Cashberry позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 15 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Cashberry — мікро фінансова організація (далі МФО), що надає послуги населенню, а саме видає мікро позики тим хто потребує термінового вирішення своїх фінансових труднощів. Компанію засновано не так давно. Початок діяльності можна вести від 2016 року. Простота та зручність швидко «підкупили» багатьох клієнтів, тут без особливих зусиль та додаткових документів чи особливих пояснень можна взяти в борг до 8 000 грн.

Створювався сервіс для тих людей, хто в самий потрібний момент хоче отримати гроші. Cashberry володіє однією із найкращих технічно оснащених платформ, що дозволяє видавати позики максимально швидко. У скрутну хвилино, часто, дійсно важко знайти потрібну організацію. Питання довіри першочергове в наш час. Cashberry — створено для Вашої фінансової підтримки. 

Діяльність компанії регулюється чинним українським законодавством і повністю знаходиться у правовому полі. Юридична назва компанії ТОВ «Фінансова Компанія «Інвест Фінанс»». Компанія отримала всі необхідні дозвільні документи, а саме:

 • Свідоцтво про реєстрацію фінансового закладу ФК №756 від 07.06.2016, що видане Національною комісією котра регулює діяльність в сфері ринків фінансових послуг.
 • Ліцензія видана Національною комісією котра регулює діяльність в сфері ринків фінансових послуг від 16.05.2017 безстроково.
Сервіс є хорошим рішенням для тих хто потребує швидкої фінансової допомоги. 

Умови отримання кредиту

Як і в більшості МФО суми кредиту для перших та постійних клієнтів відрізняються. В Cashberry перша максимальна позика доступна у розмірі до 3000 грн, а друга до 8000 грн. Мінімальна ж сума для обох випадків становить 500 грн. Термін кредиту фіксований і може варіюватись. Кредит компанія видає терміном на 7, 15, 21 та 30 днів, Ви в свою чергу обираєте найбільш підходящий. Фіксований середній відсоток за користування грошима становить 1.5 в день, для постійних клієнтів відсоток може бути знижений до 1. Для зручності підрахунків використовуйте кредитний калькулятор. На сайті МФО при заданих необхідних параметрах буде показано суму яку потрібно буде повернути.

Що потрібно для отримання позики

У порівнянні з банківськими організаціями мікро фінансові організації частіше схвалюють позики своїм клієнтам. Ця особливість і зробила дані фінансові продукти більш популярними в наш час. Не виняток і кредит від Cashberry. Щоб отримати позику в компанії Вам необхідно:

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код
 • Карта будь якого банку України
 • Номер телефону
 • Пристрій з доступом в мережу інтернет
Такий мінімальний перелік вимог дозволить Вам отримати бажану грошову суму в борг.

Переваги та недоліки МФО Cashberry

Клієнтами даної МФО стають кожного дня сотні людей. Вони обирають Cashberry через ряд переваг перед багатьма організаціями.

 • Сервіс надійний. Вже багато років він працює в площині регульованій українськими законами та має всі необхідні державні дозволи, що дозволяють проводити подібну діяльність.
 • Цілодобова робота компанії. Якщо у вихідні чи святкові дні Вам терміново знадобилась готівка, тут Ви можете розраховувати на видачу.
 • Лояльність до позичальника. Додатково Вам дається три дні від остаточної дати погашення боргу записаному кредитному договорі. Це пояснюється тим, що банківські платежі йдуть декілька днів, і якщо ви в останній день оплачуєте заборгованість через касу банку існує ризик що гроші вчасно не надійдуть на рахунок компанії. Ви ризикуєте стати боржником вчасно оплативши борг, але цей момент передбачено, тому і введено додаткові три дні.
 • Доступність кредиту. Все що потрібно для оформленні це паспорт, код та мережа інтернет. Фактично збудь якої точки України Ви можете взяти онлайн позику.
 • Швидко. Вся процедура з моменту реєстрації до моменту видачі займає не більше 15 хв.Загалом, клієнт компанії що вчасно сплачує відсотки може розраховувати на хороші умови співпраці. Знижені відсотки та постійні акційні пропозиції діють якщо у Вас немає заборгованостей і Ваша кредитна історія не заплямована.
Суттєвим недоліком компанії є високі відсотки, особливо штрафні санкції для боржників. Також існує ймовірність передачі Вашої справи третім особам або в суд для стягування боргу. Тому краще вчасно все оплачувати і на етапі оформлення боргу розраховувати свої сили.

Процедура оформлення кредиту онлайн

Оформлення кредиту онлайн — це справді зручна і проста процедура, яка не ставиться в жодне порівняння з банківськими традиційними кредитами. Якщо Ви шукаєте де взяти в борг швидко і без мороки Вам сюди.

 1. Зайдіть на офіційний сайт компанії. Ознайомтесь з умовами кредиту. Оберіть суму і термін позики на кредитному калькуляторі. Ви одразу побачите суму переплати що доведеться здійснити по завершенню дії договору. Якщо побачене Вас влаштовує тисніть «Отримати гроші на карту».
 2. Перша дія — це реєстрація. Придумайте пароль, попередньо ввівши контактні дані. Запам’ятайте його, він потрібен для входу в особистий кабінет. Натисніть «Зареєструватись».
 3. Другий етап — заповнення анкети. Уважно кажіть свої особисті дані. Прослідкуйте чи немає помилок, адже це важливо, допустивши їх, Ви зменшуєте шанси на видачу позики.
 4. Потім потрібно прикріпити скан-копію паспорта та ідентифікаційного коду. Копії мають бути хорошої якості, Ваші дані та фото мають бути чітко зображені.  
 5. Тепер потрібно прив’язати банківську картку до системи. Введіть номер термін дії та CRV — код. Після чого з рахунку тимчасово буде списана 1 гривня. Так система перевіряє платоспроможність картки. Це ще називають верифікація банківської картки. У подальшому на неї будуть нараховані кошти, а також за допомогою цієї картки з особистого кабінету ви зможете погасити борг.
 6. Після того як Вам погодять позику ознайомтесь із кредитним договором. Перед тим як його підписати, уважно вивчіть всі деталі, це у майбутньому вбереже Вас від неприємних сюрпризів.
Останнім етапом всіх маніпуляцій, буде перерахунок коштів Вам на картку. Очікуйте декілька хвилин.

Як погасити позику

Повернути позику можна декількома способами.

 • Особистий кабінет. В особистому кабінеті оберіть пункт «Погасити кредит» та введіть реквізити картки з якої будуть списуватись гроші. Важливо що оплачувати можна не тільки карткою яку вказували при реєстрації.
 • На сайті без реєстрації. В правому верхньому куті натисніть кнопку «Оплатити». Далі введіть дані для ідентифікації. Це може бути номер телефону чи Вашого кредитного договору. Ввівши платіжні реквізити проведіть оплату.
 • В касах банків. В будь якому банку на касі по реквізитам компанії, вказавши потрібну суму для оплати (вся інформація в особистому кабінеті та особистому договорі). Важливо, що платіж може йти до 3х днів, щоб не залишитись в боржниках враховуйте цей момент.
 • В терміналах. В кожному Українському міст присутні платіжні термінали. Досить зручний сучасний спосіб сплат різних послуг.  В розділі «банківські операції» Ви можете оплатити борг по реквізитах компанії Cashberry.

Пролонгація

Для тих хто не може вчасно оплатити заборгованість передбачена додаткова послуга — пролонгація. Це послуга що дозволяє відтермінувати крайню дату сплати позики. Для її активації зайдіть в особистий кабінет, оберіть «Кредит» та натисніть «оформити пролонгацію». Подальші дії Вам допоможе зробити система підказок. Пролонгацію можна оформляти безліч разів на термін 30 днів. При цьому Ви сплачуєте тільки відсотки по кредиту.

Контакти

Юридична назва ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТ ФІНАНС"
ЄДРПОУ 40284315
Ліцензія №756 від 07.06.2016
Офіційний сайт cashberry.com.ua
Email info@cashberry.com.ua
Телефон
Юридична адреса 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 7, оф. 49/2

Порівняння Cashberry з іншими мікрокредитами


Mister Money

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.7%
Сума позики 100 - 5000 грн.
Вік 20 - 65 років
Подати заявку

Ccloan.ua

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 400 - 15000 грн.
Вік 20 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про Cashberry
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Cashberry
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 15 000 грн
 • Як отримати кредит Cashberry

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит Cashberry

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 5

Саша

Самая худшая компания к людям отношения очень плохие нет лояльности как они говорят проценти ростут очень быстро и больше чем ты должен чтобы закрыли ету компанию

Святослав Деев

Моей жене уже месяц звонят коллектора. Две недели на контактных телефонах никто не отвечал. Потом удалось связаться и выяснилось, что кредит брал совершенно незнакомый нам человек из другого города. Нам пообещали разобраться. Но звонки коллекторов не прекратились. После того , как мы повторно с ними смогли связаться, нам сообщили, что с нами свяжется юрист. Но так как очередь таких же как мы очень большая, придется немного подождать. Наверно придется подавать на них в суд за телефонный терроризм.

Анна

Ужасная компания, которая не проверяет клиента перед тем как выдать ему кредит, а именно не звонит его контактным лицам. Святовец Вячеслав, указал мой номер телефона, человек, которого я видела два раза в жизни, и меня никто не спрашивал буду ли я передавать ему информацию. И вот теперь мне три недели звонят коллектора. На просьбы удалить мой номер не реагируют !!!!

Микола

Чудовий кредит.

Ліля

доброго вечора. прочитавши інформацію про організацію думала що отримаю позику так як проценти великі і видають всім. я мама в дикреті- мені відмовили. не витрачайте час даремно


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії