Як погасити кредит онлайн

Як погасити кредит онлайн


Кредитування стало невід'ємною частиною життя. Як правильно над сплатою боргу ми замислюємося отримуючи неприємні наслідки після здійснення помилок у вигляді пені.

Графік сплати боргу

Для мікро кредитування цей термін не зовсім підходить, МФО не практикують складати плани. Іпотечне кредитування або кредит на побутові потреби на покупку техніки зазвичай супроводжується такою процедурою.

Банківська практика. Банк вибирає дату не пізніше якої кожен місяць має бути сплачена певна (часто фіксована) сума. Так до останнього платежу, після виплати кредиту буде вважатися погашеним.

Як дізнатися суму боргу

Не можете підрахувати скільки залишилося платити боргу? Скористайтеся одним із способів:

  • Зателефонуйте менеджеру компанії кредитора. Вас ідентифікували (в кожній установі різними способами)? Далі попросять номер кредитного договору, і працівник назве суму заборгованості.
  • Скориставшись мобільним додатком компанії. Крім відомих Приват24 і монобанк на ринку випускається сотні додатків різних фінансових установ. Взяли кредит в одному з них? У додатку передбачена опція моніторингу стану кредитної заборгованості. Вся інформація про рахунок в смартфоні.
  • У відділенні. Це банк (крім Моно)? У нього обов'язково є відділення звернувшись до якого, Ви отримаєте необхідну інформацію, стан заборгованості, в тому числі. На відміну від банків не всі МФО мають офлайнові установи. Брали позику в МФО з фізичними відділеннями? Звернувшись до них, точно дізнаєтеся суму боргу.

Які існують способи оплати

Фінансові установи пропонують кілька варіантів оплати заборгованості за кредитом:

  • Найбільш поширений і трохи застарілий спосіб - це оплата у відділенні банку на касі за реквізитами компанії. Спосіб не зручний, тому що супроводжується чергами і викликає необхідність спілкуватися з не завжди привітним касиром.
  • Онлайн банкінг або особистий кабінет МФО. Кредит банківський? За допомогою інтернет-банкінгу легко зробіть оплату. У разі МФО при наявності особистого кабінету і банківської карти процедура погашення позики займає кілька хвилин.
  • Платіжні термінали по типу Айбокс. У містах досить велика кількість терміналів. Вибравши необхідну ланку на екрані, внесіть до сплати необхідну суму.
  • Оплачувати борги можна скориставшись і різними онлайн платіжними системами. До яких відносяться Portmone, EasyPay або LiqPay.

Як не переплачувати при оплаті боргу

Намагайтеся платити борги вчасно. Уточнюйте у кредитора як довго йдуть гроші на рахунки. Чи є переплати. В окремі компанії вибирайте відповідні системи оплати. Часто через невчасно зараховані кошти може нараховуватися пеня (гроші перераховуються до 3-х банківських днів).

Вносьте трохи більше ніж потрібно. Обов'язково враховуйте комісію установи по якій проводиться операція. Важливо бути уважним і не наштовхнутися на прихований платіж.

Велика комісія сторонніх ресурсів часто супроводжується довгим часом здійснення самих платежів. Тому намагайтеся користуватися банківськими сервісами. Також зберігайте квитанції про сплату, часто вони служать доказом вчасно оплаченого боргу.

Що робити коли немає грошей на оплату позики

Краще заздалегідь розраховувати можливості. Але в житті бувають різні ситуації. Потрібно мати запасний варіант. Нічим заплатити платіж, можете звернутися за допомогою до іншої МФО.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар