Чорна Пятница від Mycredit: Money Bonus. Подарунок до 3000 гривень

Чорна Пятница від Mycredit: Money Bonus. Подарунок до 3000 гривень


Багато магазинів на території України вже кілька років пропонують різні акції до Чорної П'ятниці. Сервіс мікрокредитування МайКредіт виділяється на їх фоні, так як дарує до 3000 гривень кожному клієнту, який повернув взятий борг вчасно і без прострочень, причому дата взяття кредиту може бути і рік тому - Ви все одно берете участь в акції.

Якщо Ви є клієнтом МФО MyCredit, то з 26-го листопада по 3 грудня шукайте гроші до 3000 гривень на своєму рахунку в особистому кабінеті. Кожному учаснику вже нарахована певна сума до 3000 гривень, яка залежить від того як часто Ви користувалися сервісом і чи вчасно повертали узяті в борг гроші. Нараховані бонусні гроші можна витратити тільки на оплату відсотків в сервісі до 26-го грудня.

Акція поширюється тільки на постійних клієнтів, тобто тих, які взяли кредит і успішно його повернули до 3-го грудня 2019 року.

Хто отримав або може отримати гроші

Сервіс MyCredit вже зарахував гроші всім клієнтам які хоча б раз брали кредит в сервісі і успішно його повернули. Дата взяття тут не грає ролі. Сервіс вже існує більше 2-х років і якщо Ви за цей час брали позику і її повернули, то Вам нараховані бонусні гроші.

Якщо Ви новий клієнт для сервісу і у Вас є активний кредит під 0% (Ви можете оформити його в період дії акції), то Вам нарахуються бонусні кошти якщо Ви його погасите до 3.12.2019 року.

Якщо у Вас настає прострочення в момент дії акції з 26 листопада по 3 грудня, то бонусні гроші анулюються. Якщо Ви повернете займ і відповідно вмходите з прострочення до 3-го грудня, то гроші знову стануть Вам доступні.

Де подивитися нараховану Вам суму

Гроші в розмірі до 3000 гривень вже Вам нараховані та відображаються в особистому кабінеті в фінансово-кредитному сервісі Mycredit.

Сума для всіх клієнтів різна і вона залежить від таких параметрів:

  • Як давно і наскільки регулярно користуєтеся Ви фінансовими послугами в даній МФО.
  • Яка максимальна сума позики Вам доступна. Цей параметр - це непрямий показник Вашої кредитної історії на підставі даних тільки Mycredit. Тобто, чим більше сума позики Вам доступна, тим надійніший Ви позичальник в очах Май Кредит.

Куди можна витратити нараховані гроші

Якщо Ви хочете вивести дані гроші собі на рахунок, то у Вас це не вийде зробити.

Бонусні гроші можна витратити виключно на знижку на відсотки при подачі заявки на кредит. Причому гроші згорять, якщо Ви ними не скористалися до 26-го грудня включно.

Знижка діє тільки 1 раз. Це означає, що якщо наприклад Вам нарахована сума в розмірі 2800 гривень, а при подачі заявки Ви використовуєте 2000 гривень, то 800 гривень бонусів у Вас згорить.

Також Ви не можете одночасно застосовувати дану знижку з іншими доступними промокодами в компанії. Якщо у Вас є промокод, то Ви повинні вибрати те, що Ви будете використовувати: або знижку Money Bonus, або промокод.

Період дії акції

Акція до чорної п'ятниці під назвою Money Bonus триватиме на сайті компанії з 26.11.2019 по 3.12.2019 року. У цей період нараховуються бонусні гроші.

Витратити бонусні гроші Ви можете до 26-го грудня 2019 року, причому тільки на знижку за відсотками при подачі заявки на кредит.

До акції допускаються всі люди, які допускаються до видачі кредиту на сайті компанії. Виняток становлять працівники компанії, а також особи причетні до проведення акції. Беручи участь в акції Ви підтверджуєте та погоджуєтеся з офіційними умовами її проведення, які розміщені на сайті компанії.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар