Акція Ccloan - Марафон бажань: Подарунок 100 гривень з 2.12.2019 по 15.01.2020

Акція Ccloan - Марафон бажань: Подарунок 100 гривень з 2.12.2019 по 15.01.2020


Фінансова компанія Сслоан запускає акцію до новорічних свят. Суть акції полягає в тому, що кожен новий клієнт фінансової організації Ccloan, який візьме 1-й кредит - отримає подарунок в розмірі 100 гривень на наступний робочий день з моменту взяття позики. Гроші зараховуються на карту клієнта. Податки з цієї суми покриває компанія, так як є податковим агентом. Тобто компанія платить всього 124 гривні, з яких 100 йде Вам на карту і 24 гривні в бюджет України.

Акція проходить з 2-го грудня 2019 року по 15 січня 2020 року.

Умови участі в акції

Акція проводиться на території України за винятком АР Крим та частини окупованих донецької і луганської областей.

В акції можуть брати участь повнолітні громадяни України, які ніколи не користувалися послугами кредитної компанії Сслоан.

Не допускаються до участі в акції працівники компанії, члени їх сімей, інші пов'язані особи, а також особи, які має відношення до організації цієї акції.

Кожен учасник акції підтверджує наступне:

  • Що він ознайомлений з правилами розташованими на сайті компанії.
  • Дає свою однозначну і безвідкличну згоду на збір і обробку даних, які стали відомі МФО, за умови дотримання законодавства України.

Про результати акції клієнт оповіщається смс повідомленням, оповіщенням по електронній пошті, а також на офіційній сторінці Сслоан в Facebook.

Коментарі: 0

Залиште свій коментар