Чому Манівео не дає кредит

Чому Манівео не дає кредит


Компанія MoneyVeo лідер українського ринку мікро кредитування. Дане МФО працює на ринку України вже багато років. За час існування зарекомендувала себе як надійний партнер у вирішенні короткострокових фінансових питань. Більшість людей звертається в цю компанію, коли потрібні гроші терміново. У банках в даному випадку отримати кредит нереально.

Багато людей, звертаючись в кредитну організацію, думають, що гроші вони точно отримають. Відсоток схвалень заявок 70%, Манівео може відмовити, маючи кредитний скоринг і систему оцінки ризиків. Подібна система є і у банків, тільки в фінансових компаніях вона більш лояльна до позичальників, за рахунок високих відсотків.

Причини через які Money Veo відмовляє у видачі кредиту

Хочете кредит в мікрофінансової організації? Необхідно відповідати певним вимогам. Вони потрібні для ідентифікації особи, виконання законодавства України, технічних вимог, а також умов проходження кредитного скорингу кредитора. Вимоги:

  1. Українське громадянство. Ліцензія Манівео дозволяє працювати тільки з громадянами. Немає громадянства? У видачі відмовлять не тільки в Манівео, але і в інших фінансових компаніях.
  2. ІПН і паспорт (id карта), щоб перевірити Вашу кредитну історію. Копії документів повинні завантажити в особистому кабінеті. Немає жодного з цих документів (або обох)? Сенсу подавати заявку, теж, немає. Ні в одній фінансовій організації, без документів, займ отримати неможливо.
  3. Повинні проживати і мати реєстрацію на території України. Для зменшення ризиків неповернення кредиту.
  4. До технічних вимог відноситься наявність у Вас банківської картки українського банку. Потрібна для перерахування грошей. Картки немає? Грошей відповідно, отримати не зможете. Є картка закордонного банку? Компанія не перераховує гроші за кордон.
  5. Доступ до інтернету. Вимога обумовлена ​​тим, що заявки в епоху інформаційних технологій можна подати тільки онлайн. Немає інтернету - немає можливості подати заявку.
  6. Номер мобільного телефону, причому той до якого підв`язана банківська карта. Необхідний, для підтвердження, того що Ви власник карти. Для уточнення даних і їх перевірки менеджером Манівео.
  7. На момент подачі заявки повинні бути повнолітнім. Відповідно до закону України, особам які не досягли 18-ти років, кредити видавати не можна.
  8. Не негативна кредитна історія. Компанія видає кредити з поганою кредитною історією. Але можуть і відмовити. Точно відмовлять у видачі грошей, якщо є діючий прострочений кредит в Манівео.
  9. У МФО свій кредитний скоринг. Заснований на статистичних даних людей, що брали кредит в минулому. Ті хто не повернули, відносяться до зони ризику. Ви жінка з дитиною і в розлученні до 23 років, з рівнем щомісячного доходу 5000 гривень (Сегмент даної аудиторії в статті випадковий, це не означає, що такій жінці не схвалять позику), Вам можуть відмовити у видачі. На підставі статистики в минулому видана загальна сума грошей такій аудиторії менша, ніж сума грошей що повернулися в компанію. Логічно, Моней Вео працює, як і будь-яка комерційна організація виключно заради отримання прибутку.
  10. Помилки при заповненні заявки. Вказали ІПН і ПІБ в заявці одне, а в бюро кредитних історій відображається інше. Вам відмовлять у видачі кредиту.

Що робити, якщо МаніВео відмовила у видачі кредиту

Компанія Манівео, хоч і займає лідируючі позиції, вона не єдина на ринку України. Мікрофінансових організацій налічується близько 80 штук. У кожної з них свої вимоги до Видачі позики. Вам відмовили? Слід подати заявку в іншу аналогічну компанію.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар