VistaCredit позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

VistaCredit — фінансовий брокер, є сервісом-посередником між позичальником і кредитором. Важливо розуміти, будучи клієнтом, гроші тут Вам не видадуть, а тільки поділяться інформацією на платній основі (119 грн). Не дивуйтеся якщо після підписки з рахунку будуть списуватися гроші.

Що робить сервіс VistaCredit

Сервіс обробляє заявки клієнтів, які хочуть отримати гроші в борг. При реєстрації Ви вказуєте необхідну суму і бажаний термін користування позикою. Потім зібрана інформація розсилається партнерським МФО, тим самим збільшуються шанси на отримання грошей.

Багато мікро фінансових організацій є партнерами VistaCredit. Перед тим як надіслати анкету, проводиться аналіз кредитної історії. Розсилка проводиться в ті організації які з високою часткою ймовірності видадуть позику. Такий підхід значно збільшує шанси.

Робота компанії автоматизована, залишити заявку Ви можете цілодобово.

Переваги співпраці з фінансовим брокером

  • Економія часу. Не потрібно аналізувати сотні пропозицій на ринку кредитів онлайн і заповнювати купу реєстраційних форм на кожному сайті. Цю роботу за Вас проведе VistaCredit.
  • Економія грошей. Можна сперечатися, враховуючи що сервіс платний. Брокер заявляє, що знайде кредитора з найменшими відсотками і за рахунок цього Ви економите. Але, гарантій отримання позики ніхто не дає. По факту Ви можете сплатити послугу, а кредит не отримати.
  • Швидкість. У сумі за 15 хв після подачі заявки можна отримати гроші.

До очевидних недоліків відносяться відсутність будь-яких гарантій і постійна абонентська плата за послуги які за фактом можуть бути не надані.


Умови отримання кредиту

Щоб вирішити фінансові питання досить заплатити 119 грн і сервіс підбере найкращі пропозиції на ринку. Брокерська організація працює цілодобово. Виникла термінова необхідність в грошах? Що потрібно:

  • Заповнити анкету на офіційному сайті. Важливо правильно вказувати дані, щоб не отримати відмову і вдало проходити як внутрішню перевірку, так і перевірку безпосередньо МФО.
  • Далі проходить перевірка даних. Внутрішня скорингова модель визначає шанси на успіх. Надсилання заявок в потрібні організації.
  • Вже через 15 хв чекайте дзвінки від різних МФО з пропозиціями взяти кредит.

Умови для отримання позики:

  • Головне мати українське громадянство і паспорт що його підтвердить.
  • Мати повні 18 років.
  • Картку чинного банку України.
  • Мобільний телефон з доступом в інтернет.

Коедит можна оформити як безвідсотковий так і звичайний по середній ставці по ринку 1,5 -2 відсотка. Для отримання необов'язково мати довідку про доходи або поручителів. Можете розраховувати на кредит до зарплати в розмірі від 200 грн до 20 000, все залежить від кредитної історії, чим краще вона тим більш вигідні умови і велика сума кредиту.

Пам'ятайте, що за послугу стягується плата в розмірі 119 грн.

Як відмовитися від послуг VistaCredit

Перейдіть на сторінку «питання що часто задаються». Серед них знайдіть «як скасувати підписку». Є кілька варіантів це зробити. Написавши лист на пошту компанії або заповнивши форму перейшовши за посиланням, що вказане у відповіді на питання, що цікавить.


Контакти

Офіційний сайт vistacredit.com.ua

Порівняння VistaCredit з іншими мікрокредитами


Sweet Money

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.99%
Сума позики 500 - 7000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Традиція

Термін позики до 45 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 8000 - 50000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 16

Даулет

Ожидая помощи попался сам. Хочешь получить что то, а они снимают последние остатки. Горите в аду!!

Иван

Как отвязать карту, сняли без моего ведома 200грн

Ольга

В ПОЛИЦИЮ НА НИХ ПОДАЮ ЗАВТРА!!!! Кредит ге оформили, каждые 5 дней списуют САМИ по 199 грн. Дозвониться к ним НЕВОЗМОЖНО!!!!! От подписки на 1200 в месяц не отписуют. ЛОХОТРОН ПОЛНЫЙ!!!!!!!!

Бота

Лохотрон не ведитесь люди с карты просто так каждый неделю списывает 3000тг

Сергей

Развод на 499р !за два часа пытались раз пять снять денег со счета, причём разные сумы

Наталья

Подписалась на услуги Виста кредит, оплатила. Через время услуги более не понадобились, но отписаться от услуг теперь невозможно!! Хотя, на сайте написано, что отписаться можно без проблем! Каждые пять дней снимают деньги! Ни за что! Дозвониться невозможно, телефон недоступен, и на письма в электронной почте не отвечают! Буду обращаться в суд!

Алла

Привязала карту, без моего ведома пытались трижды снять деньги. Но карте был небольшой баланс, поэтому ничего не получилось. Карта подключена к интернет банкингу, и мне видна история операций. При этом не приходили никакие уведомления.

Андрей

Развод, снимают деньги, карту отвязать не дают

Юрий

Виста кредит обманывает людей , снимает деньги с карты без вашего согласия

Ананим

Не вздумайте связываться будут снимать с вас деньги прочитайте внимательно ?


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії