Як отримати кредит без офіційної роботи

Як отримати кредит без офіційної роботи


У житті бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Не маєте офіційної роботи? Не можете отримати гроші в банку? Вимагають довідку про доходи з роботи? На допомогу приходять сервіси онлайн кредитування, які не вимагають офіційного працевлаштування.

Дані компанії з одного боку беруть високі відсотки - в районі 2% в день, що обумовлено великим ризиком неповернення. Але, більшість з них видають перший кредит під 0%, щоб напрацювати клієнтську базу.

Банки не видають кредити без офіційного працевлаштування

Фінансові інститути, банки, ретельно ставляться до ризик-менеджменту і не дозволяють мати ризиковий кредитний портфель. При кредитуванні фізичних осіб, однією з оцінок ймовірності повернення коштів, є дохід людини. Банки перевіряють цю інформацію за допомогою довідки про доходи, її підприємства можуть видати, якщо працюєте офіційно.

При неофіційному працевлаштуванні, довідку отримати не можете, банк не вірить на слово. Видавати гроші без підтвердження не вигідно, на підставі статистичних даних, банк визначив, загальна сума видана людям без офіційного працевлаштування, більша ніж сума повернута з відсотками.

МФО видають кредити без офіційної роботи

МФО займається зовсім іншим видом кредитування в порівнянні з банками. Вони спеціалізуються на короткострокових кредитах до 30 днів під високий відсоток - від 1% до 2% в день. МФО на підставі статистичних даних, порахували, що 1 клієнт бере кредит в середньому 7-9 разів, вони ввели кілька нововведень у порівнянні з банками:

  • Онлайн-сервіси кредитування видають гроші людям без офіційного працевлаштування, їм це вигідно - грошей виданих безробітним менше ніж грошей безробітних які повернули борг з відсотками.
  • Майже всі сервіси кредитування видають позики першим клієнтів без відсотків. Обумовлено тим, що сервісу вигідно дати 1-й раз гроші безкоштовно, а заробити на клієнті вже з наступних позик. Цим можуть скористатися люди без офіційної роботи, взявши суму без відсотків на термін до 15 днів, якщо до кінця терміну не буде грошей повернути борг, можна пере кредитуватися в аналогічній компанії під 0%. Таких компаній на ринку України близько 50 штук, можна позичити грошей приблизно на рік не заплативши при цьому відсотків.

Хочете кредит без офіційного працевлаштування? Що потрібно

Вимоги, яким потрібно відповідати.

  • Повинні бути громадянином України. У Вас повинен бути паспорт (або id карта) та ідентифікаційний код - копії Ви повинні надати в електронному вигляді.
  • Мобільний номер телефону. Номер необхідний для того, щоб співробітник фінансової організації міг з Вами зв'язатися і уточнити інформацію.
  • Наявність електронної скриньки. Електронна пошта потрібно для ознайомлення з кредитним договором.
  • Ви повинні мати банківську карту будь-якого банку, так як гроші переводяться онлайн на картку.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар