Чим небезпечний безвідсотковий кредит і в чому підступ позик під 0%

Чим небезпечний безвідсотковий кредит і в чому підступ позик під 0%


Багатьох людей, які хочуть взяти кредит цікавить:

  • Чим небезпечний безвідсотковий кредит
  • У чому підступ безвідсоткових кредитів
  • Чи може бути кредит під 0%

Будь-який кредитор не є благодійною організацією і не буде працювати в мінус. Це не означає, що кредитори обманюють і використовують в рекламі неправдиву інформацію. Як правило, вони не брешуть і в рекламних повідомленнях використовують повністю вірні твердження, не використовуючи додаткові умови.

В Україні прийнято видавати кредити під 0% мікро фінансовими організаціями, і банками за допомогою фінансових інструментів кредитні карти. І в першому і в другому випадку кредитору це робити вигідно, але не завжди платите йому за це Ви.

Підступ в позиках в МФО під 0,01%

Насправді підступу немає. Фінансові організації дійсно видають кредит на пільгових умовах, вони діють для нових клієнтів і на певний термін.

Бізнес модель МФО побудована на багаторазовому зверненні позичальників до кредитора. За статистичними даними, людина в одне МФО звертається 7-9 разів. Компаніям вигідно, щоб Ви безкоштовно покористувалися кредитними грошима. Заробляють на Вас в наступні рази.

Окремо потрібно відзначити прострочення по кредиту. У разі прострочення Вам нараховуються штрафні санкції, дорівнюють подвійній стандартній відсотковій ставці. Значить, що якщо Ви прострочили платіж по кредиту, то він не буде безпроцентним.

При простроченні на безпроцентні дні користування кредитом нараховується стандартна процентна ставка, рівна від 1% до 2% в день в залежності від кредитора. Таки чином складаються кредитні договори.

Компанії, наприклад Gofingo дають ставку 0,01% на перші 3 дні користування позикою. Люди, які не читають договору, а потім дивуються за що вони винні гроші і вважають, що їх обдурили.

У МФО можна користуватися безвідсотковими позиками, якщо вчасно їх погасити.

Підступ в безвідсотковому кредитному ліміті

Багато банків пропонують клієнтам оформити кредитні картки з пільговим періодом від 30-ти до 90 днів. Це період при якому не нараховуються відсотки. Банк на цьому заробляє.

Зароблені гроші платите Ви або магазин в якому робите покупки.

У першому випадку оплачуєте замість відсотків підвищену комісію за зняття готівки. Якщо по карті комісія за зняття готівки становить від 0% до 1%, то при знятті кредитних коштів вона 3-4% - це і є заробіток кредитора.

Розраховуєтесь кредитною карткою в магазині? Комісія не вилучається і тут дійсно кредит є безвідсотковим. Банку в даному випадку, платить власник магазину за обслуговування pos терміналу. Власник терміналу не Ваш банк? Цей банк оплачує певний відсоток Вашому банку. Як правило, власник магазину платить від 2-х до п'яти відсотків від суми операції.

Кредити дійсно можуть бути безпроцентними. Позика безвідсоткова - Знайте, кредитор заробляє.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар