Як МФО (кредитори, колектори) знаходять номера родичів

Як МФО (кредитори, колектори) знаходять номера родичів


В сучасному світі багатьох боржників фінансових організацій цікавить питання: як кредитори дізнаються контакти родичів та друзів? Адже дізнавшись контакти вони починають «виносити мозок» Вашим знайомим і друзям.

Забігаючи наперед, краще сплатити кредит, ніж піддаватися тиску колекторів, які день у день будуть надзвонювати Вам і Вашим знайомим. Особливо, що майже всі МФО видають перший кредит під 0%, можна пере кредитуватися в одній з інших компаній.

Як колектори шукають боржників

В фінансових організаціях існують співробітники, а в деяких навіть цілі відділи, які займаються пошуком боржників, а саме інформації про боржника. Більшість таких співробітників вихідці з правоохоронних органів і вміють робити свою роботу, а саме знаходити контакт боржника.

Боржники задаються питанням: яким чином дзвонять мені і моїм друзям, якщо я купив сім карту місяць назад, а стару викинув.

Звідки МФО дізнаються номери родичів

На сьогоднішній день дізнатися номер телефону будь-якої людини не складає великих труднощів. Нижче представлені місця, звідки кредитори дізнаються номери телефонів:

 1. Через соціальні мережі.
  Найбільш простий спосіб знайти номер телефону Ваших друзів і родичів. Адже Ви самі вказали свій номер телефону, що зробили і Ваші друзі. Для того, щоб Ваш номер звідти не знайшли, потрібно його не публікувати. Якщо у Ваших друзів номера закриті, це не означає, що їх номер телефону не знайдуть.
 2. Бюро кредитних історій.
  Будь-яку людину перед видачею кредиту перевіряють в УБКІ. Тепер уявіть який обсяг даних там є, враховуючи, що там є дані навіть людей які не брали кредити, але подавали заявки в будь-який банки або фінансові організацію. Принцип роботи даного бюро такий, що будь-яка фінансова компанія, яка хоче користуватися даними людей, повинна передавати дані про своїх клієнтів, тому база завжди актуальна і постійно поповнюється.

В кредитному бюро знаходяться такі дані, які отримує будь-який кредитор перед видачею кредиту:

 • Ваш телефон і людей на яких були випущені додаткові картки до Вашого рахунку (знаючи людей, легко дізнатися номер телефону).
 • Ваше місце роботи, яке Ви вказали при минулих кредитах, випуску карт або актуалізації даних в банку.
 • Ваша електронну пошта.
 • Паспортні дані та ІПН.
 • Ваше місце роботи.
 • Адреса реєстрації та проживання.
 • Ваша фотографія (фотографія береться з банку при випуску карти).

Якщо Ви ніколи не користувалися кредитом - це не означає, що даних про Вас немає в бюро кредитних історій. Адже практично будь-яка людина користується банківськими картками, робить банківські перекази і користується банківськими послугами.

Ви можете заперечити, що Ви не згодні на обробку Ваших персональних даних. Але справа в тому, що коли Ви підписуєте кредитний договір або будь-який інший договір при роботі з банком, там є пункт про передачу та обробку даних третім особам. Тому, навіть якщо Ви поміняли номер телефону і поповнили чию то карту через термінал за допомогою верифікації Вас за номером телефону, знайте - кредитор дізнається цей номер з УБКІ.

 1. Знайомі, друзі, колеги по роботі.
  Колектори досить часто телефонують, наприклад Вам на роботу, і намагаються дізнатися номери Ваших знайомих або родичів. При розмові з Вашим колегою, вони не називають хто вони насправді, адже тоді Ваш колега не скаже їм нічого. Вони придумують, більш хитрі способи, наприклад представляються Вашим однокласником, другом, працівником ЖЕКу і т.д.
В розмові з колектором, Ваш колега зливає не тільки Ваш телефон, але і Ваших родичів.
 1. Через Ваших сусідів.
  Колектори не приїжджають до Вашим сусідам, так як їм це не вигідно економічно. Вони просто дізнаються з довідника стаціонарні номери сусідів і дзвонять ім. Повірте, сусіди дадуть Ваші контакти, тільки через те, щоб їм більше не дзвонили і не діставали їх.
 2. Через інтернет.
  Спробуйте ввести Вашу ПІБ в пошук Google і подивіться яка інформація там є: Ви дізнаєтеся багато нового, адже там може бути інформація з Ваших резюме на сайтах пошуку роботи, Ваші профілі в соц. Мережах, оголошення на OLX і інші дані з відкритих джерел.
 3. Через відкриті державні реєстри.
  Для того, щоб дізнатися необхідну інформацію не потрібно давати запити в кожен з реєстрів, адже є сервіси на подобі YouControl, в яких вся необхідна інформація знаходиться в одному місці.
 4. Через мобільні додатки.
  Більшість банків і МФО мають свої додатки. Для того, щоб їх встановити необхідно дати доступ до своїх контактів. Тобто Ви самі ще до моменту взяття кредиту даєте всі контакти які знаходяться у Вашій записній книжці.

Беріть кредити в безпечних організаціях

Money4You

Money4You

Ставка 0.01%
Сума до 15000грн
Термін до 30днів
Подати заявку
Твоя позика

Твоя позика

Ставка 0.08%
Сума до 100000грн
Термін до 112днів
Подати заявку
Mister Cash

Mister Cash

Ставка 0.01%
Сума до 15000грн
Термін до 30днів
Подати заявку
E-groshi

E-groshi

Ставка 0.1%
Сума до 30000грн
Термін до 30днів
Подати заявку

Як заблокувати дзвінки колекторів до родичів і друзів

Найдієвіший спосіб не нервувати через дзвінки колекторів - це не спілкуватися з ними і не відповідати на їх дзвінки. Колектора і МФО підходять досить розумно до своєї роботи і дзвонять з різних номерів телефонів. Тому потрібно не відповідати з незнайомих номерів або ж заблокувати всі дзвінки з номерів яких нема в Вашій записній книжці - це можна зробити на телефоні андроїд за допомогою функції антиспам, яка знаходиться в системних додатках в налаштуваннях.

Не відповідаючи на дзвінки Ви не позбавляєтеся проблем, адже в кінцевому підсумку кредитор може подати в суд і виграє його, так як в даному випадку судова практика на стороні кредитора - це і логічно, адже якщо не віддавалися б кредити економіка країни була б дуже плачевною.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар

Контакти та реквізити фінансових організацій

Money4You

Юридична назва: ТОВ "МАНІФОЮ"

ЄДРПОУ: 42848369

Ліцензія: №В0000207 від 08.04.2021

Свідоцтво про реєстрацію фінустанови

Юридична адреса: 03150, місто Київ, вул. Казимира Малевича, 86 Д

Телефон: 0 800 330 024

E-mail: info@money4you.com.ua

Твоя позика

Юридична назва: ТОВ “БІЗНЕС ПОЗИКА”

ЄДРПОУ: 41084239

Ліцензія: №880 від 06.04.2017

Свідоцтво про реєстрацію фінустанови

Юридична адреса: 01133, м. Київ, вулиця Генерала Алмазова 13, офіс 524

Телефон: 0800 211 503

E-mail: office@tpozyka.com

Mister Cash

Юридична назва: ТОВ «МІСТЕР КЕШ»

ЄДРПОУ: 42987483

Ліцензія: №В0000118 від 28.12.2020

Свідоцтво про реєстрацію фінустанови

Юридична адреса: 03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, б. 8

Телефон: 0 800 750 584 +38 073 940-99-01

E-mail: help@mistercash.ua

E-groshi

Юридична назва: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "Є ГРОШІ КОМ"

ЄДРПОУ: 43067861

Ліцензія: №В0000132 від 14.01.2021

Свідоцтво про реєстрацію фінустанови

Юридична адреса: м. Дніпро, Крутогірний узвіз , буд. 1

Телефон: 0 800 300 330

E-mail: info@e-groshi.com