ДовгоГроші - беріть більше, користуйтеся більше, платіть менше

ДовгоГроші - беріть більше, користуйтеся більше, платіть менше


Фінансова компанія Швидко Гроші презентує новий продукт для своїх клієнтів, який називається Довго Гроші. Даний продукт призначений для людей, які хочуть користуватися позикою понад 30 днів, брати більшу суму і при цьому платити менший відсоток в день за користування позикою.

Умови отримання Довго Гроші

 • Даним продуктом можуть користуватися тільки постійні клієнти компанії Швидко Гроші. Постійними вважаються ті люди, які брали простий кредит хоча б одного разу і успішно його повернули не допустивши прострочення.
 • Сума, яку можна взяти, становить від 11000 до 20000 гривень.
 • Термін кредитування можливий до 70-ти днів.
 • Відсоткова ставка становить 1% в день (при стандартних умовах вона становить 2% в день, тому брати ДолгоГроші Вам вигідніше).
 • Особливістю даного продукту є те, що платити борг потрібно раз в 2 тижні рівними частинами. Таких платежів може бути від 2-х до 5-ти в залежності на скільки днів Ви берете гроші в борг. Такий вигляд платежів називається ануїтет, при якому кожен платіж становить значну частину тіла кредиту і частину нарахованих відсотків.

Як оформити Довго Гроші

 1. Увійдіть в свій особистий кабінет на сайті sgroshi або зареєструйтеся, якщо ви там ще не зареєстровані.
 2. В кредитному калькуляторі виберете суму і термін кредиту. Долгогроші стануть Вам доступні, якщо Ви виберете суму позики понад 11000 гривень.
 3. Натисніть кнопку «Взяти кредит».
 4. Далі Ви побачите умови платежів, їх суми та дати, а також графік платежів.
 5. Якщо Вас все влаштовує, то Ви підписуєте електронний договір.
 6. Гроші зараховуються Вам на кредитну картку.

Як погасити ДолгоГроші

Погашення даного виду кредитування відбувається в особистому кабінеті на сайті компанії. Зробити це можна з своєї банківської картки. Гроші при оплаті зараховуються миттєво, тому допустити прострочення з вини того, що платіж йде 3 дня, як при оплаті через банківські відділення - неможливо.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар