Акція Miloan - Чорна п'ятниця: 25.11-29.11 2019 року

Акція Miloan - Чорна п'ятниця: 25.11-29.11 2019 року


Компанія Мілоан проводить акцію для своїх клієнтів під назвою «Чорна Пятница». Дана акція проводиться в період з 25-го листопада 2019 року по 29-е листопада 2019 року і організовується до чорної п'ятниці, яка вже стала культом для українських покупців, які чекають всі можливі знижки. Щоб брати участь в акції потрібно взяти кредит в компанії Miloan в період проведення акції.

Призи, що розігруються до Чорної П'ятниці

Всього буде розіграно 4 категорії призів. У кожній категорії за своєю цінністю кардинально відрізняються призи. Але в сумі кожна категорії практично рівноцінна, так як в одній категорії може бути 1 приз, а в іншій 50 призів.

  1. Навушники Apple AirPods або його грошовий еквівалент в розмірі 10000 гривень. У даній категорії розігрується один такий приз. Відзначимо, що якщо Ви вибираєте отримати гроші на свій банківський рахунок, то компанія утримає податки з цієї суми, так як є податковим агентом. Утримувані суми це 1800 гривень (18% - податок на доходи фізичних осіб) та 150 гривень (1,5% - військовий збір). Разом Ви на свій рахунок отримаєте суму в розмірі 8050 гривень, якщо опинитеся переможцем.
  2. Промокод на наступний кредит під процентну ставку 0,01%. Таких подарунків буде 10, відповідно і десять переможців.
  3. Промокод на знижку 50% до відсоткової ставки на наступний кредит. З огляду на те, що стандартна процентна ставка дорівнює 1,6%, в разі якщо Ви опинитеся володарем даного промокоду, то процентна ставка стане дорівнювати 0,8%. У даній категорії буде 50 щасливчиків.
  4. Промокод на знижку 70% на наступний кредит. Тобто, наступний кредит буде для Вас зі ставкою 0,48%. У даній категорії буде 70 переможців.

Хто приймає участь в акції

  • Участь в акції можуть приймати фізичні особи, які постійно проживають на території України і їм виповнилося 18 років на момент подачі заявки на кредит онлайн в Miloan
  • Ви зареєстровані в сервісі кредитування Мілоан. Якщо Ви не зареєстровані, то Ви можете це зробити в будь-який час.
  • Ви подали заявку на отримання кредиту в момент проведення акції, а саме з 25-го по 29 листопада 2019 року.
  • Ви взяли кредит або кілька кредитів. За даними кредитами у Вас не повинно бути прострочень. Потрібно відзначити, що чим більше кредитів, тим більше шансів стати переможцем акції, так як за один займ нараховується 1 бал і кожен бал може стати переможцем равновероятно.
  • Працівники ТОВ «Мілоан» не допускаються до участі в Акції. Також не допускаються до участі в акції всі пов'язані з проведенням акції люди.
  • Право на приз не може бути передано 3-м особам.

Як визначатимуться переможці

Переможці визначатимуться шляхом випадкової вибірки номер договорів на незалежному сайті random.org. Переможцями стануть люди, договора яких вибере сайт рандом і матимуть порядкові номери з 1 до 131, тобто всього буде 131 переможець в даному розіграші.

У разі якщо один з переможців відмовиться від призу, даний приз перейде до наступного порядковому договору з сортування.

Для отримання грошового призу, потрібно надати в ТОВ «Мілоан» копії всіх сторінок паспорта та ІПН, завірені підписом, ПІБ і датою зі словами «копія вірна». Також потрібно надати заяву з реквізитами свого банківського рахунку.

У разі, якщо переможець грошового призу відмовиться від призу або не надасть перераховані вище документи, організатор акції на свій розсуд або передасть грошовий приз іншому учаснику акції або відзначить даний подарунок.

Всі переможці акції будуть проінформовані шляхом смс оповіщення на номер, який Ви вказали при взятті грошей у борг.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар