Акція Є-Гроші 25.11-30.11: Чорна Пятниця вже - забирай своє лаве

Акція Є-Гроші 25.11-30.11: Чорна Пятниця вже - забирай своє лаве


Останній тиждень листопада напевно найактивніший тиждень серед покупців у всьому світі. Україна тут не є винятком, тому що безліч магазинів і інших комерційний організацій роблять різні знижки і інші можливі акції. Серед мікро фінансових організацій в Україні теж прийнято дарувати подарунки. Серед таких компаній є і МФО Є-Гроші.

Компанія проводить розіграш грошових призів для нових клієнтів онлайн сервісу кредитування, які візьмуть позику вперше на 30 днів і підпишуться на сторінки компанії в Facebook і Youtube. В акції беруть участь тільки ті люди, які ще не разу не брали тут кредит. При взятті першого кредиту діє процентна ставка 0,01% в день, тобто Ви можете скористатися кредитними грошима практично безкоштовно і отримати можливість виграти гроші.

Призи, які будуть розігруватися

Компанія розігрує 5 грошових призів, причому 3 з них є грошима, які Вам переведуть на рахунок, а 2 є знижкою на процентну ставку при взятті повторної позики. Розігруються призи наступні:

 1. 3000 гривень. Головний приз, який отримає переможець даної акції.
 2. 2000 гривень. Винагорода, яку отримає людина, що зайняля 2-е місце.
 3. 1000 гривень. Останній з грошовий призів отримає учасник який зайняв 3-е місц.
 4. 2 промокодом на знижку в розмірі 700 гривень. Учасники, які посядуть 4-е і 5-е місце.

Як взяти участь в акції

Для того, щоб взяти участь в розіграші потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Вам потрібно взяти перший кредит в компанії на термін 30 днів, під процентну ставку 0,01%.
 • При заповненні заявки Вам потрібно ввести промокод HOT. Якщо, Ви не введете промокод, то в розіграші Ви брати участь не будете.
 • Вам потрібно підписатися на сторінки Egroshi в Facebook та Youtube.

Розіграш буде проведений за допомогою незалежного сервісу random.org 1-го грудня 2019 року. Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційних сторінках МФО в Facebook та Youtube.

Хто може отримати кредит, щоб брати участь в акції

МФО видає кредити не всім, тому якщо Ви не відповідаєте описаним нижче вимогам, то навіть не витрачайте свій час на заповнення заявки, так як кредит Вам не видадуть і в акції відповідно Ви брати участь не зможете:

 1. Ви повинні бути громадянином України і проживати на території України, а також мати реєстрацію на території України. Винятком є ​​жителі АР Крим і тимчасово непідконтрольних Україні територій донецької і луганської областей.
 2. Вам повинно бути як мінімум 18 років. МФО за законодавством України не має право видавати позики особам, які не досягли повноліття.
 3. У Вас повинен бути вихід в інтернет і номер мобільного телефону. Оскільки заявка подається виключно онлайн і підтверджується за допомогою коду, який приходить в смс.
 4. У Вас повинен бути оригінал паспорта та ІПН.
 5. У Вас повинна бути банківська картка українського банку. Вона потрібна для того, щоб Вам сервіс зарахував гроші.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар