Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ): контакти, історія твоїх кредитів безкоштовно онлайн

Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ): контакти, історія твоїх кредитів безкоштовно онлайн


Українське бюро кредитних історій - український сервіс який збирає, зберігає, обробляє і надає кредитні історії жителів України. Дані передаються на добровільних засадах банками, кредитними спілками, мікро фінансовими організаціями, страховими та іншими фінансовими компаніями. Щоб інформація була передана, має бути письмова згода позичальника. У кредитному договорі є пункт про передачу цієї інформації в УБКІ.

МФО вигідно отримувати дані про позичальника, коли вони видають кредит. Щоб отримати інформацію, потрібно і віддавати інформацію про своїх позичальників. Даний принцип формування бази боржників вигідний всім учасникам ринку: компанії будують математичні моделі і контролюють ризик неповернення грошей, а сумлінні позичальники отримують менший відсоток по кредитах.

Як дізнатися кредитну історію безкоштовно в Україні

УБКІ знає все про Ваші борги в фінансових компаніях і банках. Багато людей хочуть дізнатися інформацію яка про них зберігатися в даному сервісі. Її можна отримати безкоштовно завдяки закону України «Про організацію формування та обіг кредитних історій» пункт 3 статті 13.

Для отримання документа про свою кредитну історію з мокрою печаткою, потрібно відправити заяву рекомендованим листом у довільній формі на поштову адресу ТОВ «Українське бюро кредитних історій», 49044, м. Дніпро, а / я 2733. Щоб прийшла коректна відповідь, вкажіть інформацію по якій вас зможуть ідентифікувати:

  • ідентифікаційний код (ІПН);
  • прізвище, ім'я, по батькові - ПІБ;
  • паспортні дані;
  • адресу реєстрації (юридична адреса);
  • фактична адреса проживання.

Відповідь буде відправлена протягом 2-х днів з моменту отримання листа, рекомендованим листом, який можна отримати тільки під розпис. У листі буде вказана інформація про Вашу кредитну історію з мокрою печаткою, а в разі відсутності кредитної історії (КІ), прийде відповідна довідка.

Безкоштовно можна отримати один раз на рік.

Хто може отримати доступ до моєї кредитної історії

В УБКІ дані про кредитну історію надійно захищаються і не передаються третім особам без вашої згоди. Процедура передачі інформації відбувається після того, як Ви даєте свою згоду в попередньому кредитному договорі або в момент подачі заявки на кредит. Варто зазначити, що інформація може передаватися тільки компаніям які мають фінансову ліцензію. Дали згоду на отримання інформації компанії без фінансової ліцензії? Ніяких даних УБКІ не передасть.

Послуги Першого Українського бюро кредитних історій для фізичних осіб

1. Статус Контроль

Перше українське бюро кредитних історій надає послугу «Статус контроль» населенню. Ці послуги можуть допомогти Вам запобігти несприятливій ситуації.

  • Миттєві повідомлення - смс повідомлення на телефон про виникнення та погашення прострочення, відкриття і закриття кредиту, а також при запиті банку або фінансової компанії про Вашу кредитну історію.
  • Необмежений доступ до звітів - при підключенні даної послуги Ви зможете отримувати онлайн доступ до кредитної історії і інформацію про кредитний рейтинг (рейтинг на підставі якого банки приймають рішення про видачу кредиту).
  • Опція Freeze - можете заблокувати можливість видачі кредиту. Дана послуга актуальна в разі, якщо підозрюєте, що на Вас може взяти кредит шахрай, наприклад в ситуації коли втратили документи необхідні для видачі грошей.

2. Кредитна історія онлайн

Можна отримати онлайн кредитну історію в електронному вигляді. Вартість послуги 50 гривень. Оплата здійснюється онлайн.

3. Кредитний рейтинг

Можна отримати числову оцінку Вашого кредитного рейтингу, на неї спираються кредитори при видачі кредиту. Вартість отримання рейтингу 50 гривень. Дана послуга може знадобитися, якщо хочете знати напевно чи дадуть Вам кредит, без звернення в фінансову компанію.

4. Фоторейтинги

Дана послуга надається УБКІ безкоштовно всім бажаючим онлайн на сайті. На підставі Вашої фотографії штучний інтелект (ШІ) визначить рейтинг надійності позичальника. ШІ працює на підставі проаналізованих даних реальних позичальників.

Контакти УБКІ

Номер телефону УБКІ для приватних осіб
044-585-11-94
Номер телефону для партнерів
044-585-11-96
Email адреса
info@ubki.ua
Юридична адреса
вулиця Грушевського, 1-Д, місто Київ, Україна, індекс 01001
Адреса для кореспонденції
а\c 2733 місто Дніпро, Україна, індекс 49044
Офіційний сайт УБКІ
ubki.ua

Коментарі: 0

Залиште свій коментар