Як погасити кредит у ПриватБанку

Як погасити кредит у ПриватБанку


Приват видає кредити «на будь який смак», балуючи нас різноманітними пропозиціями. Український банківський гігант видає: іпотеку, кредит готівкою, споживчу позику, кредит на карту. Взяли кредит? Та рано чи пізно приходить час платити. Виникає резонне запитання: «як оплатити кредит в приватбанку»? В цій статті, розглянемо декілька найбільш поширених способів.

Оплата через касу ПриватБанк 

Спосіб, що значно поступається зручністю всім іншим, але найпопулярніший на сьогодні. Для цього: 

 • відвідайте відділення банківської установи Приват; 
 • дайте касиру банківську картку, по ній вас ідентифікують як клієнта, з відображенням кредитної історії, боргу та суми необхідної до сплати;
 • оплатіть потрібну суму.
Каса ПриватБанк

Оплата через термінал Приват 

Через платіжні термінали, можна здійснювати багато видів платежів, у тому числі оплату кредиту. В кожному відділенні банку, в торгових центрах присутні такі термінали. Зручне меню дозволить впоратись з процедурою за лічені хвилини, що значно зекономить час. Біля таких пристроїв, майже не буває черг.

Термінал ПриватБанк

Погашення через Приват24

Будь які платежі можна проводити через зручний сервіс Приват24. 

 • зайдіть у «Всі послуги»;
 • потім «переказ коштів між вашими рахунками»;
 • виберіть рахунок з якого списувати гроші і рахунок на який мають зайти гроші.
Приват24

Як погасити кредит в ПриватБанку коли немає грошей

Кредит вважається простроченим, якщо його довго не платити. Звісно, краще не допускати подібних ситуацій. 

 • Спочатку банк, час від часу, буде нагадувати про заборгованість. Сума заборгованості буде зростати, так як додаються штрафи за просрочку.  
 • Після тривалого безуспішного процесу витребування, боргове зобов’язання перейде до колекторів. Їхні методи менш гуманні, можуть принести неспокій і тривогу в вашу оселю.
 • Найгірший варіант, суд. У випадку невиплати боргу після судового рішення, можуть бути заблоковані рахунки та майно котре виступало заставою.

Для боржників, злісних неплатників існує декілька варіантів, як діяти в таких ситуаціях.

 1. Реструктуризація боргу.Виплата боргу відкладається на умовах які задовольняють обидві сторони. Як правило відсотки продовжують нараховуватися, як умова очікування тіла боргу. Щоб банк погодився на реструктуризацію Ви повинні регулярно оплачувати попередні платежі та не допускати прострочення боргу.
 2. Кредитні канікули. В даному випадку, приват йде назустріч боржнику і чекає кілька місяців без нарахування відсотків. На законодавчому рівні цю відстрочку зобов'язаний надати будь-який банк військовослужбовцям як контрактної, так і строкової служби. Не ставтеся до даної категорії громадян? Банк вирішує сам надавати Вам кредитні канікули і у нього повинні бути вагомі причини це зробити. Щоб отримати відстрочку Ви повинні довести банку, що вона Вам необхідна. Доказом, може служити виписка з історії хвороби з чеками про великі витрати на лікування. Потрібно розуміти, що банк погодиться на канікули в разі, якщо у Вас позитивна кредитна історія, не допускали прострочень по кредиту.
 3. Рефінансування заборгованості. Ви можете звернутися за допомогою до іншої кредитної установи. Отримані гроші перекриють кредит в Приваті. Доцільність даного способу полягає в тому, щоб не платити штрафних санкцій ПриватБанку.
 4. Грамотно користуйтеся заробітком. Не хочете брати нові кредити і просити допомоги близьких? Відмовтеся від шкідливих звичок - на них йдемо багато грошей, не відвідуйте ресторани, а харчуйтеся виключно вдома - це в рази дешевше. На гроші, які Ви економите, оплачуйте по трохи кредит. Не хочете економити на повсякденних речах, то просто відкладайте 10-25% доходів на виплату кредиту. Ця сума не буде помітною і Ви не втратине в рівні життя при її відсутності.

Що буде якщо не платити кредит?

Існує багато міфів навколо цієї теми. Основні наслідки несплати боргу наступні.

 1. Погана кредитна історія - ускладнює можливість подальшого кредитування.
 2. Втрата майна що виступає заставою.
 3. Нарахування пені, штрафів.
 4. Судова тяганина з усіма витікаючими наслідками. Рішення суду ігнорувати не вийде. Особливо після передачі його до виконавчої служби.

Висновки

Оплатити борг в Приваті можна багатьма зручними способами. У випадку просрочки - не варто ігнорувати проблему. Банк готовий йти на зустріч і шукати спільне рішення. Злісних неплатників чекає суд.

Немає грошей для погашення кредиту? Є маса способів вирішити дану фінансову ситуацію. Потрібно поставити мету розрахуватися з кредитором і поступово повільно рухатися до поставленої мети і вона буде досягнута без негативних емоцій.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар