PityPay позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

Pity Pay (ПітіПей) — бренд належить компанії ТОВ «Лідер Айті». Надає рекламні послуги для мікро фінансових організацій, а для фізичних осіб підбір найкращих пропозицій на ринку. Юридична особа зареєстрована в м.Сочі, Краснодарський Край, вулиця Леніна 228, приміщення 2. Директор — Паршин Сергій Валерійович. Сервіс надає послуги на території України, але користуватися ним редакція BigOrange не рекомендує.

Важливо! На грудень 2019 року сервіс вилучає щомісяця плату в розмірі 168 гривень за передплатою. Значить після підв'язки карти і оплати послуг одного разу, буде вилучати кошти в розмірі 168 гривень щомісяця. Ви будете отримувати пропозиції про кредити кожні 5 днів. Цю інформацію можете знайти безкоштовно.

За що PityPay знімає гроші

Сервіс ПітіПей не є кредитором. Він знімає гроші за надання інформації про кредити.

Вартість послуг сервісу є платною і становить 168 гривень на місяць. Інформація написана на сайті, але жителі України не читають те, що написано і потім обурюються: «За що зняли гроші?».


Як погасити позику

З карти зняли гроші, хочете їх повернути? Зробити це проблематично, Ви погодилися на умови зазначивши галочкою угоду при заповненні заявки, підтвердивши свій намір за допомогою смс верифікації. Дії повністю підтверджують законність. Але гроші можна спробувати повернути.

Один з варіантів, зверніться в банк з проханням про визнання даної операції помилковою. Більш ймовірно, поскаржитися в правоохоронні органи. Вони теоретично зможуть допомогти, і відкрити справу про шахрайство, але довести дуже складно, сервіс повністю надає інформацію на своєму сайті і описує умови в призначеній для користувача угоді.

Як відписатися або заблокувати сервіс

Сервіс знімає гроші щомісяця? Хочете щоб в майбутньому це припинилося?

  • Поставте нульовий ліміт на проведення інтернет платежів в банківській картці, в інтернет банкінгу або через службу підтримки банку. Спосіб призведе до деяких незручностей — не зможете оплачувати інтернет покупки.
  • Можете заблокувати картку.
  • Відмовитися від послуг сервісу на сайті компанії. Зайдіть на сайт і в підвалі знайдіть посилання під назвою «Скасувати підписку». Спосіб найпростіший.

Контакти

Офіційний сайт pitypay.me

Порівняння PityPay з іншими мікрокредитами


Crezu

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 10000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

MoneyCase

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 6

Єлизавета

Га***ы какие-то снимают деньги хочу возврат

Валерий

Полная лажа!!!

Людмила

Лохотрон полный снимают деньги с личных средств а толку некаковв

Игорь

Три раза сняли деньги низачто

Галина

Ещё какой лохотрон,оформила заявку,сняли с карты больше трёхсот гривен,еще и письмо идиотское прислали с насмешкой.Кредит не дали,деньги украли.

Людмила

Полный лохотрон,толку не какого .Вообще забанить надо


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії