компанії можуть стати хорошим рішенням.

Процентна ставка і розрахунок виплат

Подаючи заявку на кредит в Krediten Ви можете розраховувати на суму мінімум 200 грн, а максимальна сума для позичальника становить 12 000 грн. Термін кредитування від 1 до 30 днів, з можливістю продовження (пролонгації). Якщо Ви вперше берете позику, то є великі шанси отримати її по акційній ціні від партнерів, всього в 0.01 відсоток. В такому випадку переплата по 1000 грн терміном на 10 днів складе всього 10 грн. Для постійних клієнтів більшість кредиторів дають гроші під 1.9 відсотка. При розгляді індивідуальних пропозицій від партнерів зверніть увагу, що на більшості сайтів є кредитні калькулятори з їх допомогою можна легко розрахувати суму переплат, вказавши бажану суму і термін.

Переваги кредитування в Krediten

  • Можливість швидко закрити термінові фінансові питання.
  • Персональні пропозиції від партнерських МФО.
  • Можливість отримати кредит під 0.01 відсоток.
  • Відсутність черг і бюрократичної тяганини. Вся процедура онлайн.
  • Мінімум документів при оформленні.
  • Без поручителів і довідок про доходи.

Умови отримання кредиту

Оскільки Ваша заявка буде передана партнерським МФО то і відповідно для подальшого оформлення Ви повинні відповідати певним критеріям. Ці критерії стандартні для ринку мікро кредитів, так як регулюються одними законодавчими актами. Для оформлення боргового зобов'язання Вам потрібно:

  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Бути повнолітнім громадянином, мати повних 18 років.
  • Мати доступ до мережі інтернет, так як всі процедури онлайн.
  • При заповненні заявки потрібно вказувати номер телефону та електронну адресу. Надалі це будуть Ваші логін пароль для входу в особисті кабінети сайтів партнерів. Де ви зможете контролювати стан свої кредити.
Важливо! Беручи кредит обов'язково читайте кредитні договори і зважуйте свої реальні можливості. Що б наступні боргові зобов'язання Ви могли легко потягнути.

Зайшовши на сайт компанії, ознайомтеся із загальними положеннями. Якщо принципи роботи Вас влаштовують, заповніть анкету. При оформленні заявки вказуйте точні дані. Допущена помилка може стати причиною відмови в кредитуванні. Після відправлення анкети, вона передається сайтам партнерам найбільш підходящі Вашому профілю. Уже через кілька хвилин після її розгляду вибирати кредитора будете Ви.

У разі позитивного рішення, гроші будуть переведені на вашу карту миттєво.


Пролонгація

Багато МФО накладають великі штрафні санкції тим, хто не платить вчасно свої боргові зобов'язання. Якщо у Вас виникли тимчасові труднощі і оплатити борг не реально, скористайтеся послугою відстрочки позики. У кожної компанії свої умови її активації, але логіка одна. Користуючись цією нагодою Ви уникнете переплат і штрафів, а також збережіть кредитну історію.

Контакти

Офіційний сайт krediten.com.ua
Телефон
Юридична адреса м. Київ, вул. В. Чорновола, б. 12

Порівняння Krediten з іншими мікрокредитами


Pozichka

Термін позики до 65 дн.
Ставка від 1.75%
Сума позики 250 - 15000 грн.
Вік 20 - 65 років
Подати заявку

Кредит Маркет

Термін позики до 1800 дн.
Ставка від 0.1%
Сума позики 400 - 500000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії