Як видалити акаунт, особистий кабінет або профіль в Дінеро

Як видалити акаунт, особистий кабінет або профіль в Дінеро


Багато користувачів послуг компанії Dinero хочуть видалити акаунт, особистий кабінет, профіль або дані про себе. Щоб визначитися що видалити можна, а що не можна, розберемося в поняттях. Описи носять умовний характер, для розуміння даної статті.

Аккаунт (особистий кабінет, профіль) - інформація на сайті dinero доступна при користуванні сервісом. Інформація доступна при вході за допомогою логіна і пароля. У ній відображені всі операції, їх дати і суми які брали. Є діюча позика? То в кабінеті відображені всі платежі які Ви повинні внести з сегментуванням на тіло кредиту, відсотки, штрафи, пеню та інші можливі платежі.

База даних - вся інформація про Вас, знаходиться в компанії і Ви її не бачите. Лише її частина відображена в особистому кабінеті. Ви не бачите звернень до УБКІ та які дані їм передало бюро. Не бачите історію спілкування з Вами, можливі записи розмов. Внутрішній кредитний рейтинг і т.д.

Що потрібно зробити, щоб видалити особистий кабінет в Dinero

Щоб видалити особистий кабінет, компанія має на увазі заблокувати аккаунт - потрібно, закрити всі кредити в даному МФО. Заблокований аккаунт не дасть можливість брати гроші, але зайти в нього можна. Після блокування профілю, його можна відновити і далі користуватися послугами компанії.

Хочете заблокувати аккаунт? Потрібно увійти і натиснути кнопку «заблокувати особистий кабінет».

Чи можливо видалити всі дані з МФО

Як Ви вже зрозуміли блокування особового кабінету практично нічого не дає. Щоб у Дінеро не було даних про Вас потрібно видалити інформацію з бази даних.

Хочете видалити інформацію з компанії? Потрібно написати заяву про заборону обробки і зберігання персональних даних відповідно до закону про «персональні дані».

Заява вплине на видалення інформації з МФО. Але, на законодавчому рівні не до кінця прописана дана процедура, в договорі може бути пункт про безстрокове зберіганні даних.

Щоб Ви не робили, дані про кредити в компанії все одно залишаться в Українському бюро кредитних історій. Це один з механізмів держави для благополуччя економіки (сподіваємося зрозуміло, якщо люди не будуть повертати кредити, то економіка країни може впасти).

Висновки

Видалити повністю дані практично не можливо. Процедура не повністю регулюється державою.

Блокування аккаунта нічого не дасть, Ви просто не зможете брати позики в даній компанії.

Є діючий кредит? Видалити або заблокувати профіль не вийде. Дістають колектори дзвінками? Краще пере кредитуватися в іншої аналогічної компанії під 0%.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар