Відгуки клієнтів про Mister Money


5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Максим

Быстрое оформление и погашение - для меня это самый главный плюс!

Денис

Удобный сервис. Хоть не очень популярный.

SEM

удобно получать с мобильного телефона. адаптивній дизайн, не необходимости загружать документы, решения сразу, деньги на карту мгновенно.

Tanjka

Хорошая компания. Быстро и довольно удобно. Все заняло 7 минут вместе. Маленькая первая сумма 3 тыс. Хороший процент для повторных. А так в принципе меня всё устроило.

Віталій

Самий класний сервіс. Простий. Не передзвонюють. Не вимагають сканів документів при оформленні. Була незначна прострочка 17 днів. Не трешили, але повернути просили часто. Робот, смс. Зараз у мене прострочка в декількох компаніях. В БКІ історія підпорчена. Але містер мані видає. Коли гасив прострочений кредит, говорив з операторами чи зможу отримати ще. Сказали, якщо прострочка не більше 30 днів, ймовірність отримати повторний кредит 99% . Не збрехали. Говорили, що до 30 дня прострочки займається містер мані. Дуже лояльно. Після 30-го передають в зовнішню службу.

Семен

Це дійсно той сервіс, який описують, коли рекламують онлайн кредити. Тут справді все онлайн. Не дзвонять для перевірок особистості, рішення не потрібно чекати, воно приходить відразу після заповнення анкети. Немає потреби завантажувати фото документів, що особливо зручно для отримання на мобільному пристрої. Єдиний недолік - не нульова ставка за перший кредит. але якщо перший раз отримати невелику суму, то подільша ставка знижується до 1.6 , а потім і до 1.3%.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків