Як дожити до зарплати: 10 корисних порад

Як дожити до зарплати: 10 корисних порад


Вирішили економити? До зарплати тиждень, а гроші закінчуються? Що робити в такій ситуації? Ці питання турбують багатьох пересічних українців. І не важливо з якої причини Ви опинились в скруті. Наша задача розібратись, як подолати в фінансово тяжкі періоди життя. Ми підготували практичні поради, вони допоможуть дожити до зарплати, раціонально використавши залишки грошей.

Порада 1. Стоп, спонтанні покупки

В магазин потрібно ходити тільки за потрібними речами. Часто, куплене нами на емоціях не потрібно в побуті, а коштує не малих грошей. У випадку продуктів, не ходіть в магазин голодним. В такому стані хочеться все і на всі гроші. 

Готуйте список потрібних речей.

Порада 2. Перевірте кишені

Зимовий одяг, інколи готує сюрпризи. Перевірте кишені куртки. Якщо дома є скарбничка, пора її відкрити.

Згадайте всі можливі заначки. 

Порада 3. Зробіть переоблік продуктів в холодильнику.

Є пельмені чи морожені овочі? Нарешті фарш дочекався свого часу? Загляньте на полицю в кухні, можливо там є макарони. Запасів може вистачити на декілька днів без походів в магазин.

Перевірте запаси продуктів.

Порада 4. Оформіть картку з кредитним лімітом

Грошей немає зовсім? Оформіть картку в банку. Багато установ дають кредитні картки під нуль відсотків на декілька місяців. Таким чином, до зарплати можна протягнути. Всі подальші оплати слід проводити карткою або онлайн, знімати готівку не вигідно, через відсотки в банкоматах.

Важливо! Кредитні кошти потрібно повертати. Не витрачайте більше ніж можете повернути.

Порада 5. Користуйтесь акційними пропозиціями

Продукти та речі повсякденного вжитку слід купувати за спеціальними цінами. Велика кількість різних магазинів та торгових центрі, дозволяє шукати найдешевші пропозиції. Пральний порошок, кава, крупи – завжди мають хорошу ціну в розрізі трьох різних супермаркетів.

Порада 6. Дні без витрат

Спробуйте мати декілька днів на тиждень без витрат. Ходіть більше пішки, харчуйтесь тим що готуєте в дома заздалегідь. 

Порада 7. Відмовтесь від громадських закладів харчування

Харчуватись в дома, замість ресторанів і фас-тфудів, не тільки дешевше а й корисніше. Готуйте самостійно, лишні 20 хв біля плити, зекономлять значну суму коштів за місяць.

Порада 8. Продайте старі речі

На українському ринку достатньо інтернет платформ де можна вигідно продат б/в речі чи техніку. Пошукайте речі якими давно не користувались, скоріш за все вони більше не знадобляться. Оголошення в інтернеті можуть тимчасово поправити фінансове положення.

Порада 9. Перевірте платні підписки

Багато платних стрімінгових сервісів (аудіо-, відео-контент) стягують гроші кожного місяця з картки. В критичні моменти такі витрати можуть бути не доречними. Скасуйте, тимчасово, подібні підписки і виграйте трохи засобів для існування.

Порада 10. Магазини дешевих китайських товарів

Коли потрібні засоби для миття посуду чи інші речі для побуту, подібні магазини можуть приємно здивувати своєю ціновою політикою. Економія – це саме те що нам потрібно. 

Висновки. Всі поради вчать нас економити, але головна проблема не в цьому. Шукайте можливості заробити, щоб наступна зарплата дозволила перекривати всі потреби.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар