SmartiWay позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 15 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
1.15 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Smartiway — український сервіс, є по-справжньому унікальним і не має аналогів на вітчизняному ринку.

Його вигоди, якісно відрізняють від конкурентів.

СмартіВей — мобільний додаток, повністю інтегровано в смартфон, зі зручним і зрозумілим інтерфейсом. Взяти кредит можете з телефону користуючись додатком, досить зручна фішка.

Додаток з'явився лише кілька років тому і є унікальним, його розробила команда досвідчених програмістів з міжнародним досвідом роботи.

Переваги та недоліки кредитного сервісу

Додаток Смартівей — свого роду банк в кишені. Не треба кудись йти за грошима, в Smartiway відсутні відділення, завжди є можливість отримати кредит.

Тут відсутні обов'язкові поручителі, не потрібно мати заставного майна, за аналогією з банківськими кредитами. Все максимально спрощено. Отримати кредит можна не тільки в Києві, а й в будь-якому місці України, головне мати доступ до інтернету.

Рішення про видачу позики приймає автоматизована система розроблена на основі використання штучного інтелекту. Помилка через присутність людини виключена. Отримати рішення про видачу можна через три хвилини після подачі заявки.

У компанії передбачена функція пролонгації позики, для тих хто не може вчасно погасити борг. Користуючись цією нагодою, Ви можете уникнути великих штрафів, маючи додатковий час на рішення своїх складних ситуацій.

Організація не практикує високі штрафи, мета — заробити більше грошей. У деяких МФО вони просто абсурдні і в десятки разів перевищують тіло кредиту.

Смартівей має позитивні відгуки, які свідчать про ефективність роботи фінансової моделі з принципово новим підходом. Сервіс дійсно використовує новітні технічні досягнення.

Мета організації створити розумну систему, яка працює зрозуміло для позичальника і не містить прихованих платежів та додаткових умов, занадто обтяжливих і не зовсім чесних по відношенню до людей.

Простота додатку дивує. Анкета заповнюється легко і швидко. Будь-які питання по кредитуванню можна задавати службі підтримки, через онлайн чат додатку або телеграм канал. Сучасні тенденції свідчать, для людей спілкування по телефону не є незручним і більшість переходить на спілкування в чати і месенджери.

Істотним недоліком є ​​відсутність всього функціоналу на сайті компанії. Багато потрібних маніпуляцій можна зробити тільки при наявності смартфона, але в житті бувають ситуації коли телефон може бути відсутнім. Хотілося б мати повноцінно функціонуючий сайт як альтернативу додатку.


Умови отримання кредиту

Місія компанії Смартівей — зробити кредити онлайн доступнішими, використовуючи всі сучасні технологічні напрацювання. Хочете кредит онлайн? Досить встановити додаток. Необхідна інформація присутня в ньому, з додатком отримати гроші стало простіше.

Smartiway кредитує на суму до 15 000 грн. Термін, протягом якого можна користуватися грошима становить один місяць. Великий потік клієнтів забезпечує не тільки простота оформлення кредиту через зручний додаток, але і низькі відсотки в порівнянні з іншими мікро фінансовими організаціями (МФО).

Вперше звертаєтеся в компанію? Отримайте гроші під 0.01%. Користуєтеся додатком постійно? Наступні позики видаються під 1,19 відсотка від суми заборгованості в день. Компанія практикує використання різних бонусів, що дозволять економити і значно знизити процентну ставку. У деяких випадках бонусами можна погасити всі відсотки по користуванню кредитом.

На відміну від банківської сфери, де дуже високі вимоги до позичальника, в Smartiway максимально лояльне ставлення до своїх клієнтів. Для отримання позики потрібно:

 • Бути громадянином України
 • Бути старше 18 років
 • Перелік документів мінімальний:
 • Ідентифікаційний податковий номер, для Вашої ідентифікації як платника податків. За кодом і переглядають кредитні історії і Ваші попередні заборгованості у фінансових установах
 • Карта будь-якого діючого банку України, належить особі, яка оформляє позичку
 • Номер телефону та смартфон з додатком Smartiway

Для компанії не важливо студент Ви чи пенсіонер, Ваш соціальний статус не має значення. Для отримання позики досить відповідати вимогам описаним вище.

Як користуватися додатком Смартівей (завантажити smartiway)

 1. Потрібно спочатку його встановити, попередньо завантаживши на пристрій. Знайти його легко за запитом «smartiway завантажити додаток» або «смартівей завантажити додаток».
 2. Стандартна процедура реєстрації. Вказуєте свій номер телефону і смс код підтвердження.
 3. Вас попросять ввести пароль для входу в додаток. Придумуючи його, врахуйте, що він повинен містити мінімум 7 символів серед яких повинна бути одна велика буква і одна цифра.
 4. Після того як ви ввійдете в кабінет, побачите перед собою калькулятор з полями для введення бажаної суми і терміну протягом якого збираєтеся користуватися грошима. Вибравши суму до 3000 грн, тисніть кнопку «отримати кредит».
 5. Потрібно ввести ідентифікаційний код.
 6. Введіть прізвище українською мовою відповідно до Вашого паспорта, не допускайте помилок, система автоматично може відмовити в отриманні позики.
 7. Введіть ім'я.
 8. Останнє, пишемо по батькові і тиснемо «підтвердити». Дівчатам (при зміні прізвища при вступі в шлюб) потрібно ввести дівоче прізвище.
 9. Остання процедура. Верифікація. Введіть дані платіжної карти. З неї спишуть не велику суму, яку відразу ж і повернуть на рахунок. Таким чином перевіряють чи дійсна карта і чи можна проводити якісь фінансові маніпуляції.

Система автоматично приймає рішення про підтвердження права на позику. Після узгодження (підписання) договору Ви отримаєте гроші на карту.


Як погасити позику

Компанія має найпростіший спосіб оплати заборгованості на ринку. Для того щоб сплатити борг в Смартівей, досить авторизуватися в додатку, натиснути кнопку «оплатити» і підтвердити списання коштів.

Також доступні «класичні» альтернативи:

 • Через касу будь-якого банку за реквізитами компанії.
 • За допомогою онлайн банкінгу.
 • Через термінали по типу Айбокс.

Важливо враховувати той факт, що якщо здійснювати оплату за реквізитами компанії, то гроші можуть бути зараховані протягом трьох днів, тому щоб не переплачувати відсотки узгодьте цей момент з кредитором і обов'язково збережіть квитанцію про оплату, як доказ своєчасного погашення кредиту.


Пролонгація

Відсутня можливість вчасно оплатити борг по кредиту, і платити штрафи не хочеться? Скористайтеся послугою пролонгації кредиту.

Зайдіть в додаток, авторизуйтесь та натисніть відповідну кнопку. Все просто і інтуїтивно зрозуміло. Але заплатити все ж потрібно, а саме відсотки ті що вже набігли на день оплати. Ця функція дозволить уникнути обтяжливих штрафних санкцій.

Контакти

Офіційний сайт smartiway.com.ua
Email support@smartiway.ua
Телефон

Порівняння SmartiWay з іншими мікрокредитами


Tengo

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 20000 грн.
Вік 18 - 69 років
Подати заявку

Додам

Термін позики до 15 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 6000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про SmartiWay
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті SmartiWay
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: Ccloan, Credit7, Miloan.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 15 000 грн
 • Як отримати кредит SmartiWay

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит SmartiWay

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 25

Виктория
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Супер компания) всегда выдают мне кредит на свои нужды и приятно удивляют бонусами) при регистрации ввела промокод CP37JA и на бонусный счет сразу начислили 500 грн) рекомендую!)

Татьяна

Самая лояльная контора ,даже в просрочке идёт навстречу и не тревожат ,как все остальные.

Юлия

Компания мошенников и аферистов!!! Приписывают кредиты , которых не брал!!! СМС, звонки с автоответчиком, прекратите обманывать людей!!!! Вынуждена написать заявление в полицию.И уже в суде разберемся , кто кому должен!!!

Ивар

Приложение, вообще бомба, спасибо Вам

Ооооооо

Неплохо!

Александр

Всем добрий день!! Эта шарашкина кантора шлёт мне смс с долгом какой-то Марии (( Какое я имею отношение к этому??? И вообще как дозвониться в эту кантору и где она находится??? Черти кто вам дал право вообще писать на мой номер????

Татьяна

Замечательно все,если берёте отдавайте,и будет вам счастье

Абвгд

Жахлива,непрофесійна конторка.Присилають повідомлення про борг випадковим людям.Не зрозуміло,звідки в них неперевірені номера.До того ще хамлять.Раджу всім звернути на це увагу

Люда

Люди, не берите кредит, процент офигеный, да, деньги дают сразу, но потом выплатить очень сложно, если не дай бог просрочил, то звонят всем кто есть на сим карте в телефоне.

Євгеній

Мошенники воруют персональные данные людей которые берут деньги в займ, не вздумайте устанавливать их приложение, на своем смартфоне, берите другой смартфон с ненужной сим картой где нет ваших номеров, аккаунтов и другой личной информации. А вообще никому не советую брать здесь деньги та и вообще связываться с такими интернет


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії