ZeCredit позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 7 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.5 %
card-option Рішення:
15 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

ZeCredit (Зекредіт) — нова мікрофінансова компанія на ринку України заснована в 2019 році. Видає кредити онлайн на строк від 1-го до 30 днів з можливою сумою позики в розмірі від 1000 до 7000 гривень.

Процентна ставка

Відсоткова ставка в даному сервісі нижче ніж в аналогічних МФО України. При першому зверненні становить 0,01% — таку пропозицію приблизно у 60% компаній, у решти 40% стандартна ставка коливається від 1% до 2%.

При повторному зверненні в компанії Зе Кредит ставка 1.8% в день. Середня по ринку ставка 2%, zecredit має перевагу. Порівнюючи цю ставку з банками, вона здається величезною, в рік більше 600%. Перевага полягає в тому, що отримати гроші просто протягом 20 хвилин — ні в одному банку, кредит не видають з такою швидкістю.

Недоліки та переваги ЗеКредіт

Переваги сервісу очевидні:

 • Знижена процентна ставка по кредиту
 • Зручний інтерфейс і особистий кабінет
 • Акції та програми лояльності для постійних і нових клієнтів
 • Можливість отримати гроші з будь-якої точки України, не відвідуючи різні офіси і точки — кредит повністю онлайн

Умови отримання кредиту

Хочете отримати гроші в борг на сервісі мікро кредитування зекредіт, потрібно відповідати певним вимогам:

 1. Надати паспортні дані та ІПН. Потрібно компанії, щоб ідентифікувати Вас як особистість, за допомогою ІПН запросити дані про кредитну історію в УБКІ.
 2. Надати інформацію про зайнятість та доходи. Довідку надавати не потрібно. МФО вірить на слово.
 3. Потрібно вказати адресу реєстрації та проживання.
 4. Вказати номер мобільного телефону. Номер телефону необхідний, для зв'язку з Вами, якщо у представника компанії виникнуть питання щодо неправильності заповнення даних. На номер прийде смс з рішенням про видачу грошей. Якщо прострочив кредит, на цей номер буде дзвонити людина з колекторського відділу і мотивувати до оплати боргу.
 5. Потрібно вказати е-мейл адресу. Пошта необхідна для відправки кредитного договору. Багато компаній, зекредіт не виняток, шлють акційні пропозиції спеціально для Вас.
 6. Вік від 18 до 65-ти років. Нижня межа зумовлена законодавством України, воно забороняє видавати кредити людям які не досягли повноліття. Верхня межа зумовлена ​​політикою компанії. Людям старше 65 не видають кредити.
 7. Повинні мати власну картку будь-якого українського банку. Карта необхідна, щоб на неї перевелися позикові гроші.

Оформити кредит онлайн в сервісі просто. Потрібно слідувати інструкції.

 1. Зайдіть на сайт.
 2. В кредитному калькуляторі виберіть необхідну суму і термін кредиту, натисніть кнопку «отримати кредит».
 3. Вибрали суму і термін кредитування? Калькулятор автоматично рахує суму яку потрібно повернути. Хочете взяти 3000 гривень на 1 день? Доведеться повернути 3000,3 гривні, переплатите всього лише 30 копійок, що вигідніше в порівнянні з ломбардами.
 4. Необхідно пройти реєстрацію в сервісі. Введіть номер телефону, на нього прийде смс верифікація номера, придумайте пароль.
 5. В особистому кабінеті заповніть анкету.
 6. Необхідно підв'язати банківську карту, на яку хочете отримати гроші. На рахунку повинно бути не менше 5-ти гривень. Сервіс заблокує довільну суму до 5-ти гривень. Ви повинні ввести цю суму на сайті — це метод підтвердження карти. Дану суму можна дізнатися в своєму інтернет банкінгу або у оператора контакт центру банку.
 7. У разі позитивно рішення гроші будуть зараховані на карту миттєво. Вся процедура оформлення займає приблизно від 10 до 20 хвилин.

Як погасити позику

Компанія подбала про зручні способи оплати позики, адже вона хоче повернути гроші назад з відсотками. Існує 3 способи оплати:

 1. Онлайн з картки в особистому кабінеті. Найбільш зручний спосіб, не потрібно стояти в чергах у відділенні банку або йти до терміналу. Потрібно лише зайти в особистий кабінет зекредіт і сплатити борг.
 2. У терміналах мережі приват банк або iBox. При оплаті кредиту в терміналах потрібно вказати ЄДРПОУ фінансової організації 42201361 і в призначенні платежу вказати ПІБ та ідентифікаційний код для ідентифікації платежу. Платіж буде закріплений за Вами якщо надасте компанії чек, причому можуть бути нараховані штрафні санкції в разі, якщо чек буде пред'явлений з запізненням.
 3. У касі будь-якого банку України. Спосіб зовсім невигідний, потрібно відстояти чергу в касу, ще й може бути нараховане прострочення через те, що платіж йшов 3 банківських дні.

Пролонгація

Компанія лояльно ставиться до відповідальних людей. Немає грошей на погашення кредиту? Можете його продовжити, сплативши тільки відсотки. Щоб продовжити позику, потрібно увійти в особистий кабінет, натиснути кнопку «продовжити» і підписати додатковий договір та сплатити проценти, відображаються в особистому кабінеті.

Контакти

Юридична назва ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТРУМ"
ЄДРПОУ 42201361
Ліцензія №1107 від 03.10.2018
Офіційний сайт zecredit.com.ua
Email info@zecredit.com.ua
Телефон
Юридична адреса м. Київ, вул. Ярославська, 6

Порівняння ZeCredit з іншими мікрокредитами


Cool Credit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.95%
Сума позики 500 - 20000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Додам

Термін позики до 15 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 6000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про ZeCredit
 • Як погасити кредит ZeCredit

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 7 000 грн
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті ZeCredit
 • Як отримати кредит ZeCredit

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: CreditKasa, Швидко Гроші, УкрПозика.

Відгуки : 16

вікторія боже вас відведи від цієї компанії

повна лажа , не беріть , люди ми платемо відсотки бешені грузинам, та вісім іншим , які до України не мають ніякого відношення всі наживються !!!!!!!!!!!!!!!!! ШАХРАЇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лилия Николаевна

Я очень сожалею что взяла здесь кредит, оформление было под 0,01 процент, а в итоге мне насчитали сумасшедшие проценты, никогда больше не буду пользоваться их услугами, и другим не посоветую, обдираловка!

Наташа

Захворіла дитина, прошу до 7числа.Ні звоне мужчина і погрожує дитині поліцею.Дитині сім років.

Яна

Погрожують розправою,не раджу нікому

Кэтт

Первый займ отнюдь не под 0.01 %

Невідомий

Щоб ви здохли, нікому не раджу, люди одумайтеся

Людмила

Меня задолбали звонки от ЗеКредита о долге какого-то мудака, который якобы живет в моем доме. Я его знать не знаю! От куда они берут телефоны и какое право имеют звонить? Договор поручительства я не оформляла и почему звонят мне!?! На колл центр дозвониться невозможно!!!

Роман

Сервис Зе кредит очень не понравился, долг оплатил, но отчёт в кредитную историю не поступает очень долго. Операторам звоню они говорят ,что отчёт должен был уже поступить.Написал на почту там вообще не кто не отвечает

Андрій

Був прострочений кредит, звонили, погрожували, намагались принизити честь і гідність, паршиве спілкування,нікому не раджу

Татьяна

Складывается мнение, что банк открыт для того чтобы скачивать с людей деньги. И вешать чужие долги. Меня лично задолбали звонки из банка. О долге какого то мудака, которого не знаю и знать не хочу. Почему банк не проверяет информацию которую ему дают?


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії