Egroshi Акція: Коли Є Гроші, тоді ти сильний

Egroshi Акція: Коли Є Гроші, тоді ти сильний


Нещодавно, а саме 10 вересня компанія Apple зробила презентацію своїх нових гаджетів - це одні з кращих смартфонів у світі. Вони зарекомендували себе надзвичайно позитивно і майже кожна людина не тільки в Україні, а й на всій планеті бажає бути власником гламурного смартфона iPhone.

Сервіс мікро кредитування Є-Гроші дає можливість стати щасливим володарем Айфона 11 Pro Max не викидаючи більше тисячі доларів на його покупку, а беручи участь в акції з 15-го жовтня по 15-е листопада 2019 року.

Для того, щоб отримати шанс виграти iPhone 11 Pro Max, в період дії акції взяти кредит на термін від 3-х днів і вчасно його повернути (допускається не більше трьох днів прострочення), підписатися на фейсбук і youtube канал компанії. Переможці будуть визначені 16-го листопада 2019 року за допомогою сервісу random.org і будуть оголошені на сторінці фейсбук.

Переможці отримають такі призи:

  1. Супер приз, його володарем стане одна людина - iPhone 11 Pro Max.
  2. Наручний годинник Apple Watch 5 серії - даний приз отримає також одна людина.
  3. Навушники Apple AirPods 2 - 1 переможець.
  4. Ще сім осіб отримають втішні призи, а саме промокод на 700 гривень на користування кредитним сервісом Є-Гроші.

Перевага участі в акції для нових клієнтів

МФО Є-Гроші дуже швидко розвивається і пропонує різні продукти своїм клієнтам. Один з продуктів є кредит «осінній», який дозволяє взяти гроші під 0% новим клієнтам. Тобто, Ви можете не тільки виграти новий айфон 11 макс про, але і позичити наприклад 1000 гривень на 10 днів і при цьому не платити ніяких відсотків.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар