Що робити коли немає грошей

Що робити коли немає грошей


Фінансове питання в кризовій Україні турбує багатьох. Маючи стабільну зайнятість, ми не можемо розрахувати витрати. Часто їх розмір перевищує доходи. Життєві ситуації беруть нас в заручники. У важку хвилину залишилися без роботи? Питання «де брати гроші?» стає актуальним.

Перерахуємо ситуації на які найчастіше потрібні гроші:

  1. Оренда житла. Жителі багатьох міст вже півжиття прожили в орендованій квартирі. Такій категорії людей знайомі різні перипетії. Брак коштів на оренду виникав часто.
  2. Комунальні послуги. Актуально без пояснень. А з огляду на факт нарахування пені по заборгованості, платити треба вчасно.
  3. Зламався автомобіль. До зарплати кілька днів, а машина на сто, коштів на ремонт немає. Неприємна ситуація особливо для тих, хто заробляє автомобілем.
  4. Хтось захворів. Аптеки сьогодні дорогі. Деякі хвороби вимагають невідкладного лікування.
  5. Затримують зарплату. Багато роботодавців стверджують, що платять вчасно, особливо на співбесіді. На ділі оплата праці не завжди приходить вчасно.

Перелік можна продовжувати. Які рішення? Єдиним нормальним рішення буде - знайти роботу. А якщо вона є і труднощі тимчасові? Тоді - позика.

Позика у родичів

Найгірший варіант - бути винним комусь із рідні. Не зручно просити. А якщо і вирішиш то потрібно надати купу пояснень, а потім ще і вислухати як це не правильно що ти позичаєш.

Позика у друзів

Відома фраза - «хочеш втратити друга, позич йому грошей». Друзям можна прострочити борг, один почекає, один зрозуміє, але чекати і розуміти готові не всі.

Кредит у банку

Для банківської позики буде потрібно зібрати купу документів і відстояти чималу чергу на відділенні. Поспілкуватися з менеджером. Чекати, іноді кілька робочих днів. А потім виявляється, що у вас робота не офіційна, дохід підтвердити нікому. Як наслідок відмова.

Найпростішим і зручним інструментом для позики на сьогодні є кредит онлайн. За кілька хвилин отримаєте потрібні кошти на карту. Більшість МФО надають ідеальні сервіси. Тенденція зумовлена ​​великим попитом і ще більшою пропозицією на ринку онлайн позик, часто МФО своїм першим клієнтам надають позики під нуль відсотків. Ідеальне рішення для тих, кому вкрай необхідні гроші. Не потрібно сваритися з друзями, пояснювати щось родичам, без черг в банківських відділеннях. Швидко, зручно, доступно і легко.

BigOrange - портал, зібрав кращі пропозиції. Виберіть варіант який максимально задовольнить і залиште замовлення. Пам'ятайте, більше заявок, більше шансів на позитивний результат.

Ми намагаємося описувати детально інформацію про багатьох гравцях на ринку. У статтях у нас на сайті ви дізнаєтеся про умови і нюанси кредитування в таких установах, можете читати і залишати відгуки.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар