Як боротися з Манівео при простроченні позики

Як боротися з Манівео при простроченні позики


У зв'язку з поганою економічною ситуацією в Україні, зустрічається досить багато рекламних повідомлень про швидкі і легкі гроші, причому їх обіцяють під 0%. Однією з таких компаній є компанія MoneyVeo. Багатьох людей цікавить: чи дійсно MoneyVeo дає безвідсоткові позики? - відповідь позитивна, з нюансами. Кредитор дійсно видає гроші під 0%, якщо повернете в строк і не допустите прострочення. Прострочили позику? Нараховуватиметься стандартна процентна ставка за день прострочення в розмірі 2% від суми. Багато людей не прочитавши умови договору беруть кредит. Не виплачують його вчасно. Потім не згодні з нарахованими відсотками і не збираються їх платити.

Кредитор намагається «вибити борг» або продає його колекторам. Вони починають надзвонювати Вам і Вашим родичам з вимогою повернути гроші.

Забігаючи наперед, єдиним вигідним для Вас способом вирішення даної ситуації є погасити позику. Немає грошей на погашення? Перекредитоваться в іншій аналогічної компанії, щоб повернути борг Манівео.

Як діє кредитор в разі прострочення кредиту

  1. Перше - починають надзвонювати з метою психологічного тиску. Для виявлення справжньої причини несплати кредиту і тиснути на цю причину. Проблеми на роботі? Кредитор почне дзвонити начальнику з проханням посприяти в погашенні боргу.
  2. Не реагуєте на дзвінки? Кредитор має право подати до суду. Кредитори, у сфері судової практики в Україні виграють. Їх дії на абсолютно законних підставах.
  3. Наступний крок Манівео - це продаж боргу в колекторські компанії. Вони будуть робити те ж, що і менеджери початкового кредитора, але в більш жорсткій формі. Компанія Манівео не може собі цього дозволити, вона дорожить репутацією.
  4. За законодавством України строк позовної давності становить 3 роки з моменту настання прострочення.

Способи вирішення ситуації з боргом

  1. Домовитися про реструктуризацію з Манівео. Реструктуризація - додатковий договір, яким Ви погоджуєтесь погасити борг протягом певного часу. Вигідно як Вам, так і кредитору. Спробуйте самі домовитися щодо вирішення питання.
  2. Скористайтеся послугами адвоката антиколектора. Він позбавить Вас від дзвінків, але суд може програти. Він буде діяти виключно з метою затягнути час. Його послуги коштують дорого, часто більше самого боргу. Краще оплатити позику, ніж адвоката.

Не хочете сплачувати борг Манівео, як боротися

Немає грошей, не збираєтеся принципово повертати борг? Можете заблокувати дзвінки з телефонних номерів яких немає в контактах. Але будьте впевнені, що ці дії допоможуть потягнути час до 3-х років, а потім компанія все одно подасть в суд і виграє його, а Ви будете мати справу з державною виконавчою службою.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар