Mazilla позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

MAZILLA — це не МФО. Для звичайного позичальника важливо розуміти, що це лише сервіс посередник. Дозволяє економити час на виборі вигідних умов кредитування. MAZILLA — не видає грошей в борг. Вирішувати чи потрібно користуватися сервісом Вам. Він має плюси і мінуси. Але своєю присутністю урізноманітнює ринок мікро кредитів, який так активно розвивається останнім часом.

Вартість послуг MAZILLA

У компанії є кілька тарифних планів за умовами яких з Вас буде стягнуто абонентську плату за певні послуги.

  • «Один раз в 5 днів» — будете отримувати купу інформації про Ваш фінансовий стан кожні 5 днів, а в замін за це щастя віддасте 168 грн.
  • «Оптимальний» та «Базовий» згідно з тарифними планами інформація для Вас буде надходити кожні 10 і 15 днів відповідно, а вартість пакета складе 133 грн.

Редакція Big Orange не може рекомендувати дану організацію, вибір потрібної МФО на потрібних умовах Ви можете зробити у нас на сайті.


Умови отримання кредиту

Система починає аналізувати дані які знаходяться у відкритих джерелах, після реєстрації на сайті та оплати послуги. Оцінка даних дозволяє зробити висновки і висновки згідно Ваших шансів на отримання кредиту, паралельно проходить підбір установи. Скориставшись кредитним калькулятором на сайті, можете отримати інформацію про можливі позики, суму кредиту і відсотки що доведеться переплатити.

Сервіс є міжнародним і доступний в багатьох країнах: Латвія, Польща, Грузія, Іспанія, Казахстан, Україна. Списання грошей проходить автоматично в замін ви отримуєте інформацію про фінансовий стан і пропозиції по кредиту від партнерів компанії.

Отримання кредиту онлайн в MAZILLA

По досягненню повноліття, будучи громадянином України, можете розраховувати на співпрацю з сервісом MAZILLA.

  1. Зареєструйтеся на сайті. Введіть прізвище ім'я та по батькові, номер телефону та електронну адресу. На вказаний номер прийде смс з кодом для підтвердження. Перейшовши за посиланням, приходить на пошту, Ви підтвердите реєстрацію.
  2. Наступний крок — введення паспортних даних, Важливо вносити правильну інформацію. Припустилися помилки? Надалі в кредитуванні може бути відмовлено.
  3. Третій етап — внесення платежів, реквізити картки. Після процедури верифікації, з Вашого рахунку, буде знято гроші за користування сервісом.

Після отримання кредитних пропозицій, Ви вже маєте справу безпосередньо з кредитором, і берете позики на індивідуальних умовах. В особистому кабінеті можна стежити за станом кредитів.

Маєте хорошу кредитну історію? Це, в рази збільшить шанси на отримання позики онлайн.

Хочемо звернути увагу на те, що відповідно до обраного тарифного плану у Вас регулярно будуть списуватися гроші з карти.

Інформаційний портал Big Orange не може рекомендувати послуги цієї компанії. Подача заявки і стягнення абонентської плати не гарантує видачі кредиту. Замість MAZILLA можете вибрати будь-яку безкоштовну інформаційну платформу.

Як відключити стягнення грошей з картки

Розірвати співпрацю з сервісом можна в особистому кабінеті. У розділі «Мої дані» виберіть пункт «Видалити анкету». Якщо цього не зробити у Вас стабільно зніматимуть гроші з карти. Не дивуйтеся якщо після реєстрації пропадають гроші з карти на регулярній основі, ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ ПЛАТНІ!! Не готові платити за підбір кредитора? Зробіть це самостійно.


Контакти

Офіційний сайт mazilla.com.ua

Порівняння Mazilla з іншими мікрокредитами


Easy Cash

Термін позики до 15 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 3000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Грошик

Термін позики до 10 дн.
Ставка від 1.7%
Сума позики 500 - 14900 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Відгуки : 1

Мария

Не регестрируйтесь на этом сайте mazilla.***, сайт мошенников. После регистрации списывают каждые 5 дней 168 гривен с вашей карты, притом ничего не продоставляют как пишут мол якобы кредитное здоровье и так далее, никаких рассылок не получаете, да в общем ничего не получаете, кроме отнятых средств и нервов!Будьте осторожны!


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії