Як відтермінувати позику

Як відтермінувати позику


Бувають ситуації, коли у людини, яка оформила позику на карту, виникають форс-мажорні обставини і він не може виконати зобов'язання. Хоче перенести дату виплати по позиці.

У деяких банках, передбачений в договорі пункт, він має на увазі відстрочку по кредиту при певних умовах. Таких, як стихійні лиха, теракти і інші форс-мажорні обставини. У більшості випадків, ситуації ніколи не наступають, а якщо і наступають, то тут цілком зрозуміло як діяти і відстрочити виплату по кредиту.

У більшості договорів, не передбачено пункту про відстрочку виплати боргу і люди не знають як діяти в ситуації, що склалася.

Як відстрочити платіж по кредиту

Немає грошей на оплату кредитних грошей? Можна з легкістю відстрочити виплату кредиту - існує 6 простих способів це зробити.

  1. Домовиться з кредитором про спеціальні умови виплати боргу. Такі умови - спеціально передбачені додатковим договором з кредитором, дозволяє відстрочити виплату тіла боргу. Фактично підписуєте договір на певний час, після закінчення якого зобов'язуєтеся платити відсотки за користування кредитними грошима, а провести виплату тіла кредиту відстрочити. Чим на більший термін буде відстрочка, тим більше відсотків заплатите. Щоб кредитор погодився на спеціальні умови, не повинно бути прострочень в минулому.
  2. Можливо укласти так званий договір рефінансування кредиту. Рефінансування - новий кредит в іншому банку, метою є погашення попереднього кредиту.
  3. Реструктуризація боргу за чинним кредитором. Договір змінює умови початкової позики. Він дозволяє зменшити щомісячні платежі, але збільшує кількість платежів. Збільшується термін кредитування, отже, Ви переплачуєте більше відсотків за користування грошима.
  4. Брали заставний кредит? Скористайтеся заставою і погасіть його. Даний спосіб вигідний тим, що Вам не нараховуватимуться відсотки, а також Ви залишитеся в плюсі. Застава, як правило, має більшу вартість ніж Ви винні кредитору.
  5. Спробуйте домовитися з кредитором про зміну графіка платежів. Таким чином відстрочити дату чергового платежу. Оплачуєте кредит раз в квартал? Можете домовитися про оплату раз на пів року. Варто відзначити, що в даному випадку Ви не станете платити менше відсотків.
  6. Найбільш простий спосіб - попросити грошей у борг, у близьких людей.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар