Лижні канікули з Gofingo: Беріть займ та приймайте участь в розіграші

Лижні канікули з Gofingo: Беріть займ та приймайте участь в розіграші


Наближається новий 2020-й рік і багато організацій, щоб залучити нових клієнтів і збільшити лояльність існуючих проводять акції, розіграші, а також роблять знижки. Серед фінансових компаній, один з наймасштабніших розіграшів проводить компанія ГоФінГо.

Якщо Ви візьмете в даній фінансовій компанії кредит протягом з 1-го листопада по 31 грудня 2019 року, то братиме участь у розіграші цінних призів і можете виграти головний приз - поїздку на двох в кращий гірськолижний курорт України - Буковель. Це не єдиний приз, також будуть інші цінні призи.

Що можна виграти

  1. Тур на 2 персони в гірськолижний курорт Bukovel на Закарпатті. Даний приз отримає один переможець і зможе поїхати з будь-якою людиною кататися на лижах, сноуборді і відпочивати по повній в зимовий період.
  2. Смартфон Samsung Galaxy A5. Даний смартфон один з топових, який компанія Самсунг випустила в 2019 році. В українських магазинах його вартість приблизно дорівнює 7000 гривень. Володарем даного смартфона стане одна людина.
  3. Фітнес браслети Xiaomi Mi Band 4. Вартість даного браслета в Україні становить приблизно 700 гривень. Володарем даного браслета стане не одна людина, яка брала участь в розіграші. Точна кількість розіграний браслетів компанія не пише у себе на офіційному сайті, але пише слово «браслети» у множині, значить їх буде кілька.
  4. Промокоди на кредит в МФО GofinGo. Дані призи також отримають кілька людей. Промокоди дають знижку на процентну ставку при наступних кредитах. Якщо Ви не збираєтеся брати в подальшому позики, то даний приз буде для Вас марним.

Як брати участь в розіграші

Для того, щоб брати участь в розіграші потрібно зробити певні дії, без яких Ви не зможете претендувати на призи:

  • Потрібно оформити позику в період з 1.11.2019 по 31.12.2019 в фінансовому сервісі мікро кредитування Гофінго. Оформляючи кредит майте на увазі, що процентна ставка буде складати 1,8% в день, максимальний термін кредитування 30 днів, а суму яку можна взяти в борг становитиме до 7000 гривень.
  • ВВзятий Вами кредит потрібно погасити вчасно згідно з договором. Допускається не більше 5-ти днів прострочення. Якщо Ви допустите прострочення понад 5-ти днів, то в розіграші участі брати не будете.
  • Також потрібно підписатися на офіційну сторінку компанії в Facebook. (Там будуть опубліковані результати розіграшу).

Як буде відбуватися розіграш

Розіграш призів буде проведений на початку січня 2020 року з допомогою сервісу random.org. На даний сервіс будуть завантажені номера договорів в зашифрованому вигляді і за допомогою сортування будуть визначені переможці.

Про результати розіграшу буде повідомлено на офіційній сторінці в Facebook на початку січня - точної дати компанія не вказує.

Переможців компанія також повідомить смс повідомленням або подзвонить представник компанії на номер який Ви вказали при взятті кредиту.

Хто не допускається до розіграшу

В розіграші не мають право приймати співробітники компанії, а також їхні родичі та інші пов'язані особи. Також до акції не допускаються будь-які люди які мають відношення до проведення та організації даного розіграшу.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар