Акція CreditPlus дає з 15.11.2019 по 15.01.2020 року

Акція CreditPlus дає з 15.11.2019 по 15.01.2020 року


Фінансова компанія Кредит Плюс запускає грандіозну акцію / розіграш для своїх клієнтів. Ви можете стати володарем одного з 50-ти призів, які будуть розіграні серед людей, які взяли кредит в МФО в період з 15-го листопада 2019 року по 15 січня 2020 року. При цьому не важливо перший раз Ви берете позику або повторний, головне щоб він був узятий в акційний період.

Розіграш призів відбудеться 16-го січня 2020 року. Переможці отримають свої призи до 30 січня - так компанія зобов'язується зробити в офіційних правилах акції.

Призи які будуть розігруватися

  1. Телевізор LG 43UK6300PLB. Таких телевізорів буде розіграно 5 штук. Тобто п'ять переможців стануть володарем даного призу. В українських магазинах вартість цього телевізора становить приблизно 12000 гривень.
  2. Ігрова консоль (приставка) PlayStation 4 Pro 1TB. Переможців в даній категорії також буде 5. Середня ціна таких приставок становить 9500 гривень.
  3. Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 4 / 64Gb. Володарями даного смартфона Сяомі стануть 10 осіб. Якби Ви його купували, то він обійшовся б Вам в 5500 гривень.
  4. Акустична система JBL Charge 4. Отримають даний приз 10 щасливчиків. Середня вартість даного подарунка становить близько 4000 гривень.
  5. Смарт годинник Amazfit GTR 47mm - будуть розіграні в кількості 10-ти штук. Середня вартість цього годинника становить близько 3500 гривень.
  6. Навушники Xiaomi Redmi Airdots. 10 Людей отримають даний приз. Середня ціна таких навушників близько 1000 гривень.
Один учасник акції може отримати тільки один приз.

Хто може бути учасником акції

  • Учасником акції можуть бути тільки повнолітні (які досягли 18-ти років), повністю дієздатні громадяни України, які постійно проживають на території України, за винятком тимчасово окупованих територій луганської і донецької областей, а також АР Крим та міста Севастополь.
  • Працівники фінансової компанії «Авентус Україна», яка володіє торговою маркою «CreditPlus» до участі в акції не допускаються. Також не допускаються до участі особи, які перебувають у родинних стосунках з працівниками або інші пов'язані з ними особи. Також не беруть участі в акції особи які беруть безпосередню участь в організації даної акції.
  • Учасниками розіграшу є тільки ті люди, які взяли позику і не прострочили її жодного разу в період дії акції.

Як буде проводиться розіграш і отримання призів

Розіграш буде проведено 16-го січня 2020 року з допомогою онлайн сервісу random.org. Компанія завантажить на сервіс список всіх кредитних договорів, які відповідають вимогам до акції і частково їх зашифрує. Сервіс у випадковому порядку вибере список переможців акції і сформує список. Так як в акції беруть участь кредитні договори, то чим більше кредитів Ви оформите, тим більше шанс виграти приз.

Компанія повідомить про результати розіграшу до 16:00 16-го січня 2020 року на своєму сайті в розділі «Підсумки акції», а також у себе на сторінках у соціальних мережах. Людям, які стануть переможцями, компанія подзвонить, а також розішле смс повідомлення з оповіщенням про виграш.

Як отримати приз, якщо Ви стали переможцем

Для того, щоб отримати приз, потрібно в період з 16 січня по 24 січня 2020 року відправити на електронну пошту info@creditplus.ua лист з копією всіх сторінок паспорта та ІПН коду. В темі листа необхідно вказати «Creditplus дає». Якщо Ви не відправите лист, то втратите автоматично право на отримання призу.

Компанія передасть Вам приз до 30-го січня 2020 року.

Як тільки Ви отримаєте приз, Ви зобов'язані сфотографуватися з ним і відправити фото на електронну пошту компанії. При цьому, Ви автоматично погоджуєтеся, що КредітПлюс має право на свій розсуд розміщувати ці фото на своїх веб ресурсах.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар