Як обманути онлайн кредит

Як обманути онлайн кредит


Сьогодні багато українців, набравшись мікро позик, не розраховують реальні можливості і стикаються з проблемою не сплати боргу. У багатьох народжується питання «як не платити МФО». Причин, які могли привести до таких наслідків може бути багато. Найпоширеніші:

 • Гроші вже витрачені на невідкладні потреби - оплата лікування у приватній клініці, термінові необхідні побутові потреби.
 • Результат у вигляді грошової винагороди (заробітної плати) виявився не таким великим як обіцяло керівництво. А витрати на проживання виросли.
 • Банальна втрата гаманця з грошима на життя. Не маючи заощаджень, кожен може опинитися в ступорі.
 • Кредитори насіли, а грошей на оплату боргу немає. Часто людина приймає помилкове рішення «залягти на дно».

Будь-яка причина може розглядатися як така, що не викликає сумнівів. Причину можна знайти завжди, а рішення іноді буває не очевидним. Краще розраховувати сили і заздалегідь подбати про оплату боргів.

Що буде якщо не платити МФО

Несплата боргу несе позичальникові багато неприємних життєвих ситуацій. Як мінімум зіпсовані нерви гарантовані. Постійні стреси, скарги родичів і друзів. Розглянемо більш докладно санкції які може застосовувати кредитор по відношенню до позичальника.

 1. Перше - пеня. Настав перший день несплати боргу? Відповідно до договору починає нараховуватися пеня. Її розмір залежить від МФО і прописується договором заздалегідь, але позичальник не завжди дочитує до того пункту. Знайомство з відсотками проходить за фактом виплат.
 2. Пеня нараховується протягом одного - двох місяців. В цей час менеджери зв'язуються з позичальником і намагаються домовитися і вийти з ситуації, що склалася на взаємовигідних умовах.
 3. Питання не вдається вирішити «полюбовно»? Справа передається колекторам. Починається найвеселіша частина гри під назвою «як не платити кредиторам».
 4. Кредитор паралельно подає в суд і намагається вирішити питання за допомогою української Феміди.
Борг не Ваш, що робити

Багато МФО видають позики всім підряд без перебільшення. Процедура повністю автоматизована і проходить онлайн, багато злочинців примудряються наживатися, підставляючи порядних людей. Дізналися що на Ваше ім'я оформлена позика без згоди? Поспішайте до суду, чим швидше подасте зустрічний позов тим більше шансів на успіх. У подібних ситуаціях важко довести правоту, але прецеденти коли суд ставав на бік потерпілого є.

Як позбутися від боргів за відсутності грошей

Кращим способом позбутися від боргів є звичайно погасити їх.

 • Багато МФО дають можливість скористатися пролонгацією. Послуга, що дозволяє продовжити термін користування позикою, при цьому ви заплатите відсотки по користуванню кредитом. У різних компаніях свої умови, але в цілому це хороший шанс відстрочити виплату боргу.
 • Винні гроші банківській установі? Більше жоден банк не видасть гроші. Для погашення боргу, можете звернутися до мікро фінансових установ. У таких ситуаціях вони можуть стати хорошим рішенням. Багато МФО першим клієнтам видають кредит під 0 відсотків, у важкій ситуації може допомогти.
 • Деякі лояльні МФО можуть реструктуризувати борг. Правда на такі кроки мало хто погоджується. У більшості випадків на лояльність фінустанов розраховувати не треба.
 • В самій складній ситуації рідні прийдуть на допомогу. Не хочеться розповідати про фінансові пригоди родичам, але якщо це допоможе, чому б не скористатися такою можливістю.
Обдурити МФО не вийде, рано чи пізно платити за рахунками доведеться всім. Щоб не допускати критичних ситуацій, заздалегідь розраховуйте сили.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар