Як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей

Як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей


Приватбанк - державний банк України. Є діючий кредит в ньому? Рано чи пізно потрібно погасити. Вам будуть нараховуватися відсотки, пеня, штрафи, що призведе до зайвих фінансових витрат.

Існує кілька способів, як погасити борг у банку з найменшими втратами:

  1. Домовиться з банком про кредитні канікули. Кредитні канікули - своєрідна відстрочка платежу по кредиту, без нарахування відсотків і штрафів за дану відстрочку. На законодавчому рівні цю відстрочку зобов'язаний надати будь-який банк військовослужбовцям як контрактної, так і строкової служби. Не відноситесь до даної категорії громадян? Банк вирішує сам чи надавати Вам кредитні канікули і у нього повинні бути вагомі причини це зробити. Щоб отримати відстрочку Ви повинні довести банку, що вона Вам необхідна. Доказом, може служити виписка з історії хвороби з чеками про великі витрати на лікування. Потрібно розуміти, що банк погодиться на канікули в разі, якщо у Вас позитивна кредитна історія, і не допускали прострочень по кредиту.
  2. Скористатися послугою рефінансування банків. Під даною послугою мається на, що Ви берете кредит в іншому банку, для погашення боргу в Приват Банк. Він зможе допомогти, якщо Ви розпланували доходи і зможете оплатити борг іншому банку. Доцільність даного способу полягає в тому, щоб не платити штрафних санкцій ПриватБанку.
  3. Домовиться з ПриватБанком про договір реструктуризації. Ви укладаєте з банком додатковий договір, прописується новий графік погашення кредиту. Відсотки не зникнуть. Цей договір, дозволить не переплачувати штрафи, як і в попередньому пункті. Щоб банк погодився на реструктуризацію Ви повинні регулярно оплачувати попередні платежі та не допускати прострочення боргу.
  4. Сума кредиту в банку не велика, складає до 15 тисяч гривень? Можна взяти новий кредит в мікро фінансовій організації під 0% на термін до 30 днів. Даний спосіб аналогічний рефінансуванню в банку, за винятком термінів кредитування і простоти отримання грошей. У МФО Ви їх зможете отримати з великою часткою ймовірності.
  5. Можете позичити гроші у своїх родичів, друзів, знайомих або колег по роботі. При цій позиції рідні люди не будуть вимагати швидкого повернення боргу і не нараховуватимуть великі відсотки.
  6. Не хочете брати нові кредити і просити допомоги близьких, то просто грамотно користуйтеся Вашим заробітком. Відмовтеся від шкідливих звичок - на них йдемо багато грошей, не відвідуйте ресторани, а харчуйтеся виключно вдома - це в рази дешевше. На гроші, які Ви економите, оплачуйте кредит.
  7. Не хочете економити на повсякденних речах, то просто відкладайте 10-25% доходів на виплату кредиту. Ця сума не буде помітною і Ви не погіршите рівень життя при її відсутності.

Немає грошей для погашення кредиту? Є маса способів вирішити дану фінансову ситуацію. Потрібно поставити мету розрахуватися з кредитором і поступово повільно рухатися до поставленої мети і вона буде досягнута без негативних емоцій.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар