Monto позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 7 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
1.8 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Monto (Монто) — новий онлайн сервіс мікро кредитування, який почав роботу в 2019 році. Monto — бренд, належить компанії ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних кредитів». Компанія надає послуги з таких видів економічної діяльності: 64.19 — інші види грошового посередництва і 64.92 — інші види кредитування. Засновниками цієї фірми є: ТОВ «Стандарт Фінанс» та АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд — Флеш». Монто зареєстрована повністю офіційно і працює виключно на території України.

На відміну від більшості аналогічних МФО на ринку України процентна ставка у даного сервісу дорівнює 1,8% в день як для нових, так і для постійних клієнтів. Гроші можна взяти на термін від 1-го до 30-ти днів. При першому зверненні можна отримати від 100 до 5000 гривень, а при повторних зверненнях, в разі вчасно повернутого 1-го кредиту, від 100 до 7000 гривень. Гроші видаються повністю онлайн на банківську картку українського банку. Середній термін отримання з моменту заходу на сайт близько 30-ти хвилин.

Переваги

Вона одна з небагатьох МФО, яка на сайті публікує кредитний договір, до моменту залишення заявки. Це дозволяє не витрачати зайвий час і не залишати дані, якщо не погодитися з умовами кредиту.

На сайті викладені установчі документи, свідоцтво про реєстрацію та фінансова звітність. Ви можете дізнатися хто є власником прямо на сайті — інформація викликає більше довіри до даної МФО. Більшість приховує інформацію про себе.

Недоліки

Головний недолік — процентна ставка. При першому зверненні дорівнює 1,8%, є пропозиції де можна отримати позику зі ставкою в розмірі 0,01% на добу.

При повторних позиках ставка становить 1,8%. В інших компаніях вона опускається до 1%.

Недоліки компенсуються перевагами.


Умови отримання кредиту

У Monto вимоги досить лояльні:

 1. Ви повинні бути громадянином України, постійно проживати на її території, мати прописку. Винятки тут складають люди що проживають в АР Крим і на окупованих територіях донецької і луганської областей. Їм розраховувати на кредит не варто.
 2. Повинні бути повнолітнім. Дана вимога виходить із законодавства України, якщо МФО помилилася і видала гроші особі до 18-ти років, то договір визнається недійсним і по ньому не потрібно повертати борг.
 3. Паспорт та ІПН. Дані документи використовуються для перевірки кредитної історії в УБКІ. Гарна кредитна історія, але подали недостовірні дані в анкеті? Вам можуть відмовити у видачі грошей.
 4. Мобільний номер телефону і інтернет. Інтернет необхідний для подачі заявки на сайті компанії — це єдиний спосіб подачі запиту на позику. Номер телефону потрібен для підтвердження видачі кредиту — шляхом введення смс пароля.

Як отримати позику

 1. Виберіть на кредитному калькуляторі необхідну суму і термін кредитування. В поле сума, можна переміщувати повзунок, сума буде змінюватися з кроком 100 гривень. Мінімальна сума отримання позики становить 100 гривень, а максимальна 5000 гривень (для повторних кредитів макс. сума дорівнює 7000 гривень). Аналогічно в поле період можна вибрати термін кредитування від 1-го до 30-ти днів. При переміщенні повзунків калькулятор автоматично вважає суму яку потрібно віддати і дату коли потрібно погасити борг. Натисніть на кнопку «Оформити кредит» і Вас перенаправить на сторінку реєстрації.
 2. Зареєструйте особистий кабінет. Введіть номер телефону. На нього надійде смс з отп паролем, його потрібно ввести у відповідне поле. Номер телефону в подальшому потрібен для входу в особистий кабінет. У ньому буде відображатися інформація з погашеними та діючими кредитами.
 3. Заповніть особисту анкету. У ній необхідно вказати дані про себе: ПІБ, ІПН, сімейний стан, адресу проживання, зайнятість. На підставі цих даних буде прийнято рішення про видачу грошей. Потрібно відзначити, що чим детальніше Ви напишите про себе, тим Вища ймовірність схвалення позики.
 4. Введіть дані банківської картки. Інформація не буде доступна компанії Монто. Перевірка карти відбувається в міжнародній системі WayForPay. Карта повинна бути зареєстрована на Ваше ім'я, якщо в анкеті інші дані, Ви отримаєте відмову.
 5. Потрібно підтвердити, що це Ваша банківська картка. На ній буде заблоковано близько 1 гривні. Потрібно дізнатися цю суму в інтернет банкінгу або у фахівця контакт центру банку. І примітку до заблокованої суми — там буде спеціальний код. Завдяки такій процедурі шахраям не реально отримати гроші замість Вас.
 6. Далі потрібно підтвердити договір. Система прийняла позитивне рішення? Необхідно зайти в особистий кабінет і підтвердити кредитний договір. Гроші будуть протягом 5-ти хвилин.

Як погасити позику

Погасити позику в Монто можна 3-ма способами.

 1. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Для більшості людей це найбільш підходящий спосіб оплати, не вилучаються комісії і оплату можна провести з будинку або роботи. Хочете оплатити борг? В особистому кабінеті потрібно увійти у вкладку мої кредити, вибрати функцію платежу — повне погашення або тільки відсотків, здійснити платіж за допомогою банківської карти. Оплату в даному випадку можна проводити з будь-якої карти.
 2. Через платіжні термінали ПриватБанку або EasyPay. Хочете здійснити платіж за допомогою даного способу? Потрібно прийти до терміналу натиснути на пошук і ввести ЄДРПОУ Монто — 39861924. У призначенні платежу ввести номер кредитного договору, інакше компанія не зможе ідентифікувати платіж.
 3. Готівкою в касі будь-якого банку. Платіж невигідний. Щоб його зробити, потрібно прийти в банк, простояти в черзі, дізнатися реквізити платежу в підтримці Monto і ще заплатити комісію банку.

Точна сума боргу в особистому кабінеті в графі «очікування оплати» або у співробітника організації в телефонному режимі.


Пролонгація

Послуга пролонгації кредиту, призначена для продовження терміну договору.

Хочете скористатися даною послугою? Необхідно сплатити нараховані відсотки. Пролонгація продовжує кредит на термін позики. Продовжувати можна необмежену кількість разів, але для кожного періоду необхідно оплачувати поточні відсотки.

Контакти

Офіційний сайт monto.com.ua
Email support@monto.com.ua
Телефон
Юридична адреса 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-б

Порівняння Monto з іншими мікрокредитами


Cashinsky

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 800 - 10000 грн.
Вік 18 - 60 років
Подати заявку

Cat Credit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.91%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 90 років
Подати заявку

Популярні запитання про Monto
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Monto

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 7 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: Ccloan, Credit7, Miloan.

 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Monto
 • Як погасити кредит Monto

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 3

Аліна

Та ж ситуація, що і у попередніх людей . При заповненні анкети поле ІНН не приймає, хоча заповнила правильно

Євдокія

При заполнение анкеты поле Инн не принимает, хотя Инн правильно указан

Андрій

Все поля заполнил. Поле где инн правильно заполнил, а просят заполните ето поле. Бред полний. Что за кампанія??


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії