Акція Євро Гроші - дарує гроші: з 1.11.2019 до 31.12.2019

Акція Євро Гроші - дарує гроші: з 1.11.2019 до 31.12.2019


Напередодні нового 2020 року фінансова компанія EuroGroshi проводить акцію - розіграш цінних призів з головним грошовим призом у розмірі 10000 гривень. Дана акція проводиться з метою популяризації послуг компанії серед населення України.

В акції братимуть участь люди які візьмуть кредит строком від 5-ти днів в компанії в період проведення акції, а саме з 1-го листопада 2019 року по 31 грудня 2019 року. В акції братимуть участь як нові так і постійні клієнти.

Призи, що будуть розігруватися

  • Головний грошовий приз - 10000 гривень.
  • Планшет Samsung Galaxy Tab A. Вартість даного планшета в українських магазинах становить від 4000 до 6500 гривень в залежності від того - яка діагональ у планшета: 8 або 10.1 дюйма. На сайті компанії не уточнюється, яка саме модель бере участь в розіграші.
  • Навушники Apple AirPods 2. Ціна таких навушників приблизно 3500 гривень. Навушники бездротові і є одними з кращих на ринку.
  • Фітнес браслети Xiaomi Mi Band 4. Вартість даного браслету приблизно 700 гривень. На сайті компанії пишеться, що браслет буде розіграний не один, але не пишеться точну їх кількість. Даний фітнес браслет хороший тим, що може приймати дзвінки, смс, має вбудований будильник, а також одного заряду вистачає на 20 днів користування.
  • Промокоди на повторні кредити в Еврогроші. Також в акції буде розіграно безліч промокодом на повторні кредити в Еврогроші. Точна кількість на сайті не вказано. Дані промокодом будуть давати знижку на процентну ставку - розмір якої не вказано в описі даної акції на сайті МФО.

Що потрібно, щоб взяти участь в розіграші

  1. В акційний період, а саме з 1.11.2019 по 31.12.2019 включно оформити кредит терміном від 5-ти до 30 днів. При цьому неважливо 1-й або повторний раз Ви оформлюєте позику в даній компанії, Ви все одно будете брати участь в акції. Сума доступна для 1-го кредиту від 1000 до 3000 гривень, а для повторних від 1000 до 10000 гривень. Відзначимо, що процентна ставка становить 1,9% в день.
  2. Вам потрібно вчасно погасити позику з відсотками. Допускається прострочення не більше 5-ти днів, щоб брати участь в акції. Тут мається на увазі, що якщо Ви погасите борг на 4-й день після його завершення з відсотками і нарахованою пенею, то Ви все одно будете брати участь в акції. Якщо Ви допустили прострочення понад 5-ти днів, то в розіграші Ви брати участь не будете.
  3. Потрібно підписатися на офіційну сторінку компанії в Facebook.

Потрібно відзначити, що в даній акції не мають право брати участь співробітники даної компанії, а також пов'язані з ними особи, а також люди, які мають відношення до проведення даної акції - це пов'язано з тим, щоб забезпечити найбільш прозорий розіграш призів.

Як буде проходити розіграш

Розіграш буде проходити на початку січня 2020 року з допомогою онлайн сервісу random.org. Спочатку компанія відбере номера договорів всіх учасників, які виконали умови акції (так як в розіграші братимуть участь кредитні договори, то один учасник може мати більше шансів на виграш, ніж інший через те, що взяв і повернув більше кредитів в акційний період).

Далі ці договори будуть частково зашифровані, щоб не завантажувати відкриті дані в сторонній сервіс. Далі зашифровані номери завантажуються в сервіс і формується список переможців акції.

Як буде відбувається оголошення результатів акції

Офіційні результати акції будуть повідомлені на сторінці компанії в Facebook.

Переможцям, представники компанії подзвонять на номер телефону, які було вказано при оформленні кредитного договору або вишлють смс повідомлення.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар