Visame позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

Visame — компанія допомагає в підборі кредитів. Сервіс є платним, це слід пам'ятати. При підписанні договору, реєстрації на сайті, майте на увазі, з карти будуть списані кошти. Visame — це платформа яка не є фінансовою організацією і виступає посередником між кредитором і позичальником. Маючи хороші технічні рішення, дозволяє підібрати індивідуальні пропозиції кожному бажаючому. Підходить тим хто не може взяти кредит у банку для власних потреб і не хоче витрачати час на пошуки кредитора.

Бренд Visame належить ТОВ «РОКСОР». Індивідуальний податковий номер 420297326543. Користуватися сервісом можуть тільки ті особи, яким на момент укладення угоди виповнилося повних 18 років.

Важливо! Вартість послуги визначається діючими тарифами компанії, можуть бути змінені. Оплата не дає гарантію отримання кредиту. Ви можете оплатити послуги сервісу, а через погану кредитну історію жодна мікро фінансова організація (МФО) гроші не видасть. Сервіс грошей не повертає. Він стягує оплату регулярно. Не берете кредити часто? Скасовуйте підписку після першої позики. Будьте уважні!

Умови отримання кредиту

Сервіс пропонує допомогу в отриманні кредиту на суму від 1000 грн до 15000 грн. Відсотки і терміни користування позикою будуть відомі на етапі укладання договору з безпосередньою МФО. Конкретні цифри залежать від кредитора. Вам є 18 років? Можете почати реєстрацію на сайті, для цього необхідно.

 • Паспорт громадянина України
 • Індивідуальний податковий номер
 • Банківська картка

Картку потрібно верифікувати. З неї буде списана комісія сервісу.

Процентна ставка і розрахунок

Однієї точної цифри не існує, так як сервіс підбирає різні варіанти МФО. У кожного свої умови кредитування, відсоток може починатися від 0.01 для перших клієнтів. Аналогічна ситуація і з сумою позики.

Як отримати гроші

У компанії досить прості умови отримання позики. Потрібно зареєструватися на сайті і дочекатися поки система підбере персональний кредит. Не потрібно нікуди ходити і стояти в чергах, потім спілкуючись з менеджерами щось комусь пояснювати.

 • Створіть акаунт. Ознайомтеся з правилами і умовами на яких стягується абонплата.
 • Заповніть заявку вказавши паспортні дані, телефон та електронну адресу. Також виберіть місце проживання. Важливо вносити правильні дані. Якщо система визначить що анкета заповнена некоректно кредит можете не отримати.
 • Визначіться з умовами позики. Сервіс підбере найбільш підходящі позики. Вибравши той який Вас задовольнить, Ви отримаєте гроші. Послуги компанії платні. Після верифікації карти з Вас буде стягнута певна сума грошей.

Гроші можна отримати багатьма способами.

 • Готівкою
 • На картку
 • На банківський рахунок
 • Грошовим переказом
 • Електронний гаманець

Як відписатися від послуг

Потрібно зайти на офіційний сайт компанії. Там є однойменний розділ. Залиште свій номер телефону, натискаєте «я не робот», і тиснете на кнопку «відписатися».


Контакти

Офіційний сайт visame.com.ua
Email support@visame.com.ua
Телефон

Порівняння Visame з іншими мікрокредитами


Гроші Всім

Термін позики до 29 дн.
Ставка від 1.9%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Money4You

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії