Як переоформити кредит на іншу людину

Як переоформити кредит на іншу людину


У фінансовому плані у кожного Українця може піти щось не так, виникає питання: чи можна переоформити кредит на іншу людину? Законодавство України прямо не забороняє цього робити. Дане питання може виникнути в разі втрати працездатності, втрати роботи, розлучення або інших форс-мажорних ситуацій. Про процедури переоформлення кредиту і згоди яких сторін потрібні, щоб зробити дану процедуру, читайте далі.

Чи можна «повісити» кредит на іншу людину без його згоди

Законодавство України говорить: потрібна особиста присутність людини на яку буде оформлятися кредит. Існує ситуація, коли є довіреність на проведення всіх фінансових операцій людини, в даному випадку теоретично це зробити можна. Для переоформлення кредиту потрібна згода банку, а він зацікавлений у своєчасному погашенні боргу і буде перевіряти платоспроможність даної людини, і повідомить з імовірністю 100% про його згоду на проведення даної юридичної процедури.

Як переоформити кредит на іншу людину з її згоди

У законодавстві України процедура переуступки боргу не заборонена і не дозволена - вона не регулюється, отже, процедуру переоформлення провести юридично можна.

Для переоформлення кредиту потрібна згода іншої людини, і кредитора (на бомжа повісити не вийде). Кредитору вигідно переоформлення в разі, якщо Ви доведете, що дана людина поверне борг швидше. Як правило, банк погоджується на переуступку боржника в разі підняття процентної ставки, так як ризики зростуть.

Інструкція щоб переписати кредит:

  1. Знайдіть людину згідну взяти зобов'язання за кредитним договором.
  2. Перевірте кредитну історію в УКБІ.
  3. Підготуйте документи, що підтверджують причини переоформлення кредиту: свідоцтво про розлучення або довідка про ПМЖ в іншу країну.
  4. Далі потрібно прийти у відділення банку з людиною, написати заяви і чекати рішення банку. Відповідь банку чекайте протягом тижня.

Як переоформити автокредит на іншого

Необхідність переоформлення кредиту під заставу авто дуже часто виникає в нинішніх реаліях. Авто, взято в кредит, не можна продати без відома банку. Операцію потрібно проводити за згодою фінустанови. Після проведення операції, авто знаходиться в заставі у банку, але кінцевим боржником є ​​не Ви, а людина що купувала автомобіль.

У нинішній час переоформлення кредиту досить складна процедуру, її краще уникнути. Простіше взяти нову позику іншій людині.


Коментарі: 0

Залиште свій коментар